Pelin Karahan: Ev bulduk ve taşındık

Oyuncu Pelin Karahan, eşi Bedri Güntay’la önceki gün Etiler’deki bir mekan çıkışı görüntülendi. Kahve keyfi yapan çift, ayaküstü soruları yanıtladı.

27 Ekim 2020, Salı 09:11 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Yazı Bodrum’da geçiren Pelin Karahan, pandemi sürecini değerlendirdi: Bu yaz çocuklarımızla çok güzel tatil yaptık, keyfini çıkardık. Tatili evimizde geçirdik, kafamız çok rahattı. Tabii ki tatilimizi daha kısıtlı alanda yaptık ama evimizde olduğumuz için rahat ve mutluyduk.

'Çok fazla iş geliyor'

'Çok fazla iş geliyor'

"Yeni sezonda ekranlarda olacak mısınız?" sorusuna ünlü oyuncu, "Çok fazla iş geliyor. Dijital ve televizyon için görüşüyorum. İkisi aynı anda olabilir. İyi kadro ve iş olduğu zaman ekranlarda oluyorum" yanıtını verdi.

'Her rolün yeri ve zamanı var'

'Her rolün yeri ve zamanı var'

Kilodan dolayı rolden geri çevrilmediğini belirten Karahan, meslektaşı Hazal Kaya’nın, "Kilolu oyunculara başrol gelmiyor" açıklaması hatırlatılınca, "Rol öyle bir şey değil, zayıf veya kilolu değil. Başrolde erkek de olsa kadın da olsa, yakışıklı erkek ve güzel kadın görmek istiyorlar. Her rolün yeri ve zamanı var" şeklinde konuştu.


'Fiyatlar uçmuş gitmiş'

'Fiyatlar uçmuş gitmiş'

Bir süre ev arayan 36 yaşındaki oyuncu, "Bulduk ve taşındık. Avrupa Yakası'na geçecektik, çok istiyorduk ama yine Anadolu Yakası'nda kaldık. Annelerimiz o tarafta, çocukların okulu o tarafta. Fiyatlar uçmuş gitmiş. Bildiğimiz yerde kaldık" ifadelerini kullandı.

"Çocuklarınızı okula gönderiyor musunuz?" sorusuna Karahan, "Bizim eski bir anaokulu vardı, çocukların gittiği butik. Orayla devam etmelerine karar verdik. Çocuklar evde çok zorlanıyor, bakalım daha butik olarak devam edecekler" yanıtını verdi. (Cadde/ Umut Ünver)


Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Sertab Erener, Bodrum sokaklarını temizledi