Pelin Karahan: Şikayet yok! Önceliğimiz çocuklar

Pelin Karahan: Şikayet yok! Önceliğimiz çocuklar

Verdiği bir röportajda iki çocuktan sonra eşiyle flört dönemlerini özlediğini açıklayan Pelin Karahan, "Bu durumdan ben de eşim de şikayetçi değil. Artık önceliğimiz çocuklar, sitem edecek bir durum yok" dedi

17 Nisan 2019, Çarşamba 12:50 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Önceki gün Etiler'de çıktığı alışveriş turunda objektiflere takılan Pelin Karahan, setlere dönmeyi istediğini ancak henüz kesinleşen bir proje olmadığını söyledi.

İki çocuk sonrası kilo vererek eski fit haline kavuşan oyuncu, annelere hemen diyet yapmamalarını tavsiye edip şöyle konuştu:

"Karbonhidratlı ve şekersiz beslenme yaptım, makarna ve ekmeği kestim, bana iyi geldi. Çocuklardan sonra anneler bazen mutsuz olabiliyor kilolardan dolayı ama o bir dönem. Tbii zor oluyor kilo vermek, sonra yine vücut toparlıyor kendini. Anneler korkmasın geçecek hepsi. 'Nasıl vereceğim, kilolu mu kalacağım?' diyorsun ama gidiyor. O dönemde diyet olmaz."

Karahan, daha önce verdiği "Flört dönemimiz kısa sürdü, o günleri özlüyorum" şeklindeki açıklamasının hatırlatılması üzerine, "Eşim çok sitem etmiyor önceliğimiz çocuklar, onun için de benim için de" ifadelerini kullandı.


Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Günlük burç yorumları: 11 Nisan Pazar Koç, Aslan, Terazi ve diğer burç yorumları