Pelin Karahan'ın eşi Bedri Güntay'dan Arda Turan açıklaması

Oyuncu Pelin Karahan, önceki akşam eşi Bedri Güntay'la birlikte bir alışveriş merkezindeydi. Güntay'ın 'Bizim bir şey söylememiz doğru olmaz. Ben her zaman Arda'nın destekçisiyim ve yanındayım' dediği öğrenilmişti. Güntay, sosyal medya hesabından Arda Turan-Berkay olayı hakkında yaptığı yorumun çarpıtıldığını ifade ederek açıklama yaptı

16 Ekim 2018, Salı 11:27
A A

Oyuncu Pelin Karahan, önceki akşam eşi Bedri Güntay'la birlikte bir alışveriş merkezindeydi. 

Mekan çıkışı objektiflere poz veren ikiliden Bedri Güntay, futbolcu Arda Turan ile şarkıcı Berkay Şahin arasındaki kavga hakkında konuşmuştu.

'HER ZAMAN YANINDAYIM'

'HER ZAMAN YANINDAYIM'

Bedri Güntay'ın "Bizim bir şey söylememiz doğru olmaz. Ben her zaman Arda'nın destekçisiyim ve yanındayım" dediği öğrenilmişti.


AÇIKLAMA YAPTI

AÇIKLAMA YAPTI

Bedri Güntay, sosyal medya hesabından Arda Turan-Berkay olayı hakkında yaptığı yorumun çarpıtıldığını ifade ederek şu açıklamayı yaptı:

"Her iki tarafın aileleri adına çok üzücü ve yargıya intikal eden bir olay yaşandı. 

Uzun yıllardır arkadaşım olan Arda ve dolayısıyla eşi böyle bir olayın içinde yer aldığı için, olayın bazı detayları benim adıma netlik kazanmadığı için sadece üzüntümü ifade eden bir cümle kullandım. 

'ŞİDDETİ DESTEKLEMEM SÖZ KONUSU OLAMAZ'

'ŞİDDETİ DESTEKLEMEM SÖZ KONUSU OLAMAZ'

Bir kavgayı, bir şiddeti desteklemem söz konusu olamaz. Diğer suölamayı ise asla kabul edemem ancak bir yorum yapmak için kanıtlanmasını uygun görüyorum. 

Açıklamamdaki cümleler yaşanan olayı desteklediğim ya da onayladığım anlamına gelmiyor. Kaldı ki, "desteklemek" ya da "tarafındayım" kelimelerini asla kullanmadım. 

Sıradaki haber yükleniyor...

Kişisel verilere ilişkin aydınlatma politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için Kişisel verilere ilişkin aydınlatma metnimizi inceleyebilirsiniz.