Pelin Öztekin babası Rasim Öztekin'i andı

40 gün önce hayatı kaybeden Rasim Öztekin, kızı Pelin Öztekin tarafından duygusal bir mesajla anıldı. Öztekin, Instagram sayfasından bir paylaşım yaparak özlemini dile getirdi.

20 Nisan 2021, Salı 11:14 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Rasim Öztekin, geçirdiği kalp krizi sonucu 8 Mart’ta hayata gözlerini yumdu

Babasının ölüm haberiyle büyük bir sarsıntı yaşayan Pelin Öztekin, acısını takipçileriyle paylaştı. 

Babasına duyduğu özlemi anlatan Öztekin şu ifadeleri kullandı, “Zamanla dediler... Zaman? O kadar kifayetsiz kalıyor ki bu söz şu anlarda. 

Ben söyleyeyim Babiş, hiç zamanla geçmiyor gidişin hatta daha da derinleşiyor sensizliğim. Gittiğin turne, çektiğin film diye kendimi kandırdığım boşluğun ansızın vuruyor içime. Keşke içimi çıkarıp koyabilsem önüme!

“Ne yapıyorsun Peloş” diye arayıp, sormayalı tam 40 gün oldu. Ben kime anlatacağım şimdi yaptığım salaklıkları, öf ya bi de başıma bu geldi diye isyanımı. 

Başardığım işlerin aferini de sensiz yarım kaldı. Arkanda bıraktığın ayak izlerine basarak senin yolunda yürümeye devam ediyorum, ama o ayakları yere sağlam bastığı için gurur duyduğun kızın bu aralar biraz yorgun, çaresiz. Sesimden anladığın tüm hislerim şimdi sessiz, içimde kocaman bir çığlık.

Bağırsam duyar mısın? Duysan gelir misin? Ahhh be baba neden her şey bu kadar zamansız! Çook özlüyorum, çoook seviyorum seni.

Öztekin'in bu duygusal paylaşımı binlerce beğeni aldı.

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Hakan Sabancı ve Aygün Aydın arasında neler oluyor? 'Beni yatağa atabileceğini falan düşündü'