Penisini büyütmek için yaptığına bin pişman

Cinsel sorunlar hala yalnızca Türkiye'de değil yurtdışında da bir sorun olmaya devam ediyor. İngiltere'de yaşayan, 1 çocuk babası genç adam penisini büyütmek amacıyla kendi kendine parafin etken maddeli bir krem enjekte etti

22 Nisan 2015, Çarşamba 22:31
A A

Szilveszter adındaki adam "Her gün benim için daha da zor, acı verici ve kanamalı geçiyor. Bu hayatımda yaptığım en korkunç hataydı. Artık kendimi erkek gibi hissetmiyorum." dedi.

ARKADAŞIMA PENİSİM KÜÇÜK DEDİM "YARDIMCI OLURUM" DEDİ


Macaristan doğumlu Szilveszter televizyonda yayınlanan "Extreme Beauty Disasters" yani güzellik faciaları isimli bir programa konuk olarak hikayesini anlattı. Arkadaşının tavsiyesiyle penisine parafinli krem enjekte ettiğini belirtti. Szilveszter, "Arkadaşıma kilo vermek istediğimi ve penisimin küçük olduğunu düşündüğümü söyledim. O da kilo vermen şart değil. Ben penisini büyütmene yardımcı olabilirim diyerek penisime parafin etkili krem enjekte etti. Sonrasında gerçekten de penisim büyüyünce çok mutlu olmuştum. Ancak 9 ay sonra penisimde bazı ağrılar başladı. Hemen aile doktorumuza gittim ancak yapılabilecek bir şey olmadığını söylediler." dedi."20 YILDIR PLASTİK CERRAHİYLE UĞRAŞIYORUM BÖYLE BİR VAKA GÖRMEDİM"


TV programı kapsamında Dr. Vik Vijh'e götürülen genç adam penisinin bir tedaviyle kurtulabileceğini öğrendi. Dr. Vijh ise "20 yıldır plastik cerrahiyle uğraşıyorum daha önce hiç böyle bir vaka görmedim. Ancak bir operasyonla kurtarmamız mümkün." dedi.

Tedavi sonrası penisi eski sağlığına kavuşan Szilveszter "Birçok doktor bana yardım edemeyeceğini söylemişti. Ancak Dr. Vijh mükemmel bir iş çıkardı ve hayatımı değiştirdi. Artık dersimi aldım. Karımla tekrar beraber olabileceğimiz için çok mutluyum. Bir çocuk daha istiyorum." dedi.

HÜRRİYET

2

SON 24 SAATTE YAŞANANLAR

;

Kişisel verilere ilişkin aydınlatma politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için Kişisel verilere ilişkin aydınlatma metnimizi inceleyebilirsiniz.