Perakende Günleri 2017, 29- 30 Kasım’da ‘Perakendenin Yeni Dünyası’nı yakalıyor

Perakende sektörünün Türkiye’deki en etkili ve verimli buluşma platformu Perakende Günleri, 29 – 30 Kasım 2017 tarihlerinde Lütfi Kırdar Kongre ve Sergi Sarayı’nda gerçekleşecek. Soysal Danışmanlık tarafından bu sene 17’incisi düzenlenen Perakende Günleri, ‘Perakendenin Yeni Dünyası’nı Yakalamak’ teması ile kapılarını açıyor

28 Kasım 2017, Salı 05:00
A A
Perakende Günleri 2017, 29- 30 Kasım’da ‘Perakendenin Yeni Dünyası’nı yakalıyor
Perakende Günleri’17, bu sene de alanında öncü ve uzman, ulusal ve uluslararası konuşmacılara ev sahipliği yaparak katılımcılara kendilerini geleceğe taşıyacak, vizyon geliştirecek oturumların yanı sıra, somut ip uçları ve başarılı örnek uygulamalar ile zengin bir içerik sunacak.

Yeni içeriklerle birlikte oturum formatlarındaki yenilikler bu yıl Perakende Günleri’ne damgasını vuracak. 2001 yılından bu yana Türkiye’deki en büyük iş dünyası organizasyonu ve uluslararası alanda da sayılı organizasyonlardan biri olan Perakende Günleri, bu sene 19 farklı oturumda 21 ayrı konuşmacıyı ağırlayacak. İki gün sürecek Perakende Günleri’17’de perakendede inovasyondan neromarketinge, yeni trendlerden siber güvenlik konusuna, hızlı büyümeden start up ruhuna kadar her şey konuşulacak.Perakende Günleri’nin bu yılki konuşmacılarından olan Skype’ın yaratıcılarından JonasKjellberg, ‘Oyunun Kurallarını Değiştirmek’ başlıklı oturumda kendi geliştirdiği ve Stanford Üniversitesi’nde okutulan iş modeli olan sıfır maliyetle inovasyon ve gelir artırmada inovasyon için ip uçları verecek. Dünyada pazarlama çalışmalarında yeni bir dönem açan nöropazarlamanın öncüsü Patrick Renvoisé ise ‘Beynin Satın Alma Düğmesini Keşfedin’ başlıklı oturumda beynin nasıl karar aldığını, satış döngüsünü kısaltan, yeni müşteriler kazandıran, geliri ve karı arttıran yöntemleri örneklerle paylaşacak.

Amazon konusunda önde gelen uzmanlardan, ünlü perakende fütüristi Doug Stephens Perakende Günleri’17’nin bir diğer konuşmacısı olarak Amazon’un durdurulamaz gelişimini ve perakende dünyasını değiştiren yeni stratejilerini katılımcılarla paylaşacak. Geçmişin ünlü hacker’ı, bugün dünyanın en önemli siber güvenli uzmanlarından biri olan Mikko Hypponen ise şirketleri siber risklerden korumak için somut çözüm önerileri sunacak.


ÇOK ÖZEL KONULAR KONUŞMACILAR


Arçelik, Zeydemir ve Simit Sarayı’nın ana sponsorluğunda düzenlenen Perakende Günleri’ 17’nin ilk gününde; Skype’ın yaratıcılarından Jonas Kjellberg, Arçelik Omnichannel Gelişim ve İletişim Yöneticisi Handan Abdurrahmanoğlu, Yıldız Youtuber Buse Sinem İren, Zeydemir Genel Müdürü Beytullah Aksoy,Simit Sarayı Yönetim Kurulu Başkanı Abdullah Kavukcu, TAMPF Yönetim Kurulu Başkanı Kubilay Özerkan, Sales Brain Kurucu Ortağı Patrick Renvoisé, Metro Toptancı Market Türkiye Meyve ve Sebze Kategori Müdürü Birol Uluşan, Karaca Grup CEO’su Fatih Karaca, ŞOK CEO’su Uğur Demirel, Akinon CEO’su Tolga Tatari, ve I-AM Kurucu Ortağı Pete Champion konuşmacılar arasında olacak.
 

ÖDÜLLER DE VERİLECEK


Etkinliğin ikinci gününün konuşmacıları arasında ise; Özay Hukuk Bürosu Kurucusu Av. Merter Özay, Vakko CEO’su Jaklin Güner, Twitter Eski Başkan Yardımcısı Mark Little, Mavi CEO’su Cüneyt Yavuz ve DNG Danışmanlık Kurucusu Fatih Keresteci, Shell &Turcas Perakende Satışlar Genel Müdür Yardımcısı Murat Birgül, F- Secure Araştırma Direktörü Mikko Hyppönen, Perakende Fütüristi ve Danışmanı Doug Stephens ile Prof. Dr. İlber Ortaylı ve Prof. Dr. Deniz Ülke Arıboğan yer alıyor. Her yıl Perakende Günleri sonunda yapılan ‘Perakende Güneşi Ödülleri Töreni’ ise bu sene kategorilere ayrılarak etkinlik süresince verilecek. Perakende Günleri’17’nin ilk gününde ATÜ Perakendeye Katkı Özel Ödülü ve Genç Liderler Ödülü ile En Başarılı Profesyonel Yönetici Ödülü sahiplerini bulurken; ikinci günde ise En Başarılı Sosyal Medya Kullanımı Ödülü ve En Başarılı İnsan Kaynakları Uygulaması Ödülü ile Yaşam Boyu Başarı Ödülü’nün sahipleri açıklanacak.

BU YILIN SPONSORLARI


Ana sponsorlar: Arçelik, Zeydemir, Simit Sarayı Sponsorlar: Atü Duty Free, Ece Türkiye, MediaMarkt, Metro, Microsoft, Rasyotek, Obase, Posta, GÜSOD, Shell, Acron, Akiş GYO, Atasun Optik, Divarese, D&R, Gönül Kahvesi, Mall of İstanbul, Mudo, Nebim, Tepe Emlak, Toyzz Shop, Watsons, Univera, Damat Tween, Starbucks, Günışığı Kitaplığı ON8, Ajans Press, Related Digital, Bersay İletişim Grubu, Sodamedya, Akşam, Cumhuriyet, Para, Platin, Sözcü, Star, 24TV, TAMPF, AYD, BMD, GPD, KMD, TMD, TURYİD, ASD, UFRAD, MTD, MOSDER, ACROSS

SON 24 SAATTE YAŞANANLAR

;
Sıradaki haber yükleniyor...