PewDiePie, 50 milyon aboneli YouTube kanalını bugün siliyor

PewDiePie, 50 milyon aboneli YouTube kanalını bugün siliyor

Milyonlarca dolar kazanan Youtuber PewDiePie 50 milyon takipçiye ulaşınca kanalını sileceğini açıklamıştı.. O gün geldi.

10 Aralık 2016, Cumartesi 10:07 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News
Takipçi sayısı 50 milyonu geçen PewDiePie kanalından milyonlarca dolar kazanan ve asıl adı Felix Kjelberg olan internet zengini attığı tweet'e eklediği viedoda YouTube'u suçlamış ve kendi videolarını çok izlene videolarda göstermediğini iddia etmişti.

TAKİPÇİLERİNE TEPKİ GÖSTERMİŞTİ

Kjelberg 50 milyona yakın takipçisinden sadece 2 milyonuna bildirim gittiğini öne sürerek kanala sadece Abone olmanın yetmediğini, bildirim al butonuna da basmaları gerektiğini söyleyerek takipçilerine de tepki göstermişti. PewDiePie videoyu '50 milyon aboneye ulaştığında kanalı sileceğim' diyerek tamamlamıştı.

'10 ARALIK'TA SİLECEĞİM' DEMİŞTİ

Herkes Felix Kjelberg'in sözünü tutup tutmayacağını merak ederken pediepie bir tweet atarak, 10 Aralık'ta greenwich saatiyle akşam 5'te kanalı sileceğini açıkladı.
 
Bu tweet'in ardından da aşağıdaki videoyu paylaştı:Bu arada birçok PewDiePie hayranı kanalın silinmesi ihtimaline karşılık videoları indirmeye başladı.

PewDiePie sadece bu yıl YouTube kanalından 15 milyon dolara kazanar video paylaşım sitesinin en çok kazanan isimleri listesinde zirvedeki yerini koruyor.
 

;
Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Yaylada tek başına yaşayan ‘Robinson Nine’nin hayatı belgesel oluyor