Pilot 'Kocamdan boşanıyorum' diye anons yaptıktan sonra...

Pilot 'Kocamdan boşanıyorum' diye anons yaptıktan sonra...

ABD'de Austin-San Francisco seferini yapmaya hazırlanan United Airlines uçağının yolcuları, uçuşa beyzbol şapkası ve tişörtle gelip, "Kocamdan boşanıyorum. Kime oy verdiğiniz önemli değil. Trump da Clinton da yalancı" diye anons yapan pilotun tavırlarından korkuya kapılıp uçağı terk etti

13 Şubat 2017, Pazartesi 14:58 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Olay Cumartesi öğleden sonra Teksas Austin-Bergstrom havaalanında yaşandı. Adı açıklanmayan pilot, uçağa geç geldi.

"GEÇ KALDIM. BOŞANIYORUM DA"

Üniforma giymeyen pilot, "Özür dilerim. Geç kaldım. Boşanıyorum da" dedi ve yolculara bu şekilde uçmasında bir sakınca olup olmadığını sordu. Randy Reiss adlı bir yolcuya göre, uçaktakiler gülüşerek pilota onay verdiler. Ancak pilot daha sonra anonslarına devam edince uçaktaki hava değişti.

"BEN İKİSİNE DE VERMEDİM. ÇÜNKÜ İKİSİ DE YALANCI"

Pilot, "Kime oy verdiğiniz umurumda değil. Ben ikisine de vermedim. Çünkü ikisi de yalancı. Şimdi susacağım ve uçuşa geçeceğiz. Uçağı yardımcı pilot kullanacak. Merak etmeyin o bir erkek" deyince, 20 kadar yolcu güvenliklerinden endişe ettiklerini söyleyerek uçağı terk etti.

'GÜVENLİĞİ ÇAĞIRIN!'

Pilotun akıl sağlığının yerinde olmadığını söyleyen bazı yolcuların çığlık attığı ve "Güvenliği çağırın" diye bağırdığı belirtiliyor. Bunun üzerine pilot ve kabin ekibi değiştirildi ve uçak bir-buçuk saatlik gecikmeyle havalandı.
United Airlines, yolculardan özür diledi.

Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER İsrail havalimanında tüm uçuşlar iptal edildi