Pınar Altuğ Atacan parkta yaşadığı korku dolu anları ilk kez anlattı (Çocuğunu kim taciz etti?)

Kanal D'deki '2. Sayfa' programına konuk olan Pınar Altuğ Atacan çocuğunun parkta oynarken tacize uğradığı o korku dolu anları ilk kez anlattı

30 Kasım 2018, Cuma 12:32 Son Güncelleme:
A A

Pınar Altuğ 12 Nisan 2008'de oyuncu Yağmur Atacan ile evlenmişti. 10 yıldır birlikte olan çiftin, bir de Su adında çocukları oldu.

Mutlu birlikteliklerine rağmen 43 yaşındaki Pınar Altuğ ile 34 yaşındaki Yağmur Atacan'ın arasındaki 9 yaş farktan ve yaptıkları paylaşımlardan dolayı eleştiriler hiç bitmedi.

Bugün Kanal D ekranlarında yayınlanan '2. Sayfa' programına konuk olan Pınar Altuğ Atacan, 9 yaşındaki kızının başına gelen kötü bir olayı anlattı.

Pınar Altuğ, kızıyla birlikte parka gittiğini ve tanımadığı bir adamın üzerinde elbise olan kızından parende (takla) atmasını istediğini ve o anların fotoğrafını çekmeye çalıştığını söyledi.

Pınar Altuğ, kızıyla yaşadığı korku dolu anları şu sözlerle anlattı:


"Birkaç sene önce başıma bir şey geldi. Çocuk parkında Su arkadaşlarıyla oynarken biz de iki anne olarak arkadaşımla oturuyoruz. Sonra arkadaşım 'Biri Su'yun fotoğrafını mı çekiyor?' dedi. Ben de hemen fırlayıp yanına gittim.

Bir tane adam tek başına çocuk parkına girmiş, Su'ya 'Bir parende atsana fotoğrafını çekeyim' diyor. Hava yaz ve Su'yun üzerinde elbise var. Benimki de fotoğraf çektirmeyi sevmediği için suratını asarak 'Hayır' diyor. Adam da 'Ne olacak benim de kızım var, sen parende at ben senin fotoğrafını çekeyim' diyor. Adamın amacının ne olduğunu anladınız herhalde.

"HAYIRDIR NE OLUYOR?"

"HAYIRDIR NE OLUYOR?"

Ben adamın yanına 'Hayırdır ne oluyor?' diyerek gittim. O da 'Ne var?' diyerek tepki gösterdi.

Adam benim kim olduğumu anlayamadı, sonra yanımdaki diğer erkek çocuklara dönerek 'O zaman sizi çekeyim' dedi. Adamla aramızda bir çit var, yanına atlayamıyorum."

Parktaki diğer kadınların olayı uzaktan izlediğini söyleyen Pınar Altuğ, adamla avazının çıktığı kadar tartıştığını ve sitenin güvenlikleri aradığını sözlerine ekledi.

Yaşanan çirkin olay kendi kızının değil kimin başına gelirse gelsin aynı tepkiyi vereceğini söyleyen oyuncu, yaşadığı kötü olaydan sonra parka güvenlik görevlilerinin konulduğunu söyledi.

Sıradaki haber yükleniyor...

Kişisel verilere ilişkin aydınlatma politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için Kişisel verilere ilişkin aydınlatma metnimizi inceleyebilirsiniz.