Pınar Altuğ: Odama girip, dudaklarımdan öptü

Aralarındaki yaş farkı nedeniyle sık sık gündeme gelen Pınar Altuğ - Yağmur Atacan çifti, Sibel Arna'nın Youtube kanalına konuk oldu. 13,5 yıl önce 'İlk Aşkım' dizisinin setinde tanışan Pınar Altuğ ve Yağmur Atacan ilişkilerinin nasıl başladığını da ilk kez anlattı

25 Ekim 2019, Cuma 10:32 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Pınar Altuğ aşkın başlama hikayesini “Benim soyunma odamdan dınk diye içeri dalıp, dudaklarıma yapıştı. Salaklaştım 'Merhaba' diye gelip, çatanak diye öpünce. Hala da öpüyor işte.... 13,5 yıl oldu.” sözleriyle anlattı.

'Yağmur yaşını bana bir yaş fazla söyledi'

'Yağmur yaşını bana bir yaş fazla söyledi'

İşte ünlü çiftin çok konuşulacak açıklamaları:


“Biz hiç bir zaman aramızdaki yaş farkını konuşmadık ki. Bir tek ilk yıllar Yağmur yaşını bana bir yaş fazla söyledi. Sekiz ile dokuz arasında ne fark varsa...”

'Yağmur o kadar bilmiş ki benimle aynı yaşta olduğunu düşünemiyorum'

'Yağmur o kadar bilmiş ki benimle aynı yaşta olduğunu düşünemiyorum'

Yağmur Atacan: Ben arayı kapatmaya gönüllüyüm. Geçen biri sordu hatta, 'şu anki yaş farkınız kaç' dedi. Abiye 'o değişmez' dedim ama ben kapatacağım.


Pınar Altuğ: Tanıştığımızda Yağmur 23 yaşındaydı, şimdi 36 oldu, Ben 32’ydim 45 oldum. Ama iyi ki aramızda o 9 yaş var. Yağmur o kadar bilmiş ki benimle aynı yaşta olduğunu düşünemiyorum.

'Benim 'ben uzunum' diye bir beyanatım olmadı ki'

'Benim 'ben uzunum' diye bir beyanatım olmadı ki'

Yağmur Atacan: Sokakta beni görüp 'ay ne kısaymışsın' diyorlar. Benim 'ben uzunum' diye bir beyanatım olmadı ki. Ya da gelip 'Aa gerçekten çok küçük duruyorsun' diyorlar, televizyonda küçük normalde büyük gibi bir durum yok ki...

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Anya Taylor-Joy: Garip göründüğümü düşünüyorum