Pınar Altuğ: Şimdi ünlü olmak kolay

Bebek sahilinde yürüyüşe çıkan Pınar Altuğ ayaküstü röportaj verdi. Eşi Yağmur Atacan ve 11 yaşındaki kızları Su’yu anlattı. İşte açıklamaları...

13 Ocak 2021, Çarşamba 08:05 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

  • “Pandemi döneminde bol bol kızım, eşim ve arkadaşlarımla evin bahçesinde vakit geçiriyorum. Sokakta oturmaktan canımız çıktı artık. En kalın kazaklar, montlar ve sosyal mesafe ile oturuyoruz.”
  • “Su küçükken daha çok babasına benziyordu. Büyüdükçe benim havamı almaya başladı. Aslında halasının kopyası, baba ile hala birbirine çok benziyor.”

'Bana hiç üstten bakmadı'

'Bana hiç üstten bakmadı'

  • “Kızım doğduğu günden beri set ortamını bilen bir çocuk. Gönlünde oyuncu olmak var ama bu işi yapacaksa benim gibi alaylı olmayacak, okullu olacak. Ben çok şanslıydım. Tamer Karadağlı gibi bir isimle çalıştım. Bana hiç üstten bakmadı. Hep destek verdi. Zeyno Gönenç aynı şekilde. Özel bir yerdeydim ve elimden gelenin en iyisini yapmaya çalıştım. Fakat okullu olmak isterdim.”

'Gözüm üstünde'

'Gözüm üstünde'

  • “Benim kızım hâlâ yetişkinler için olan televizyon programlarını seyretmiyor. YouTube’dan en çok seyrettiği şey ‘Çocuklar Duymasın’. Bunun dışında birkaç tane YouTuber takip ediyor. Kullandığı alette güvenli internet var. Öyle kafasına göre her şeye giremiyor. Gözüm üstünde.”


***Kafeler kapalı olduğu için Pınar Altuğ yürüyüş sonrası deniz kenarında oturdu.

  • “Şimdi ünlü olmak çok kolay. İki olay çıkardığında geçici bir süre bile gazete ya da ekranda olsan o an için gerçekten çok bilinir oluyorsun. O bilinirlik birçok insanın başını döndürüyor. Ben oldum havası başlayınca o zaman tehlike çanları çalıyor.”

Pınar Altuğ'un Rolex saati 90 bin TL değerindeydi.

Ali Keser/POSTA

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Yeni aşk alarmı: Uraz Kaygılaroğlu ile Gamze Okutucu birlikte mi?