Pınar Altuğ'dan Selin Ciğerci'ye destek: Allah korusun, söylemeyin öyle şey!

Selin Ciğerci, Etiler'de yeni mağaza açan Pınar Altuğ'u ziyarete gitti. Muhabirlerle sohbet eden ikiliden Ciğerci, eşi Gökhan Çıra ile ilgili sorulara yanıt vermedi. Pınar Altuğ ise arkadaşına destek çıktı.

19 Mart 2021, Cuma 09:37 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Bodrum'da kendi adını taşıyan bir mağazası bulunan oyuncu Pınar Altuğ, ikinci şubesini Etiler'de açmıştı. Altuğ, önceki gün işinin başındayken objektiflere yansıdı.

Sık sık mağazaya geldiğini söyleyen Altuğ, "Yeni olduğu için mutlaka eksik şeyler oluyor. Ne daha iyi olur diye fikir üretiyoruz" diyerek mağazanın düzeni için uğraştığını dile getirdi. Pınar Altuğ, gazetecilerin; "Son dönemde birçok ünlü isim tekstil işine girdi. Sizin tarzınız da beğeniliyor, siz hiç düşündünüz mü?" sorusuna da yanıt verdi.

Milliyet'ten Mesut Yılmaz'ın haberine göre; oyuncu, "Tekstili hiç düşünmedim. Aslında şık giyiniyor diyorlar ama benim tarzım çok düzdür. Bu giydiğim mesela benim için çok süslü bir etek. Benim giyip beğendiklerimi herkes sever mi, giyer mi? Benim tarzım beğenilir mi, bilemedim" diye konuştu.

Öte yandan mağazaya alışverişe gelen Selin Ciğerci'nin alacakları ürünler için de yardımcı olan Pınar Altuğ, "Selin'in teknesini giydireceğim. Sonra size teknede poz verecek" dedi. Zayıflamak için çabaladığını, "Size poz vermek için zayıflıyorum. Pınar Altuğ gibi olmayı hedefliyorum" diyen Ciğerci, eşi Gökhan Çıra ile arasının açık olduğu haberleri hakkında konuşmak istemedi.

Pınar Altuğ ise, "Boşanmışlar aslında. Allah korusun söylemeyin öyle şey iyi değil" diyerek, arkadaşına destek çıktı. Sık sık boşanacakları haberleriyle gündeme gelen Selin Ciğerci-Gökhan Çıra çifti, birkaç ay önce yine ayrılık iddialarıyla gündeme gelmişti.

Gökhan Çıra'nın evlenme teklifi ettiği günü unuttuğu için Ciğerci'den özür dilemesi ancak sosyal medya fenomeninin eşi ile fotoğraflarını silmesi kafaları karıştırmıştı.

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Kız kıza 5 gün kamp!