Pınar Altuğ'un makyajsız hali takipçilerini hayal kırıklığına uğrattı

Oyuncu Pınar Altuğ, Instagram hesabından makyajsız fotoğrafını paylaşınca eleştirilere maruz kaldı

20 Haziran 2019, Perşembe 11:03 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Sosyal medyayı aktif kullanan Pınar Altuğ, Instagram'dan makyajsız fotoğrafını paylaşınca olay oldu. Altuğ'un makyajsız hali birçok takipçisi tarafından beğenilmedi.

Altuğ'un fotoğrafına yorum yapan bir takipçisi, "Pınar hanım 44 yaşındasınız ama makyajsız çok yaşlı duruyorsunuz." ifadelerini kullandı.

Oyuncunun makyajsız haline gelen olumsuz yorumların haricinde bazı takipçilerinden gelen iyi yorumlar da oldu. Altuğ'a destek vererek bir takipçisi, ''Bence siz her halinizle güzelsiniz. Kadınların makyaj yapması mecburiyet olamaz" dedi.

Geçen günlerde ise Pınar Altuğ ile Yağmur Atacan, bir davete kızları Su ile katılmıştı. Altuğ, son olarak 'Sınıf' filminde oynayan eşi Yağmur Atacan hakkında "Tamam Yağmur artık patron. Ama oyunculuğu bırakmadı ki! Her gün ortaya çıkıp 'Ben de varım demediği, sosyal medyayı kullanmadığı için akıllara gelmiyor. Ee ille de bir dizide oynamak için göz önünde mi olması gerekiyor" ifadelerini kullanmıştı.


Pınar Altuğ ve Yağmur Atacan, 'İlk Aşkım' dizisinde tanışmış ve 12 Nisan 2008'de evlenmişti. 11 yıldır birlikte olan çiftin, bir de Su adında çocukları oldu.


ARALARINDA 9 YAŞ VAR

ARALARINDA 9 YAŞ VAR

Mutlu birlikteliğe rağmen 44 yaşındaki Pınar Altuğ ile 35 yaşındaki Yağmur Atacan'ın arasındaki 9 yaş farkından ve paylaşımlarından dolayı eleştiriler hiç durulmadı. 
Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Phoebe Price siyahlar içinde