Pınar Deniz: Miray Daner’le birbirimize tokat attık

Pınar Deniz, İbrahim Selim’in programına konuk oldu. Oyuncu, “Vatanım Sensin” dizisinde Miray Daner’le tokat provasında çok tekrar yaptıklarını bu nedenle birbirlerinin yüzlerini kızarttıklarını anlattı.

19 Haziran 2020, Cuma 14:03 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News
Yeni normal yorumu

Yeni normal yorumu

Oyuncu Pınar Deniz'in açıklamaları şöyle:

Yeni normal diye bir şeyin olmasına inanmıyorum. Sokakta herkes maskeli. İlk önce çok kötü hissettim kendimi, üzüldüm. Sonra bunun olması gerektiğini algıladım. Karantinada çok yemek yedim. Uyku düzenim bozuldu. Spor yapmadım. Kitap okuyabildim. Film izlemeye odaklanamadım..

"Vatanım Sensin" yorumu

"Vatanım Sensin" yorumu

Benim oyunculuk algımın ilk başladığı diziydi. İşe başladığımda o kadar heyecanlıydım ki... Yönetmenlere ‘Osmanlıca öğrenebilirim’ demiştim.

Yönetmenden azar işittiler

Yönetmenden azar işittiler

Birinci bölümde Miray’la (Daner) tokat sahnemiz vardı ve her provada birbirimize tokat atıyorduk. Kıpkırmızı olduk. Yönetmen geldi dedi ki ‘Ne yapıyorsunuz ve neden yapıyorsunuz?’ Elimin, ayağımın titrediği sahneler vardı. ‘Vatanım Sensin’ beni büyüten, oyunculukla ilgili hazzı hissettiğim işti.


Pınar Deniz'in estetiği var mı?

Pınar Deniz'in estetiği var mı?

Bir tek dişlerimi yatırdım. Kaşlarımı dahi hiç aldırmadım. Eski bir fotoğrafım var. Tombalak olduğum. Dolgu yaptırdığımı söylemişler. Halbuki kiloluyum orada.

Sosyal medyadan aldığı en ilginç yorum

Sosyal medyadan aldığı en ilginç yorum

Pınar Deniz, şimdiye kadar sosyal medyadan aldığı en ilginç yorumun, “Yüzüne ekmek banmak istiyorum” olduğunu söyledi. Deniz ayrıca “Küçükken kulaklarımı kepçe sanıp saçlarımla örtmeye çalışıyordum. Sonradan kulaklarımın kepçe olmadığını öğrendim” itirafında bulundu.


Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Özlem Ada Şahin'in terlikleri 2 bin 500 TL