Pınar Deniz son pozlarıyla gündem oldu

Kanal D'nin ekranları kasıp kavuran dizisi Yargı'da Ceylin karakteri ile yeniden tüm dikkatleri üzerine çeken güzel oyuncu Pınar Deniz Posta gazetesinden Suna Akyıldız'a verdiği röportaj için Ozan Güzelce'nin çektiği fotoğrafları Instagram hesabından paylaştı. Pınar Deniz bu pozlarıyla Twitter'da gündem oldu.

24 Ekim 2021, Pazar 22:59 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Kendisi gibi oyuncu olan Yiğit Kirazcı ile mutlu bir beraberliği olan Yargı dizisinin Ceylin'i Pınar Deniz Posta gazetesinden Suna Akyıldız'a verdiği röportajda çok önemli açıklamalar yaptı.

Ozan Güzelce'ye birbirinden güzel pozlar veren ünlü oyuncu o kareleri Instagram'dan paylaştı.

Ünlü oyuncu Pınar Deniz'in paylaşımı Twitter'da gündem oldu.

Yargı dizisinde hayat verdiği Ceylin karakteri ile adından söz ettiren başarılı oyuncu Pınar Deniz, sosyal medya hesabından yaptığı son paylaşımla adından söz ettirdi.

Birbirinden güzel pozlar veren Pınar Deniz'in fotoğrafları Twitter'da trend listesinde birinci sırada yerini aldı.

Pınar Deniz röportajda reyting rekorları kıran dizisi Yargı dışında özel hayatına dairi çok önemli açıklamalar yaptı. 

İşte Pınar Deniz'in anlattıklarının bir bölümü ve o pozlar...

Ben bir his makinesiyim. Nasıl böyle birine dönüştüm bilmiyorum ama çok mutluyum bu durumdan. Mantığımın devrede olduğu yerleri kendim belirliyorum. Yaptığım hatalar da günahlar da hep hislerime kendimi bıraktığım için yaşanıyor. 

Onu ehlileştirmek istemiyorum çünkü beni hayata karşı tutkulu kılan da hissettiklerimi yaşama çabam" diye konuştu. Sosyal medya bu dünyanın yeni tımarhanesi. Eğer o tımarhanede yer alacaksanız delirmiş bir troll sürüsü ile de yaşamayı göze alacaksınız demektir” diyordu okuduğum bir yazıda. İçinde ne kadar bulunduğun ve orayı ne kadar ciddiye aldığınla alakalı. Bir sabun köpüğü olduğunu bilerek kullanmak ama yine de keyfini çıkarmak gerektiğini düşünüyorum.

AŞK BİR DELİLİK İŞİ, SEVDİĞİM ZAMAN KALBİM SEVDİĞİM İNSANLA ÇARPIYOR SANKİ

AŞK BİR DELİLİK İŞİ, SEVDİĞİM ZAMAN KALBİM SEVDİĞİM İNSANLA ÇARPIYOR SANKİ

Aşk benim için çok kapsamlı bir kavram. Bir delilik işi. Sevgiliye, işe, hayvana, doğaya... Sevdiğim zaman çok tutkulu oluyorum. Kalbim sevdiğim insanla çarpıyor sanki. İşimde de öyle; bir sahneyi iyi oynamak o an dünyanın en önemli meselesi haline geliyor. Dünyevi ilişkiler kuran insanlarla anlaşamadığımı fark ettim. 

Niyeti iyi olmayan, çıkar ilişkisi kuran birinden etkilenme ihtimalim yok. Fikri olan ve kendi enerjisinde olan insan etkiliyor beni. Kendimi olgunlaştıkça daha rahat ifade ediyorum. Hissettiğimi, düşündüğümü o an söylemek üzerine yaşıyorum hayatımı. Başka bir an yok. Bir de kafamda kurmuyorum, kişisel algılamamaya çalışıyorum. Olanı, olduğu gibi kabul etmek, ilişkiyi sağlıklı yaşamak için çok önemli.

Büyüdükçe hayatın paylaşmak üzerine kurulu olduğunu, dertlerin iletişim kurarak çözülebildiğini fark ettim. Yaşadığın travmanın büyüklüğü ne olursa olsun, dünyada bunu yaşayan binlerce insan var. Bunların hiçbiri benim suçum değil. “Acını göstermekten çekinmemelisin; güçlü görünmek bu değil, sana öğretilen güçlü kadın profilinden kurtul” diyorum kendime. Duygularımı yaşama odaklıyım. Duygularımın üstünü örtmüyorum artık, hislerimi ifade etmeye çalışıyorum.


İLİŞKİDE STRATEJİLERE İNANMIYORUM

İLİŞKİDE STRATEJİLERE İNANMIYORUM

Hayatım boyunca ilişki taktiğini anlamış değilim. Kız arkadaşlarım karşı tarafı etkilemek için çaba içine girerlerdi. Karşı tarafın, olmadığın birine aşık olmasının ne önemi var ki… Ben, benim ve karşı taraf beni böyle olduğum için sevmeli ve saymalı. Belki de hayatımın hiçbir döneminde karşı cinsi etkilemek için kendimden ve karakterimden ödün vermediğim, hep kendi enerjimde kaldığım için sevgi odaklı ilişkilerim oldu. Çıkar ilişkisi hiç bana göre değil. Olduğum dünyaya yabancılaşırım yoksa"

Yiğit Kirazcı ile olan birlikteliği için de konuşan Pınar Deniz; "Her şey yolunda. Onunlayken kendimi huzurlu ve mutlu hissediyorum. İkimizin de projesi olduğu için eskisi kadar beraber olamıyoruz, birbirimizi özlüyoruz tabii ama aynı işi yaptığımız için birbirimize anlayışla yaklaşıyoruz ikimiz de. Sabahları beni işime uğurlaması, kendimi güvende hissettiriyor çünkü döndüğümde yine onunla olacağımı biliyorum." ifadelerini kullandı.


Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Haluk Levent'in soyadı 'Levent' değilmiş! Gerçek yıllar sonra ortaya çıktı