Pınar Gültekin'in öldürüldüğü ev görüntülendi! Bahçede dikkat çeken detay

Pınar Gültekin'in öldürüldüğü ev görüntülendi! Bahçede dikkat çeken detay

Muğla'da 27 yaşındaki Pınar Gültekin'in Cemal Metin Avcı tarafından öldürüldüğü ev görüntülendi. Pınar'ın öldürüldüğü evin önünde içinde ateş yakılan varil ve kül izleri dikkat çekti.

22 Temmuz 2020, Çarşamba 14:51 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Muğla'da 16 Temmuz tarihinde kaybolan ve 5 gün sonra cesedine ulaşılan Pınar Gültekin'in öldürüldüğü Menteşe Karbağlar Yaylasındaki bağ evinde içinde ateş yakılmış başka bir varil ve varilin çevresinde kül izleri hala duruyor.Muğla'da öldürüldükten sonra cesedi bir varile konulan ve ardından üzerine beton dökülen Pınar Gültekin'in katil zanlısını sosyal medya hesabı ele verdi. Gültekin'in, katil zanlısı Cemal Metin Avcı'yı 16 Temmuz tarihinde sosyal medya hesabından engellediği ortaya çıktı.

Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi öğrencisi 27 yaşındaki Pınar Gültekin'in vahşice öldürülmesinin detayları ortaya çıkıyor.

Bar işletmecesi Cemal Metin Avcı tarafından dövüldükten sonra bayılan ve ardından boğularak öldürülen Pınar Gültekin'in cansız bedenini varile koyan, ardından üzerine beton döken Avcı, çıkarıldığı nöbetçi mahkeme tarafından tutuklanmıştı.

Pınar sosyal medyada Cemal Metin Avcı'yı engellemiş

Jandarma ve Emniyet Asayiş Şube Müdürlüğünün kurduğu özel ekip, Pınar Gültekin'in sosyal medya hesabını inceledi. Yapılan incelemede, Gültekin'in sosyal medya hesabından 16 Temmuz tarihinde cinayet zanlısı Cemal Metin Avcı'yı engellediği ortaya çıktı.

Cinayeti ortaya çıkaran 2 detay

Jandarma ve Emniyet Asayiş Şube Müdürlüğü ekipleri, Pınar Gültekin'in yakın çevresinden aldığı bilgiler doğrultusunda, Cemal Metin Avcı ile uzun süredir birliktelikleri bulunduğu bilgisi üzerine bu kişi hakkında incelemeler yaptı. Katil zanlısı Avcı, üzerindeki şüphelerin artması sonrası gözaltına alındı. Zanlının sorgusunda, sosyal medya hesabının Pınar Gültekin tarafından 16 Temmuz tarihinde neden engellendiği ve akaryakıt istasyonundan pet şişe içinde aldığı benzini ne yaptığı soruları üzerine cinayet düğümü çözüldü.

Özgecan tweetleri

Muğla'da Cemal Metin Avcı tarafından katledilen Pınar Gültekin'in, Özgecan Aslan için attığı tweetler ortaya çıktı. Özgecan, 2015 yılında evine gitmek için bindiği minibüste tecavüze uğrayıp yakılarak öldürülmüştü. Gültekin tweetinde, "Sanki kız kardeşimin başına gelmişçesine canım acıyor, içim parçalanıyor. Böyle şerefsizler asılmalı." yazmış.Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Ankara'da gönüllüler üzerinde Çin aşısı denenmeye başlandı