Pink ve Kim Kardashian arasındaki ‘çıplak fotoğraf’ kavgası yeniden ateşlendi

Pink yaptığı açıklamalarla Kim Kardashian’la olan meşhur ‘çıplak fotoğraf’ kavgasını yeniden ateşledi!

A A

Pink, geçtiğimiz yıl Kim Kardashian’ın meşhur çıplak pozuyla dalga geçmişti. 38 yaşındaki şarkıcı, ‘Watch What Happens Live’ adlı programda yeniden aynı konuyu açarak kavganın fitilini tekrar ateşledi.

Kavga, mart 2016’da Kim’in o meşhur pozunu paylaşmasıyla başladı. Reality Show yıldızı, ayna karşısında çırılçıplak verdiği pozda, ‘stratejik’ noktalara siyah bant çekerek son derece cesur bir paylaşım yapmıştı.

Bu paylaşımı sosyal medyayı sallayınca ünlü isimler de kayıtsız kalamamıştı. Bu paylaşımın ardından Bette Midler Twitter’da, “Kim Kardashian çıplak bir selfie paylaşmış. Eğer Kim, daha önce görmediğimiz bir kısmını bize göstermek istiyorsa, telefonu yutması gerekir” şeklinde bir tweet atarak kavgayı başlatmıştı.

Bu cümle karşısında tepkisiz kalamayan Kim Kardashian ise “ Hey Bette Midler, biliyorum yatma saatini geçti ancak hala uyanıksan ve bunu okuyorsan çıplak fotoğraf gönder” şeklinde cevap verdi.

Bu tartışma sırasında Pink ise sosyal medya üzerinden “beyni yerine vücutlarını kullanan kadınlar” şeklinde yazdığı yazıda açıkça Kim Kardashian’ı aşağıladı.

Katıldığı programda sunucunun “orada gerçekten Kim Kardashian’ı mı hedef almıştın?” sorusuna, “Dürüst olmak gerekirse, o Bettle Midler’a saldırdı ve eğer Bettle Midler’a laf atarsan benden de laf işitirsin” şeklinde cevap vererek sözlerinin arkasında durdu.

Instagram'a damga vuran 20 çıplak ünlü için tıklayın

Sıradaki haber yükleniyor...
SIRADAKİ HABER Mehmet Aslan İyi Parti'de!