Pixee Fox yaptırdığı uygulamayla bu kez hayranlarını korkuttu!

Plastik cerrahi bağımlısı Pixee Fox, son yaptırdığı prosedürle hayranlarını endişelendirdi. Fox, çift çene görüntüsünden kurtulmak için çene altına enjeksiyon yaptırdığını açıkladı ve bir fotoğraf paylaştı. Pixee Fox, her ne kadar yaptırdığı işlemin sonuçlarından memnun kalsa da, Fox'un takipçileri, genç kadının plastik cerrahi bağımlılığının artık kontrolden çıktığını ve bundan dolayı endişe duyduklarını, buna artık bir son vermesi gerektiğini söylediler

12 Temmuz 2018, Perşembe 09:44
A A

Plastik cerrahi bağımlısı Pixee Fox, son yaptırdığı prosedürle hayranlarını endişelendirdi. 

Daily Star'da yer alan habere göre; yaptırdığı operasyonlarla adından sıkça bahsettiren 27 yaşındaki Pixee Fox, "En büyük hayalim bir çizgi film karakterine dönüşmek" demişti. 

Tek amacı da çizgi film karakteri olan Jessica Rabbit'e benzemek... 

Bu güne dek defalarca bıçak altına yatan Fox, göğüslerine kocaman silikonlar taktırmasına ve kaburga kemiklerini aldırmasına rağmen hala estetik operasyonlar için randevu almaya devam ediyor.

Ancak Fox'un sosyal hesabından yaptığı paylaşımın ardından, takipçileri onun için endişelendiğini ifade ettiler. 

Fox, çift çene görüntüsünden kurtulmak için çene altına enjeksiyon yaptırdığını açıkladı ve bir fotoğraf paylaştı.


Pixee Fox, her ne kadar yaptırdığı işlemin sonuçlarından memnun kalsa da, Fox'un takipçileri, genç kadının plastik cerrahi bağımlılığının artık kontrolden çıktığını ve bundan dolayı endişe duyduklarını, buna artık bir son vermesi gerektiğini söylediler. 

Sıradaki haber yükleniyor...

Kişisel verilere ilişkin aydınlatma politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için Kişisel verilere ilişkin aydınlatma metnimizi inceleyebilirsiniz.