Pizzacıda seks yapan kadın: Ne var ki! Sadece biraz eğleniyorduk

İngiltere'deki bir pizzacıda sipariş beklerken tezgahın önünde seks yapan çiftin internete düşen videosu herkesi şoke etmişti. Olayın duyulmasının ardından 90 dakika polise ifade veren kadın, 'Bu işin bu kadar büyümesini anlamıyorum. Sadece biraz eğleniyorduk" dedi

27 Mart 2017, Pazartesi 10:44
A A
Pizzacıda seks yapan kadın: Ne var ki! Sadece biraz eğleniyorduk

POSTA.COM.TR


İngiltere'de bir pizzacıda siparişlerini beklerken tezgahın önünde seks yapan çiftin güvenlik kamerası görüntüleri internete düşmüş ve bir anda sosyal medya karışmıştı. Scarborough kasabasındaki pizza restoranında, ortalık yerde cinsel ilişkiye giren Daniella Hirst (28) ve Craig Smith'in (31) hapis cezasıyla karşı karşıya olduğu belirtilmişti. 
 

'YÜZYILIN SUÇU FALAN DEĞİL'


Olayın ardından polise 90 dakika ifade veren Daniella Hirst isimli kadın, dün de İngiliz The Sun on Sunday gazetesine konuştu. Hirst, "Basit bir uyarı cezası ile kurtulacağımızı düşünüyorum. Yüzyılın suçunu falan işlemedik. Bu kadar büyütmelerini anlayamıyorum" dedi.


'SADECE BİRAZ EĞLENİYORDUK'


28 yaşındaki kadın, "Dünyada insanın başını belaya sokabilecek daha büyük işler var. Biz sadece eğleniyorduk. İzleyen kimse de yoktu. Belki de yapmamamız gereken bir şeydi ama olan oldu bir kere. Yaptığımın sonuçlarına katlanırım tabi ki ama bu işin ucu mahkemeye kadar uzarsa gerçekten çok şaşırırım" ifadelerini kullandı. 
 

ERKEĞİN ÇIPLAK BİR YERİ GÖRÜNMEDİĞİ İÇİN SORGULANMADI


Daniella Hirst'ün, sosyal medyada hızla yayılan videoda kalçası çıplak olduğu için gözaltına alınıp sorgulandığı, erkek arkadaşının ise çıplak bir yeri görünmediği için polis soruşturmasına gerek olmadığı öğrenildi. ALTIŞAR AY HAPİS CEZASI ALABİLİRLER


Çiftin, suçlu bulunmaları halinde altışar ay hapis cezası alabilecekleri belirtildi.


OTOBÜSTE, HAVUZDA VE TARLADA DA BİRLİKTE OLMUŞLAR


Görüntülerde üzerinde Leeds United futbol kulübünün forması olduğu görülen Smith, geçmişte Hirst ile otobüs, havuz ya da tarla gibi yerlerde beraber olduklarını söylemişti.
 

Sıradaki haber yükleniyor...
SIRADAKİ HABER 47 yaşındaki Sırp kadın, ‘dünyanın en çekici büyükannesi’ seçildi