PKK'lı teröristlerin hedefinde Fenerbahçe Şükrü Saracoğlu Ülker Stadı mı vardı?

PKK'lı teröristlerin hedefinde Fenerbahçe Şükrü Saracoğlu Ülker Stadı mı vardı?

2015 yılında İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı'nın apronunda sabaha karşı meydana gelen ve bir temizlik görevlisinin ölümüne bir diğerinin yaralanmasına yol açan patlamanın saldırganları yakalandı

24 Kasım 2017, Cuma 20:42 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News
Show TV'de yayınlanan habere göre; 5 teröristin yakalanmasının ardından polis geniş çaplı operasyon başlattı. Zanlıların ev ve iş yerleri arandı. Arama sonucunda teröristlerin evinde Fenerbahçe Şükrü Saracoğlu Ülker Stadyumu krokisi ve keşif fotoğraflarının bulunduğu belirtildi.

Hatırlanacağı üzere 2015'teki Sabiha Gökçen Havalimanı saldırısında başından ağır yaralanan Zehra Yamaç kaldığı Marmara Üniversitesi Pendik Eğitim ve Araştırma Hastanesine kaldırılmış ancak kurtarılamamış, kolundan yaralanan Canan Çelik Burgucu'nun durumunun ağır olmadığı açıklanmıştı.


FENERBAHÇE ŞÜKRÜ SARACOĞLU ÜLKER STADI'NIN FOTOĞRAFLARI 


Yayınlanan haberde; Sabiha Gökçen Havalimanı'na saldırı düzenleyen PKK'lıların evinde 60 kg patlayıcı ile Fenerbahçe Şükrü Saracoğlu Ülker Stadyumu'nun kroki ve fotoğrafları bulunduğı belirtildi. 

Havalimanı saldırganı geçen ay sahte kimlikle yakalanmıştı. Toplamda 5 kişi gözaltına alınırken, bu kişilerin evinde ve iş yerlerinde arama yapıldı. 60 kg patlayıcı, 1 adet uzun namlulu tabanca tespit edildi.


'Sabiha Gökçen' saldırısının faili yakalandı

Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Son dakika depremleri: Van'da deprem