Plajlarda festival havası esiyor

2018 plaj saçlarında bu yıl festival havası esiyor, salaş ve dağınık topuzlar cazibesini koruyor, bohem modeller tarzınıza basamak atlatıyor. İşte 2018 plaj saçı trendleri…

23 Mayıs 2018, Çarşamba 14:08
A A
Bohem, salaş ve bandanalı saçların yazı olacak

Bohem, salaş ve bandanalı saçların yazı olacak

Şimdiden birçok kadında görmeye başladığımız 90’lı yıllara damgasını vuran desenli ve çok renkli bandanalar, bu yaz plajların da gözdesi olacak.

Saç artisti Doğan Çelik plaj saçları hakkında bilgi veriyor:

Saç artisti Doğan Çelik plaj saçları hakkında bilgi veriyor:

Geçtiğimiz yaz plajlarda atkuyruğu ve tepeden sıkıca tutturulmuş keskin topuzlar ön plandaydı. 2018 yazında ise bu modeller yerine salaş şekilde yarım toplanmış topuzlar ve bu topuzlar etrafına sarılmış bandanalar ön planda olacak. Bandanalı modellerin yanı sıra saçlarda bohem tarzda püsküllü küpeler, salaş bırakılmış saçlara takılacak hasır şapkalar ve saçların arasında yer alacak deniz yıldızlarını da bolca göreceğiz.


Örgülü saçlar plajların vazgeçilmezi

Örgülü saçlar plajların vazgeçilmezi

Kadınlar tarafından günlük yaşamda sıkça kullanılan ve hayat kurtaran örgüler plajda zamandan tasarruf etmek isteyenler için pratik bir seçenek olacak. Bol örgüler, yarım toplanmış saçlar arasına atılan örgüler ve bu örgüler arasına takılacak aksesuarlar sizleri bir adım öne geçirecek.


Örgüye aksesuar

Örgüye aksesuar

Saç örgünüzü canlı tutmak için aksesuar kullanmak şart. Örneğin; saçınızı örerken örgünün içine saç ipleri veya fular karıştırıp örgüyü tamamlamak apayrı bir görüntü elde etmenizi sağlayacak. Bunun yanı sıra dağınık bir balıksırtı örgüsünü saç küpeleri veya boncuklarla neşelendirebilirsiniz. 


Festival havası

Festival havası

Saç Artisti Doğan Çelik ‘’Salaş, bohem ve örgülü modellerin yanı sıra bu yıl birçok ünlü isimde gördüğümüz festival saçları olarak tabir edilen modeller, yazın plajlarda da etkisini gösterecek. Özellikle saçlar arasında kullanılacak deniz kabuğu, denizyıldızı formundaki saç tokaları saçlarda farklı bir hava estirecek.


Sıradaki haber yükleniyor...

Kişisel verilere ilişkin aydınlatma politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için Kişisel verilere ilişkin aydınlatma metnimizi inceleyebilirsiniz.