Plajları şenlendirmeye geliyor...

31 yaşındaki İngiliz model Rosie Huntington-Whiteley de tasarım işini sevdi ve kendi adını taşıyan bir plaj giyimi koleksiyonu hazırladı...

09 Nisan 2019, Salı 07:52 Son Güncelleme:
A A

Ünlü oyuncu, şarkıcı ve modeller, son yıllarda karşımıza tasarımcı olarak da çıkmaya başladılar. Sanat alanındaki yeteneklerini ve ünlerini kullanarak giyim ve kozmetik alanında tasarımlar yapan bu kadınlar hem kazançlarını hem de tanınırlıklarını artırıyorlar.

Bu kervana son katılan ünlülerden biri de Rosie Huntington-Whiteley oldu. 31 yaşındaki İngiliz oyuncu ve model Rosie Huntington-Whiteley kendi adını taşıyan mayo ve bikinileri kendisi gibi İngiliz olan moda devi Marks&Spencer için tasarladı.

Kendisi de eski bir Victoria's Secret mankeni olan ve büyüleyici fiziğiyle milyonları kendine hayran bırakan Rosie Huntington-Whiteley ürünlerinin tanıtımını da kendisi yapıyor.

Rosie Huntington-Whiteley bundan önce bir iç çamaşırı koleksiyonuna da imza atmıştı. Güzel model böylece tam bir iş kadını olmanın da adımlarını atmış oldu.

Rosie Huntington-Whiteley kendisinden 20 yaş büyük Hollywood yıldızı Jason Statham'la 9 yıldır birlikte. Oldukça mutlu bir birliktelikleri olan çiftin 2017 yılında doğan bir de oğulları var.


Birbirine çok yakıştırılan ünlü çift Hollywood'un örnek alınan aşklarından birini yaşıyorlar...

Sıradaki haber yükleniyor...
SIRADAKİ HABER Gigi Hadid ve Bella Hadid kardeşler düğüne el ele gitti