Podyumda gözyaşları sel oldu

Kısa bir süre önce hayatını kaybeden efsane modacı Karl Lagerfeld'in, Chanel için hazırladığı 2019- 2020 Sonbahar- Kış koleksiyonu Paris Moda Haftası kapsamındaki bir defilede tanıtıldı. Podyumdaki tüm modellerin ağladığı defilede duygu dolu anlar yaşandı...

06 Mart 2019, Çarşamba 07:55 Son Güncelleme:
A A

Paris Moda Haftası dün çok özel bir defileye ev sahipliği yaptı. Dünyanın en ünlü mankenlerinin podyumda yürüdüğü bu önemli defilede aynı zamanda böyle moda şovlarında görmeye alışkın olmadığımız duygusal anlar da yaşandı.

Aralarında Cara Delevingne, Penelope Cruz ve Kaia Gerber'in de bulunduğu çok sayıda ünlü Lagerfeld'in, Chanel için hazırladığı 2019- 2020 Sonbahar- Kış koleksiyonunu tanıttı.Paris Moda Haftası kapsamındaki etkinliği izlemeye gelenler arasında Claudia Schiffer, Monica Bellucci, Marion Cotillard ve Naomi Campbell da vardı. Vogue dergisinin efsane yayın yönetmeni, moda dünyasının kraliçesi olarak bilinen Anna Wintour da defileyi izlemeye geldi.

Defilede siyah ve beyaz ağırlıklı kıyafetler bir dağ evi dekorunda, karla kaplı havası verilmiş bir podyumda tanıtıldı. Koleksiyon Chanel'in klasik şıklığını yansıtan parçalardan oluşuyordu.

Mankenler profesyonellikleri gereği podyumda yürürlerken sadece taşıdıkları kıyafete bürünüp, duygularını yüzlerine ve haliyle işlerine de yansıtmamalarıyla tanınırlar. Ancak bu defilede durum biraz değişikti. Mankenlerin sevgi ve üzüntüsü profesyonelliklerinin önüne geçti.

Yıllardır birlikte çalıştıkları, çok sevdikleri ve saygı duydukları Karl Lagerfeld'i henüz kaybetmiş olan ve acıları tazeyken onun son eseri olan bu koleksiyonu podyumda taşıyan mankenler kendilerine hakim olamadılar ve podyumda gözyaşı döktüler.


Bu duygu dolu anlar defileyi izleyenleri de etkisi altına aldı ve moda dünyası eşine az rastlanan bir defileye şahit olmuş oldu. Mankenler gözyaşlarını sildikten sonra podyumu alkışlarla terk ederek Karl Lagerfeld'e selam yollamış oldular...

Defilenin en büyük sürprizi ise en sona saklanmıştı. Sevilen oyuncu Penelope Cruz defilenin sonunda kapanış mankeni olarak podyuma çıkarak büyük beğeni topladı.

Monica Belluci

Kristen Stewart

Claudia Schiffer

Marion Cotillard

Naomi Campbell

Anna Wintour

Sıradaki haber yükleniyor...
SIRADAKİ HABER Selfie çekmek isteyen model uçurumdan düşerek hayatını kaybetti