Podyumda güzel görünüyor ama! Günlük kıyafetlerinizi sabote eden 10 parça

Moda endüstrisi her yıl bizi daha da şaşırtacak ürünleri piyasaya sürüyor. Tasarımcıların tamamen alakasız ürünleri bir araya getirmesi ve bunu herkese beğendirebilmeleri oldukça şaşırtıcı değil mi? Bu parçaları podyumda görmek hoş olabilir ancak çoğu günlük hayatta oldukça kullanışsız. Kendinize özgü bir tarzınız varsa, onları kolaylıkla sabote edebilecek 10 kıyafeti derledik...

04 Mayıs 2021, Salı 10:41 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News
1- MİKRO ÇANTALAR

1- MİKRO ÇANTALAR

Pratik olmasalar da sevimli görünen mikro çantalar o kadar küçük ki içine bozuk para bile sığmıyor! Üstelik lüks markaların ürettiği mikro çantaların fiyatları bir hayli cep yakıyor. Kısacası, günlük hayatta kullanmak için pek de ideal değiller.

KÜRKLÜ TERLİKLER

KÜRKLÜ TERLİKLER

Kürk terlikler evde ve podyumda iyi görünebilir. Ancak çabuk kirlendikleri için sokakta giyinmek sakıncalıdır. Yıkandıktan sonra kürkü eskisi gibi görünmez. Bu nedenle kürklü terliklere yatırım yapmaktan kaçınmalısınız.

PALAZZO PANTOLONLAR

PALAZZO PANTOLONLAR

Coco Chanel tarafından çok sevilen palazzo pantolonlar kesinlikle etkileyici görünüyor, ancak şehir yaşamına uygun değiller. Ayakkabılarınızı tamamen örten geniş ve uzun paçaları, sokakta gezerken aynı zamanda yerleri de temizleyebilir.

RUGAN DİZ ÜSTÜ ÇİZMELER

RUGAN DİZ ÜSTÜ ÇİZMELER

Rugan diz üstü çizmeler, günlük stilinizi sabote edebilir. Özellikle minyon kadınlar bu ayakkabılardan uzak durmalı. Vücudun oranını değiştiren rugan çizmeler, olduğunuzdan daha kısa görünmenize neden olabilir.

SİVRİ BURUNLU AYAKKABILAR

SİVRİ BURUNLU AYAKKABILAR

Uzun sivri burunlu ayakkabılar kadar pratik olmayan başka bir şey bulmak biraz zor olabilir. Çoğu kadın için uzun sivri burunlu ayakkabılarda yürümek işkence gibidir. Hal böyle olunca, günlük hayatta tercih etmemek en doğru seçim olacaktır.

LATEKS YA DA DERİ TAYT

LATEKS YA DA DERİ TAYT

Lateks veya deri taytlar vücudun her kısmını en ince ayrıntısına kadar vurgular. Bu da en küçük kusurların bile görünmesine neden olabilir.

GÖRÜNEN İÇ ÇAMAŞIRI İPİ

GÖRÜNEN İÇ ÇAMAŞIRI İPİ

2000'lerde oldukça popüler olan 'pantolonun üzerinden görünen iç çamaşırı ipi' tarzı, son zamanlarda yeniden moda oldu. Bu modanın yeni öncüsü de Bella Hadid. Podyumda yürürken gerçekten ilgi çekici bir stil olabilir ancak günlük hayatta böyle bir tarzı denemeniz, şaşkın bakışların üzerinize toplanmasına neden olabilir. Siz gelin bu sevdadan vazgeçin :)

PANÇO

PANÇO

Pançolar her ne kadar etkileyici görünse de hala nasıl kullanılacağına dair tartışmalar sürüyor.

Pançonun kendine özgü şekli nedeniyle, diğer giysilerle birleştirmek gerçekten zor. Ama en önemlisi, vücuda fazladan hacim verir ki bu da kilolarıyla sorunu olan kişiler için eksi bir özellik.

BÜYÜK VATKALI KIYAFETLER

BÜYÜK VATKALI KIYAFETLER

Balenciaga'nın vatkalı koleksiyonunu hatırlarsınız.... 80'lerde sevilerek kullanılan vatkalar kısa süre önce yeniden hayatımıza girmişti. Birçok tasarımcının kullanmayı sevdiği vatkaları günlük hayatta kullanmak oldukça zor.

AÇIK AYAKKABI VE ÇORAP

AÇIK AYAKKABI VE ÇORAP

Ünlüler tarafından sıkça tercih edilse de açık ayakkabı ve çorap ikilisi hala çoğu insan için 'tuhaf' bir ikili. Hele ki beyaz çorap tercihi, günlük hayat için sakıncalıdır. Açık ayakkabılarda biz görmesek bile ayağımız kirlenebiliyor. Beyaz çorapların da tertemiz kalabilmesi mümkün değil.

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Ünlülerin sokak stilleri (3 Mayıs 2020)