'Polis amca ne olur annemi bekleyelim'

'Polis amca ne olur annemi bekleyelim'

Zonguldak'ın Ereğli ilçesinde, paten süren Cafer Can Gezer (12), dengesini kaybedip düştü ve yaralandı. Çevredekilerin ihbarıyla gelen sağlık ve polis ekiplerinin ambulansa bindirmek istemesine direnen Gezer, "Polis amca ne olur, annemi bekleyelim. Bana çok kızar. Sen arabanla ambulansın önünü kes, ne olur" diyerek, gözyaşı döktü

24 Eylül 2018, Pazartesi 12:45 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Zonguldak Ereğli'de paten sürerek, Bozahane mevkiine giden 12 yaşındaki Cafer Can Gezer, dengesini kaybederek düştü ve yaralandı. Gezer'in yardımına koşan çevredekiler, sağlık ekiplerine haber verdi. İhbarla olay yerine gelen sağlık ve polis ekipleri, ağlamaya başlayan Gezer'i sakinleştirmeye çalıştı. 

POLİS MEMURU ÇOCUĞU ÖPEREK TESELLİ ETTİ

Polis memuru Yakup İkiz, Cafer Can Gezer'i öperek, destek olmaya çalışırken, bir yandan da ambulansa bindirmek üzere ayağa kaldırdı. Bu sırada annesinin geleceğini öğrenen ve ambulansa binmek istemeyen Gezer, "Polis amca ne olur, annemi bekleyelim. Bana çok kızar. Sen arabanla ambulansın önünü kes, ne olur" diyerek, gözyaşı döktü.

Kısa sürede ikna edilen Gezer, sağlık görevlilerince ambulansla özel hastaneye kaldırılarak, tedaviye alındı. Cafer Can Gezer'in vücudunda ezikler meydana geldiği, sağlık durumunun ise iyi olduğu öğrenildi.

Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER 2021 Oscar yıldızı Nomadland hakkında 10 bilgi