Polis bıktı, onlar bıkmadı!

Polis bıktı, onlar bıkmadı!

Adana’da önceki gün tombala oynatmaktan mühürlenen Mert Holding Bingo Lotto Şans Oyunları isimli kumarhane dün ismini değiştirerek tekrar tombala oynatınca polis yine operasyon düzenledi

20 Kasım 2016, Pazar 10:01 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Polis ekipleri önceki gün tombala oynattığı için merkez Seyhan ilçesinde bir iş hanında bulunan ‘Mert Holding Bingo Lotto Şans Oyunları’ tabelası asılan iş yerine baskın yapıp kumarhaneyi mühürledi.

Dün ise kumarcılar tarafından mühür kırılıp kumarhanenin ismi  ‘SS. Şans Oyunları Destek Hizmet Kooperatifi Seyhan Şubesi’ olarak değiştirilip tombala oynatılmaya başlandı.Bunu öğrenen polis ekipleri tombalacılara suç üstü operasyon düzenledi.Yapılan baskında, 9 kişi hakkında ’kumar için yer ve imkan sağlama’ suçlamasıyla soruşturma başlatıldı. Tombala oynarken suçüstü yakalanan 150 kişiye de Kabahatler Kanunu uyarınca para cezası kesildi. Ayrıca operasyonda bir miktar paraya ve esrara el konuldu.

'SONUNA KADAR DEVAM'

Dünkü baskında gözaltına alınan ve bugün sağlık kontrolü için Adana Adli Tıp Birimi'ne getirilen 9 zanlıdan biri gazetecilere selam verip "Siz de mi buradaydınız?" derken başka bir zanlı ise "Sonuna kadar devam" diyerek bu işi yapmaya devam edeceğini anlattı.

İHA


 
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Güne Başlarken | 15 Mayıs 2021