Polis, trafikte tehlike saçan 'çiğ köfteli' kadın magandayı arıyor! O anlar kamerada

Polis, trafikte tehlike saçan 'çiğ köfteli' kadın magandayı arıyor! O anlar kamerada

İstanbul'da otomobille seyir halindeyken tepsiden çiğ köfte yiyen ve direksiyondan ellerini çekip oynayarak araç kullanan kadın maganda trafiği tehlikeye soktu. Polisin aradığı maganda, o anları kaydettirip bir de sosyal medyadan paylaştı.

07 Eylül 2020, Pazartesi 14:35 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

İstanbul’un çeşitli noktalarında otomobille seyir halindeyken tepsiden çiğ köfte yiyerek seyir eden kadın maganda trafiği tehlikeye düşürdü. Tek bacağıyla bağdaş kuran, seyir halindeyken direksiyondan ellerini çekip oynayarak aracını kullanan maganda, o anları kaydettirip bir de sosyal medyadan paylaştı.İstanbul'da otomobille trafiğe çıkarak sokak ve caddelerde kuralları hiçe sayan magandalara bir yenisi daha eklendi. Ağır para cezaları ve uygulamalara rağmen mega kentte trafik terörü devam ediyor.

Son olarak mega kentin çeşitli ilçelerinde otomobille seyir eden kadın bir sürücü, tek ayağıyla bağdaş kurarak trafikte ilerledi. Araç kullanırken eğlenen, zaman zaman başını kameraya çevirerek gözünü yoldan ayıran, eline aldığı tespihi sallayan kadın sürücü trafiği tehlikeye düşürdü.

Tepsiden çiğ köfte yiyerek seyretti

Aynı kadın sürücü, paylaştığı bir başka görüntüsünde ise yine tek ayağını uzatarak seyrettiği esnada bir de yanına koyduğu tepsiden çiğ köfte yedi. Sürücü çaldığı müziklerle de ellerini direksiyondan çekerek eğlendi. Hem kendi hem de sürücülerin canını tehlikeye atan maganda, şov uğruna yapmadığını bırakmadı. Maganda sürücü o anları kaydettirip bir de sosyal medyada paylaştı.

Polis, trafiği tehlikeye düşüren sürücüyü arıyor.Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Tatildekirala.com organik trafiğini üç ay içerisinde nasıl yüzde 1254 artırdı?