Polisin durdurduğu arabanın sürücüsü 5 yaşında çocuk çıktı

Polis, ABD’deki bir kara yolunda zikzaklar çizen bir araç gördü ve sürücünün sarhoş olduğundan şüphelendi. Arabayı durduran polis, sürücünün 5 yaşında bir çocuk olduğunu gördü. Çocuk ilk ifadesinde, "Lamborghini almaya gidiyordum" dedi.

06 Mayıs 2020, Çarşamba 15:41 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Pazartesi günü ABD’deki bir kara yolunda sürücünün sarhoş olduğundan şüphelenen polis, arabayı 5 yaşında bir çocuğun kullandığını görünce şoke oldu.

Utah Otoban Devriyesi’nin Twitter paylaşımına göre, eyaletler arası 15'inci otoyolun sol şeridinde zikzak çizerek yavaşça ilerleyen sürücü, polisin uyarısını görünce aracı yolun kenarına çekti.

Polisin yayımladığı ve sürücüyle polis arasındaki diyaloğu kaydeden kamera görüntüleri YouTube'da yaklaşık 760 bin görüntülemeye ulaştı.

Videoda polisin, “5 yaşında mısın, inanılmaz!” dediği görüldü. Daha sonra çocuğa araba sürmeyi nasıl öğrendiğini soran polis, olayın ayrıntılarını da öğrendi.


Independent'ta yer alan haberde çocuk, annesiyle tartıştıktan sonra aracını alıp evi terk ettiğini söyledi.

Minik sürücü, bir Lamborghini istediğini, annesinin almayacağını söylemesi üzerine tartıştıklarını aktardı.

Twitter'da yapılan açıklamada, "Bu arabaya binip, kendisine bir Lamborghini almak için Californiya'ya gitmeye karar verdi" ifadeleri yer aldı.

Açıklamada ayrıca çocuğun cebinde sadece 3 dolar olduğu ifade edildi.

Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Corona virüs aşısı için yeni umut: Lamalar antikor taşıyor