Polisin tabutuna sarılıp 'Ağabey' diye ağladı, gerçek şaşırttı

Şanlıurfa’da trafik kazasında hayatını kaybeden polis Recep Yanmaz'ın cenaze töreninde tabuta sarılıp "Ağabeyimi götürmeyin" diyen ağlayan kadının Yanmaz ailesi ile herhangi bir akrabalığı olmadığı ortaya çıktı

24 Ocak 2017, Salı 15:58
A A
Polisin tabutuna sarılıp 'Ağabey' diye ağladı, gerçek şaşırttı
Trafik kazasında dün hayatını kaybeden Karaköprü İlçe Emniyet Müdürlüğünde görevli polis Recep Yanmaz için İl Emniyet Müdürlüğü bahçesinde bu sabah tören düzenlendi. Törene polis memurunun kardeşi Seyfi ile birlikte dayısı Mevlüt Erol, Şanlıurfa’daki kamu kurum ve kuruluş görevlileri ile birlikte mesai arkadaşları katıldı.


SAKİNLEŞTİRMEYE ÇALIŞTILARKazada hayatını kaybeden polis memurunun cenaze töreninde akrabası olduğu söyleyen genç bir kadın, tabuta sarılarak gözyaşı dökmüştü. “Ağabeyimi götürmeyin” diyerek gözyaşı döken genç kadın, uzun süre tabutun başından ayrılmamış, polislerin yardımıyla tabutun başından uzaklaştırılmıştı. Sandalyeye oturtulan genç kadını sakinleştirmek için sağlık ekipleri de uzun süre mücadele etmişti.
TABUTUN PEŞİNDEN KOŞUP AĞLAMIŞTIGenç kadın, cenaze memleketine uğurlanırken aracın peşinden koşup tabuta dokunup yine ağlamıştı. Araca sarılan genç kadını yine görevli polisler uzaklaştırmıştı. Adının 'Gözde' olduğunu söyleyen ve kendisini polisin yakını olarak tanıtan genç kadının aslında polisin yakını olmadığı ve Kahramanmaraş’ta yaşayan Kevser Yılmaz olduğu ortaya çıktı.

Kazada hayatını kaybeden polisin yakınları ise kadını tanımadıklarını ve herhangi bir akrabalıklarının bulunmadığını belirtti.İHA

SON 24 SAATTE YAŞANANLAR

;
Sıradaki haber yükleniyor...