Pop müziğin kötü çocuğu Çin’de yasaklandı!

Pop müziğin kötü çocuğu Çin’de yasaklandı!

Milyonlarca hayranı var, ama bir o kadar da sevmeyeni. “Kötü Çocuk” Çin’de yasaklandı!

25 Temmuz 2017, Salı 19:19 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News
Kanadalı pop şarkıcısı Justin Bieber, son yılların en popüler ve en çok kazanan ünlü isimleri arasında yer alıyor. Sosyal medya platformlarını aktif olarak kullanan ve her paylaşımı milyonlarca kez beğeni alan Bieber, aynı zamanda uzlaşılmaz tavırları ve hayranlarına karşı zaman zaman gösterdiği kötü muamelelerle de gündemi sıkça meşgul ediyor. İşte bu haberlere bir yenisi daha eklendi denebilir.

Bieber, Purpose World Tour kapsamında Endonezya, Japonya, Filipinler, Singapur ve Hong Kong gibi duraklara uğrayarak yüz binlerce hayranıyla buluşacak ve konserler verecek. Aslında orijinal konser takviminde Çin de olacaktı, fakat Çin yönetiminden buna onay çıkmadı. Gerekçe ise, şarkıcının özellikle gençleri kötü etkileyebilecek davranışlar sergiliyor olması. Örnek olarak da Bieber’in Çin’de daha önce verdiği konserdeki tutumu ve daha sonraki bir dönemde alkollü araç kullanması gibi konular gösterilmiş.

Davranışları düzelene kadar geçit yok


Pekin Kültür Bürosu, konu hakkında yaptığı açıklamada, Bieber’ın iyi bir şarkıcı olduğunu, fakat davranışları konusunda problemlerin yaşandığını belirtti. Bunun da Bieber’ı Çin gençliği için tehlikeli bir şarkıcı yaptığını ekledi. Kısacası Bieber, Çin’de yasak! En azından davranışlarını düzeltene kadar. Tabii bu gelişme sonrasında Çinli Belieber’ların (Justin hayranlarının takma ismi) çok üzgün olduğu ve sosyal medya platformlarında tepkilerini dile getirmeye devam ettikleri bildirildi.

V20’nin Küçük Kardeşi LG Q8 Duyuruldu

Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Aygün Aydın gündeme bomba gibi düştü: Bu pozlara gerek var mıydı?