Posta Gazetesi Haydar Dümen’e sorulan yeni sorular (10 Haziran 2019)

Haydar Dümen 10 Haziran tarihli Posta gazetesi yazısında okurlarından gelen soruları cevapladı. Takipçilerinden gelen birbirinden ilginç soruları bakın Haydar Dümen nasıl yanıtladı! İşte Haydar Dümen'in hayranlarından gelen sorulara verdiği yanıtlar...

10 Haziran 2019, Pazartesi 08:23 Son Güncelleme:
A A
BÖYLE SORU YOK!

BÖYLE SORU YOK!

Gerçek boyu nedir?

19 yaşındayım, mastürbasyon sırasında penisim 15 santim oluyor. Çok istekli olunca 17 santime çıkıyor. Cinsel organımın asıl boyu nedir ve ilişkide 17 santim olur mu? CEVAP Değerli okurum, penis kadar hatalı ölçüm yapılan bir başka organ yoktur. Durduğu yerde durmaz. Gözden pay alır, hayalden pay alır, fırsatlardan beklediği hakkını alır, tutabilirsen tut. Boyu 15 olmuş, 17 olmuş bu hiçbir özellik içermez. Ölçü alırken cetveli bastır, cetvel tene gömülür, 2 santim uzadığı sanılır. Yoksa boy aynı olup ne kadar bastırırsan o kadar çok kendini aldatırsın. Zaten penisinin sertleşmiş hali 15 santim. Çok istek olunca organa 2 santim daha kan pompalanmıştır, işte oldu sana 17 santim. Peki ne değişti? Hiç, çünkü kadının vajinası 8 santim.

GÜNÜN SORULARI

GÜNÜN SORULARI

Hanıma eziyet oluyor

Eşimle ilişki 45 dakika sürüyor, boşalamıyorum, hanıma da eziyet ediyorum. Sertliğini yitirmiyor. Neden boşalamıyorum?

Okurum, bu soruyu eşine sor. Her birleşmede orgazm oluyorsa şanslısınız. Gerisi hikaye. Burada eşine de hızlanmak düşüyor. İlişki 2 kişilik bir oyundur, ortak oynanır. Karşılıklı oyunda konuşmalar ve tahrik öğeleri kullanmak gerekir. Sizde bunlara gerek kalmamış. Bu koşulda eşin biraz geride kalmış. Malzemeleriniz iyi, şansınız yerinde, mutlaka karşılıklı aşkınız da rayında. Durumu fazla zorlamayın.

Sertleşmedi, neden?

Sertleşmedi, neden?

2 gündür eşimle ilişkiye girerken penisim tam sertleşmiyor. Geçen akşam mastürbasyon yaptım, yüzde 100 sertleşmedi. Her gün ilişkiye giriyorduk. Bundan olabilir mi?

Yoruldu ve monotonluktan bıktı okurum. Aynı göle taş atmak sıkar insanı. Göl aynı, taşı at, sesi hiç değişmiyor. Eşine alternatifler sunmalısın. Aynı kaşık, aynı tabak ise ha tabak ha kabak. Renkler aynı, yemekler aynı. Beğenmediğimiz bu tabloya organ alışmış. Oyunu kuralına göre oynasaydın yemekler çeşitli, manzaralar eşliğinde ve iştah açıcı olsaydı asla bıkmayacaktın. Bir hekimle yüz yüze görüşmen şart.

Neden sıvı geliyor?

Neden sıvı geliyor?

18 yaşındayım, 1 yıldır kız arkadaşım var. Ne zaman onunla konuşsam benden bir sıvı akıyor. Bu sıvı sevgilimle cinsel konulardan konuştuğumuzda artıyor. Kız arkadaşımda böyle bir şey olmuyormuş. Nedeni nedir?


CEVAP

Değerli okurum, anlattıkların normal, olması gerekenler. Aynı şeyi kız arkadaşın için de söylüyorum. Kimi kızlardan da sıvı gelebilir. Ancak bu sıvı kadınlarda daha çok cinsel birleşme sırasında gelir. Keyfinize bakın. Birbirinizi incitmeden mutlu olmanın yollarını arayın. Ama hep cinselliği de konuşmayın. Biraz da insanlıktan ve bilimden bahsedin.

İktidarsız olur muyum?

İktidarsız olur muyum?

19 yaşındayım. Her gün mastürbasyon yapıyorum. İktidarsız olmaktan korkuyorum. Beni bu konuda aydınlatır mısınız?

CEVAP

Değerli okurum, hiçbir şey olmayacak, her şey güzel gidecek. Şimdilik sen mastürbasyonu gün aşırıya indir. Uykunu al, düzenli beslen, derslerine çalış ve spor yap. İnsanlar arasına katıl. Flörtlerin olsun ve gün aşırı mastürbasyon yapmaya devam et.

Nasıl büyür?

Nasıl büyür?

20 yaşındayım. Penisim 9 santim. Bu durum moralimi bozuyor. Nasıl evlenirim? Büyümesi için ilaç, krem veya başka bir yöntem var mı?

CEVAP

Değerli okurum, şişmansan, kasık yağlarını eritirsen cinsel organın 2 santim daha görünür hale gelir. Yazdığın ölçüdeki penisle evlenebilirsin. Büyütmenin kremi, hapı, ilacı yok. Tek çare ameliyat. Ameliyatla da ancak 1-2 iki santim büyütülüyor.

Dışarı atıyorum

Dışarı atıyorum

24 yaşında, 9 aylık evli kadınım. Eşimle çocuk istiyoruz. Ama birliktelik sonrası eşimin spermlerini dışarı atıyorum. İkimizin de morali bozuluyor. Bu ciddi bir sorun mu?

CEVAP

Sevgili okurum, bütün kadınlarda meni dışarı akar. Bu gebeliğe engel değil. Gebelik için eşinin sperm sayısını bilmek gerekir. O sayı yeterliyse adetinin başladığı ilk günden sayarak 14’üncü gün birleşme yapın. Sen sırt üstü kalkmadan, ayaklarının altına da iki yastık koyarak 1 saat yat. Birkaç ay böyle deneyin, sanırım müjdeli haberi verirsiniz.

Esnek olabilir mi?

Esnek olabilir mi?

20 yaşında kızım. Erkek arkadaşımla ilişkiye girdik, acı duymadım, kan gelmedi. Kızlığım bozuldu diye korkuyorum. Acaba esnek mi?

CEVAP

Sevgili kızım, esnek yavrum, esnek.

Eskiyi özlüyorum

Eskiyi özlüyorum

33 yaşındayım. 2 yıldır anti depresan kullanıyorum. Cinsel isteğimi azalttı. Ereksiyon sorunu yaşıyorum. Doktora sordum, “Sorun olmaz” dedi. Eski günlere dönebilir miyim?

CEVAP

Değerli okurum, hiçbir şey yapma. Eski günleri yeniden bulacaksın. Çünkü bir şey kaybetmedin. Doktorun dediği doğru. O ilaçlar alınırken bu tür sonuçlar olabiliyor. Ama ilaç bedenden atılınca izi kalmıyor.

Acı hisseder miyim?

Acı hisseder miyim?

26 yaşında kızım. Ağustos’ta evleneceğim. Nişanlımla birlikte olmak istedik ama canım çok acıdığı için devam edemedim. Evlendiğim zaman da acı hissedecek miyim?

CEVAP

Sevgili okurum, acılar hangi koşulda olursa olsun, yüzde 100 halledilecek. Ama ilk birleşmeler hep sorunludur. Bir alışkanlık dönemini göze alın. Erkeğin de ona göre davranması şart. Beyefendi yumuşaklığında erkekliğini korusun. Orta yol düzlüğe çıkaracak. Birbirinizi üzmeyin.

Aklım fikrim cinsellikte

Aklım fikrim cinsellikte

22 yaşındayım. Hiçbir kıza aşık olamıyorum. Bütün kızlarla cinselliği düşünüyorum. Kendimi nasıl frenleyebilirim?

CEVAP

Değerli okurum, aklını cinsellikle bozarsan insanlıktan daha da uzaklaşırsan bu işten zarar görürsün. Yörüngeni ve pusulanı bulamazsın. Yüzde 50’ye indir. Yani yüzde 50 insanlık ve yüzde 50 cinsellik düşünürsen kaymaklı ekmek kadayıfı olur.

Nişanlım çok korkuyor

Nişanlım çok korkuyor

Nişanlıyım ve yakında evleneceğim. Nişanlım gerdek gecesi için sıkıntılı, korkuyor. Bu korkusunu nasıl yenebiliriz? Ne yapabilirim?

CEVAP

Değerli okurum, ilk gece odaya girdiniz. Elinden tut, konuş onunla. Aşkını anlat. Özlemlerinden, güzelliğinden söz et. Sonra karşılıklı birer çay için. Mümkünse çayı sen hazırla. Eğer razı değilse ilk birleşmeyi birkaç gün erteleyin. Alışsın karıcığın.

Severek evlendik

Severek evlendik

34 yaşında, 2 çocuk annesiyim. Eşimle 5 yıl önce severek evlendik. Bugüne kadar hiç orgazm olmadım. Zevk alıyor, eşimle birlikte olmak istiyorum ama orgazm olamıyorum. Ne olur bana yardım edin.

CEVAP

Sevgili okurum, vajinal orgazmı henüz yakalayamadın. Birçok kadın senin gibi. Bunun aşkla, sevgiyle ilgisi yok. O başka, bu başka. Bazı kadınlar klitoris orgazmdan vajinal orgazma geçemiyor. Vajinal orgazmın sorumluluğunun bir bölümü de eşinde. Birleşme süresi, ustalığı vs. Biraz bekleyelim, fantezilere devam edelim.

İsteğim bitmiyor

İsteğim bitmiyor

23 yaşındayım, gördüğüm her kadına karşı büyük istek duyuyor, birlikte olmak istiyorum. Günde en az 3 kez mastürbasyon yapıyorum. Haftada 1 geneleve gidiyorum. Ne olur derdime bir çare bulun.

CEVAP

Değerli okurum, şimdi sen doktor ol, ben hasta. Senin yerindeyim ve her gördüğüm arabanın benim olmasını istiyorum. Onlar yetmiyor, uçaklara, helikopterlere de sahip çıkıyorum. Günde 3 kere en lüks lokantaların birine girip öbüründen çıkıyorum. Gardırop giysilerle dolu. Bir çıkışta 15 giysi alıyorum. Ne diyorsun? Kafayı yemişsin mi diyorsun? Eveeeeet. Ben de aynı şeyi söylüyorum.

GÜNÜN SÖZÜ

Sevgi seveni yakar, sevileni ayakta tutar. H.D.

Sıradaki haber yükleniyor...
SIRADAKİ HABER Hayatını mahvedecek 10 erkek tipi