Önceki Fotolar

Posta Gazetesi Haydar Dümen’e sorulan yeni sorular (12 Ekim 2018)

Haydar Dümen 13 Ekim 2018 tarihli Posta gazetesi yazısında okurlarından gelen soruları cevapladı. Takipçilerinden gelen birbirinden ilginç sorulara bakın Haydar Dümen nasıl bir cevap verdi! İşte Haydar Dümen'in hayranlarından gelen sorulara verdiği cevaplar...

12 Ekim 2018, Cuma 11:43 Son Güncelleme:
A A
Boyundan şikayetçiler

Boyundan şikayetçiler

19 yaşındayım. Birkaç deneyimim oldu. Ama karşı cins penisimin büyük olmasından şikayetçi. Benimki 21 santim. Bu boy büyük mü?

CEVAP

Değerli yavrum, çok büyük. İradeli kullan, kızlara zarar verirsin. Evlendiğinde çok şanslı bir durum değil. Bir operasyonla da küçültülmediğine göre senin onu çok dikkatli kullanman gerekir.

Dudaklar büyük

Dudaklar büyük

Vajinamdaki küçük dudaklar büyük ve sarkık. 18 yaşındayım. Estetik ameliyatla küçültebilir miyim?

CEVAP

Sevgili okurum, özellikle zayıf kızlarda daha çok görülen bu sorun, erkekler için kötü bir manzara değildir. Kafana takma, kendine güven duygunu yitirme.

Nasıl ikna ederim?

Nasıl ikna ederim?

Bir kız arkadaşım var ama benimle ilişkiye girmeye korkuyor. Ne yapacağımı şaşırdım. Bir türlü ikna edemedim. Sevgilim bir ara penisimi gördü, biraz büyüktü. Onu gerçekten seviyorum. Ne yapmalıyım?

CEVAP

Değerli okurum, gerçekten seviyorsan kızı kendi zevklerine alet etme. Arkadaşlığını sürdür. Her yanıyla, yapısıyla ve ruhuyla sana eşlik edebilecek biriyse zamanı gelince evlen. Yoksa yattın, kalktın, işin bitti, hadi hoşçakal. Olmaz öyle şey, delikanlı dediğin böyle şeyler yapmaz.

Sıradaki haber yükleniyor...
SIRADAKİ HABER Partneriniz tarafından kullanıldığınızı gösteren 12 işaret