Önceki Fotolar

Posta Gazetesi Haydar Dümen’e sorulan yeni sorular (15 Nisan 2019)

Haydar Dümen 15 Nisan 2019 tarihli Posta gazetesi yazısında okurlarından gelen soruları cevapladı. Takipçilerinden gelen birbirinden ilginç soruları bakın Haydar Dümen nasıl yanıtladı! İşte Haydar Dümen'in hayranlarından gelen sorulara verdiği yanıtlar...

15 Nisan 2019, Pazartesi 09:46 Son Güncelleme:
A A
Ne kadar kan gelir?

Ne kadar kan gelir?

23 yaşındayım, kız arkadaşım da 20 yaşında. 2 aydır sürtünme yoluyla birlikte oluyoruz. Kan geldi, kızlığı bozuldu mu? Zar bozulunca ne kadar kan gelir? Hamile kalma ihtimali var mı? İlişki sonrası hamile kalmayı önleyen haplar var. Haplardan yan etkisi olur mu?

CEVAP

Değerli okurum, bütün sorduklarının ihtimali var. Hapa gelince; o teknikten nasıl yararlanacaksın? Gencecik kız, hormonal dengelerini bozacaksın. Ya bunu ailesi duyarsa, ne yapacaksın? Gençliktir, güzelliktir hoş da biraz da hesap kitap yapmayı öğrenseniz. Beni de kendinizi de üzmeseniz.

İlk gün gibi korkuyorum

İlk gün gibi korkuyorum

20 yaşındayım, evliyim. Eşimle hamileyken 2 kez beraber oldum, hiç zevk alamadım. Hamilelikten diye düşündüm. Doğumun üzerinden 2 ay geçti, yine zevk almıyorum. İlk günmüş gibi korkuyorum. Ne yapmalıyım?

CEVAP

Sevgili kızım, biraz sabırlı ol ve beklemede kal. Çocuk da büyüsün. 1 yaşından sonra mailini bekliyorum. Acele etmişsiniz. Umarım, şansınız döner, her şey sizden yana olur.

İlişkiye giremiyoruz

İlişkiye giremiyoruz

21 yaşındayım, 2 yıllık evliyim. Eşimle ilişkiye girmeye çalışıyoruz ama vajinası çok küçük. Benim penisim girmiyor. Bana ne önerirsiniz?

CEVAP

Değerli okurum, tedavi olmanızı öneririm. Hem de kesinlikle tıp onu size çözer, mutluluğu bulursunuz.

GÜNÜN SÖZÜ

GÜNÜN SÖZÜ

Hayatta satranç taşları olmak yerine satranç oynayan biz olsaydık yaşamımız daha değerli olurdu. H.D.


Sıradaki haber yükleniyor...