Posta Gazetesi Haydar Dümen’e sorulan yeni sorular (16 Mart 2019)

Haydar Dümen 16 Mart 2019 tarihli Posta gazetesi yazısında okurlarından gelen soruları cevapladı. Takipçilerinden gelen birbirinden ilginç soruları bakın Haydar Dümen nasıl yanıtladı! İşte Haydar Dümen'in hayranlarından gelen sorulara verdiği yanıtlar...

16 Mart 2019, Cumartesi 08:49 Son Güncelleme:
A A
BÖYLE SORU YOK!

BÖYLE SORU YOK!

Eşim çok yoruldu

36 yaşındayım. 7- 8 kere seks yapıyor ama doyamıyorum. Eşim “Çok yoruldum” diyor. Ne yapmalıyım?

CEVAP

Sana falcılık yapayım değerli okurum. Erken boşalman olduğunu tahmin ediyorum. Yoksa töresine göre bir ilişkiye başlayıp bitirmek yarım saat sürer. Yani ben diyorum ki usulüne uygun, ön sevişmeli ve kadının gönlünü alma süresini de eklersek 3.5-4 saatin gitti demektir. Hiçbir erkek özellikle evli olanlar bir gecede 4 saatini kadına veremezler. Kadının yorgunluğundan söz ediyorsun. 7-8 ilişkinin birinde bile orgazm olmuyor demektir. İşte bilimsel falın bu çıktı. Seninkisi seks değil, kadına eziyet. Kadının hakkını yiyemezsin, vicdan buna razı olmaz.

GÜNÜN SORULARI

GÜNÜN SORULARI

Bir şey hissetmiyorum

4 yıllık evliyim. 1 aydır iktidarsızım. Canım ilişkiye girmek istemiyor. Eşime bunu hissettirmemeye uğraşıyorum. İlişkiye girsek de bir şey hissetmiyorum. Yardım edin.

Değerli okurum, seninki iktidarsızlık değil, eşine karşı cinsel isteksizlik. Bu daha sonraki aylar ve yıllarda da devam edebilir. Eğer durum uzarsa eşinle birlikte yardım alın. Baktınız ki yollar kapalı, o zaman eşinin ruh halini düşünüp bir karara varabilirsiniz. Eskiler erkeğin bu sorunu için ‘Öldü, dirilmez’ derler ama biz aynı fikirde değiliz. Yine eskilerin kadın için ‘ölüyü bile canlandırır’ sözleri unutulmamalı.

İkinci şansı vermiyor

İkinci şansı vermiyor

18 yaşındayım. Kız arkadaşımla 3 ay önce ayrıldık. İkinci şans vermiyor. Kendimi nasıl affettiririm?

Değerli okurum, kız senin iyiliğine çalışmış. Tay olarak koşuyorsun. Ama her yer çimen ya da kum değil. Gözün kararır, koşarken ayağın tökezlenirse, nalları havaya dikersen? İşte kız boş olduğunu gördü, beklediğini bulamadı, pişman oldu. Seni de kırmadan yola devam ediyor. Vallahi iyi kızmış. Sen, atına sonu belli olmayacak bir macerada yem torbası mı olsun istiyorsun? Biraz aile ortamında koş. Bacakların yani beynin güçlensin ki gerçek yarışta tökezleme.

Kızlar kaçıyor

Kızlar kaçıyor

22 yaşındayım. Penisim çok büyük. Kız arkadaşlarım ilişkiye girmek istemiyor, ürküyorlar. Yardım edin.

CEVAP

Değerli okurum, büyük penis ameliyatla küçültülmediğine göre iş sana ve tekniğe kaldı. Senin davranışlarında ve kızlarla ilişkinde idareli bir irade şart.

Erken boşalıyorum

Erken boşalıyorum

23 yaşındayım ve 2 haftalık evliyim. Cinsel ilişkiye girince erken boşalıyorum. Bunun için ne yapmam gerekiyor?

CEVAP

Değerli okurum, erken boşalman tedavi olacak. Şöyle 1 ay kadar sabret. Hekimden bire bir yardım al. Evliliğiniz mutlu olsun.

Hep istekliyim

Hep istekliyim

25 yaşındayım, bekarım. Kız arkadaşımla bir gecede 10-15 defa birlikte oluyor, ertesi gün de aynı şeyi istiyorum. Sizce sorun yaratır mı? Arkadaşlarım bana inanmadı. Ne yapayım?

CEVAP

Değerli okurum, kesinlikle sende erken boşalma vardır. Yoksa bu sayıya ulaşamazsın. Yani 1 bardak suyu 1 dikişte içersin. Bir başkası da aynı suyu tadına vara vara, kendini ve eşini mutlu ederek içer. Yalnız senin bu mailin birçok genci tedirgin eder. Doğru söylediğine inanmıyorum ama eğer doğruysa elindeki rezervlerini şimdiden bitirme, dengeleri kurmaya bak.

Bıktım

Bıktım

24 yaşındayım, elim bir kızın eline değmedi. Günde 4 defa mastürbasyon yapıyorum. Bıktım ama kendime engel olamıyorum. Çok erken boşalıyorum. Bunun nedeni fazla mastürbasyon mu?

CEVAP

Değerli okurum, açmazdasın. Ben günde 4 kere olmaz diye feryat ediyorum. Tabii ki erken boşalmanın mastürbasyonla ilgisi var. Artık bir kızın eli de eline değsin yavrum ya. Zamanı gelmiş. Dikkat et, seksten bahsetmiyorum. Arkadaşlık, aşk ve duygusallıktan söz ediyorum. Bunlar olmadan öteki olursa boğazdan geçmeyen lokma gibi bir yerlerde takılıp kalıverir.

Sinir oluyorum

Sinir oluyorum

2 yıllık evliliğim iyi gidiyor. Ama eşim erken boşalıyor. Orgazmı yaşayacakken boşalıyor. Bazen onu kırıyorum. Ne yapılabilir?

CEVAP

Sevgili okurum, ne mi yapacaksın? Söyleyeyim. Sakın yüzleme, kızma ve onu kırma. Çünkü onun elinde değil. O zaten bu konuda yeterince eziklik, sıkıntı yaşıyordur. O istemez mi karısını mutlu etsin ve olay iki tarafın orgazmıyla sonuçlansın. Ama erkeğin boşalması iradeyle ilgili değil. Beyinde irade dışı bir merkez tarafından idare ediliyor. Ancak ikinci aşama yani hemen ya da fırsatını bulduğunuzda bu konuyla ilgili bir uzmana başvurmanız doğru olur.

Küçük değil mi?

Küçük değil mi?

20 yaşındayım, sorumun cinsel organımla ilgili. Penisinim sertleşmeden önce bana çok küçük geliyor. Sertleştikten sonra da 15-16 santim oluyor. Sizce normal mi?

CEVAP

Değerli okurum, penisin içindeki süngersi doku kanla dolunca sertleşme olur. Senin süngersi dokunun gözenekleri, lifleri öyle kaliteliymiş ki kan çekme kapasitesi fazla ve boyu da normal. Sen şanslı grubun içinde yer alıyorsun. Umarım, şansını iyi kullanırsın.

Eşim istekli değil

Eşim istekli değil

10 yıllık evliyim. Eşim cinselliği sevmiyor ama ben düşkünüm. Ortalama 2 günde bir ilişkiye giriyoruz. Eşim buna kızıyor. Karım benden sıkıldı mı? Normali nedir?

CEVAP

Değerli okurum, normal bir sayıdan söz ediyorsun. İstersen bunu haftada 2’ye ya da 3’e ayarla. Bu kadar özveriyi senden istiyorum. Erken boşalman varsa tedavi ol. Çünkü kadın bu işten bir şey anlamıyordur. Yorgundur, ev işi, çocuk her neyse. Evde ona yardım et. Yemeği o yapmışsa, salatayı da sen yap. Hayat paylaşım demek. Paylaşım deyince erkeklerin aklına hep yatak geliyor. Karınla cinselliğin dışında sıcak ilişki kur. İstersen kendi pusulanı orada bul ve engin denizlere açıl.

Herkesi arzuluyorum

Herkesi arzuluyorum

Karşı cinse karşı o kadar istekliyim ki güzel, çirkin demeden herkesi arzuluyorum. Her gün en az 3-4 kere mastürbasyon yapıyorum. Bu isteğimin azalması için ne yapabilirim?

CEVAP

Değerli okurum, sosyal ve ekonomik şartlar uygunsa evlen. Ya da kendini öyle yor ki cinsellik aklına gelmesin. Ama o kadar mastürbasyon olmaz.

Orgazm olamıyorum

Orgazm olamıyorum

Ben eşimle birlikte olurken tatmin olamıyorum, aklıma başka şeyler geliyor. Acaba neden olmuyor?

CEVAP

Sevgili okurum, vajinal orgazm tekniklerini öğrenmen gerekecek. Biraz da eşinin ustalığı rol oynayacak. Biraz sabır, bilgi, fantezi ve bunların bileşkesinde tabii ki zamanla bir amaca ve sonuca ulaşacaksın.

Acaba kız hamile mi?

Acaba kız hamile mi?

6 aydır kız arkadaşım vardı. Hep onunla ilişkiye girmek istiyordum. Kızın üzerine boşaldım. Şimdi hamile kalırım diye çok korkuyor. Ben de tedirginim. Acaba kızlık zarı bozulmuş mudur?

CEVAP

Değerli okurum, kandan söz etmediğine göre kızlık zarı bozulmadı. Bana göre hamile de kalmadı. Gerisi sizin dikkatinize ve hayatı yorumlamanıza bağlı.

Nasıl olacak?

Nasıl olacak?

22 yaşındayım, penisim 9 santim. İleride nasıl cinsel ilişkiye gireceğimi bilmiyorum. Bu durum beni çok korkutuyor.

CEVAP

Değerli okurum, ileride ortam oluşunca her şey normal yürüyebilir. Penisinin ölçüsünden ben emin değilim. Zamanı gelince her şeye bir formül bulunur. Şişmansan kasık yağlarını erit. Penis 2-3 santim daha ortaya çıkar.

GÜNÜN SÖZÜ

GÜNÜN SÖZÜ

Söz kılıç gibidir, kafa kesilecek yerde keskin tarafı kullan. Çoğu kez kılıfında kalsın. H.D.Sıradaki haber yükleniyor...
SIRADAKİ HABER Hayatını mahvedecek 10 erkek tipi