Önceki Fotolar

Posta Gazetesi Haydar Dümen’e sorulan yeni sorular (17 Eylül 2019)

Haydar Dümen 17 Eylül tarihli Posta gazetesi yazısında okurlarından gelen soruları cevapladı. Takipçilerinden gelen birbirinden ilginç soruları bakın Haydar Dümen nasıl yanıtladı! İşte Haydar Dümen'in hayranlarından gelen sorulara verdiği yanıtlar...

17 Eylül 2019, Salı 08:00
A A
Büyür mü?

Büyür mü?

Cinsel organım küçük. Cinsel ilişkiye giremiyorum. Tıbbi yöntemlerle penisimi büyütme imkanı var mı?

CEVAP

Değerli okurum, ameliyatla cinsel organ 1-2 santim kadar büyür. Ama boyut vermediğin için ona da bir şey diyemeyeceğim. Bana göre penisin normaldir. Ama sana küçük geliyor olabilir.

Sapık mıyım?

Sapık mıyım?

18 yaşındayım, penisim 16 santim. Günde 2 kere mastürbasyon yapıyorum. Buna rağmen haftada 4-5 kez geceleri boşalıyorum. Hatta sokaktaki kızları görünce ereksiyon oluyorum. Sapık damgası yemekten korkuyorum. Ne yapabilirim?

CEVAP

Değerli okurum, tedirgin olacak bir durum yok. Adı üstünde, delikanlısın. Gece boşalmaları senin elinde değil. Ama mastürbasyon elinde. Bir alışkanlık durumuna getirip sayıları artırma. Mastürbasyonu haftada 3-4’e indir, gece boşalmaların da devam ederse buna tıbbi yardım gerekebilir. Bu sorun da böylece biter. Diğer yazdıkların tamamen normal.

Beni sevmiyor mu?

Beni sevmiyor mu?

18 yaşındayım. Haftada 6-7 kere mastürbasyon yapıyorum. 2 yıldır kız arkadaşım var. Artık onunla cinselliği yaşamak istiyorum ama buna yanaşmıyor. Acaba beni sevmiyor mu?

CEVAP

Değerli okurum, anlattıkların senin kararın. Kız arkadaşının da kararı, dünyası, hayat görüşü var. Bunları bozmaya hakkın yok. Dahası onun zayıf anlarını bularak kullanmaya da hakkın yok. Kızın seni sevdiğine ben inanıyorum. Ama evliliği düşündüğünü sanıyorum. Bu nedenle sen onun duygularına saygı duy. Önünüzde daha uzun yıllar var. Kızın ayağını kaydırma.

Erken boşalıyorum

Erken boşalıyorum

21 yaşındayım. Kız arkadaşımla ilişkiye girince erken boşalıyorum. Ne yapmalıyım?

CEVAP

Değerli yavrum, ne yapacaksın? Ben ne dersem onu mu yapacaksın? Sözle peynir gemisi yürüse bu konuda bir makale yazarım. Türkiye’yi erken boşalmadan kurtarırım. Erken boşalmanın tedavisi var, anladın mı?

Bozulmuş mudur?

Bozulmuş mudur?

27 yaşındayım. Sevgilimle sürtünme yoluyla ilişkiye girdik. Biraz ileri gittik ama kan gelmedi. Eğer kızlık zarı yırtılsaydı peniste kan olmaz mıydı? Sevgilim ilk kez ilişkiye girdiğini söylüyor. Kızlık zarı yırtılmış mıdır?

CEVAP

Değerli okurum, kızlık zarı niye bozulsun? Kaygan bir ortamda girişe uygundu. Biraz da esneyiverdi. Kız doğru söylüyor.

Aklıma gelirse

Aklıma gelirse

26 yaşındayım. Erken boşalıyorum, sadece 1-2 dakika sürüyor. Cinselliği düşününce çabuk boşalıyorum, aklıma getirmezsem biraz daha uzun sürüyor. Ne yapmalıyım?

CEVAP

Değerli okurum, şimdilik doktora başvurmayacaksın. Bu konu bir tedavi sürecine bağlı. Varsayalım ki yemek iştahın yok. Doktor da sana iştah şurubunu verdi. Onu deneyeceksin ama ortada yemek yok, aynı bunun gibi. İdaret et. Evlenince hemen bir uzmana başvur.

Esnek olabilir mi?

Esnek olabilir mi?

24 yaşındayım. Nişanlımla 3 buluşmamızda cinsel ilişkiye girdik. İlk iki ilişkide canı yanmasın diye yavaş hareket ettik. Kan gelmedi. Esnek olabileceğini düşündüm. İçimdeki şüphe bitmedi. O şüpheyi öldürmek için ilişkiye girdik, kan gelmedi. Penisim epey büyük, zar bu kadar esnek olabilir mi?

CEVAP

Değerli okurum, penisinin boyu ile zarın kanayıp kanamamasının ilgisi yok. Esnek zar o kadar esner ki taaa doğumda yırtılma olur. O zamana kadar yüzlerce kere ilişkiye girmiş ama kızlık zarı yerinde duran kadın vardır. 1) Esnedi mi esner. 2) Kızlık zarı vajinanın tam girişindedir. Derinlerde sanıp orada aramaya gerek yok.

Sertleşmiyor

Sertleşmiyor

30 yaşındayım. Sabah kalktığımda ve güzel bir kadın gördüğümde ereksiyon oluyor. Ama cinsel ilişkide kendimi hazır hissedemiyorum. Bir hayat kadınıyla ilişkiye girdim. Penisim tam anlamıyla sertleşmedi, zevk alamadım. Ne yapmam gerekiyor? Yediklerim yüzünden mi?

CEVAP

Değerli okurum, bu işin gıdalarla ilgisi yok. Hayat kadınlarından aldığın sonuç doğal. Öyle olması gerekir. Çünkü ortam iyi değil. Ben mastürbasyona ağırlık verdiğini sanıyorum. Ondan uzaklaş. Haftada 1-2 kere mastürbasyon yapabilirsin. Flörtle işe başla. Penisine kafanı takma. ‘Acaba sertleşecek mi?’ diye düşündüğünde o emre uyar gibi sertleşme potansiyeli zayıflar. Bu da korku yarattığından kısır döngü başlar. Doğal olursan, sen kendi bildiğini, o kendi bildiğini okursa bir süre sonra organ kendini toplar.

Çok utanıyorum

Çok utanıyorum

27 yaşında, güzel bir kızım. Sevgilimin yanında soyunamıyorum. Çünkü memelerim küçük ve vajinam çirkin. Çok utanıyorum. Ne yapmalıyım?

CEVAP

Sevgili yavrum, inanmayacaksın ama kadınların çoğu vajinasını beğenmez. Seni temin ederim ki, erkekler sizin sandığınız gözle bakmıyorlar. O bakımdan rahat ol. Memelerinin küçüklüğüne gelince; çocukların olunca zaten büyüyecek. O zaman belki büyük diye yakınacaksın. Ama artık yaşın da evlilik çağına gelmiş. Bir şeyler yapmak gerekebilir. Karar senin.

GÜNÜN SÖZÜ

GÜNÜN SÖZÜ

Rüyalar önce ruhlar alemiyle yorumlanırdı bilim bu inancın tsunamisi oldu. H.D.

Sıradaki haber yükleniyor...
SIRADAKİ HABER Terazi burcunun aşk hayatı rehberi