Önceki Fotolar

Posta Gazetesi Haydar Dümen’e sorulan yeni sorular (18 Eylül 2019)

Haydar Dümen 18 Eylül tarihli Posta gazetesi yazısında okurlarından gelen soruları cevapladı. Takipçilerinden gelen birbirinden ilginç soruları bakın Haydar Dümen nasıl yanıtladı! İşte Haydar Dümen'in hayranlarından gelen sorulara verdiği yanıtlar...

18 Eylül 2019, Çarşamba 08:05
A A
Fanteziler kuruyorum

Fanteziler kuruyorum

18 yaşındayım. Şimdiye kadar kız arkadaşlarım oldu. Ben onlarla birlikte olmak istiyorum. Dekoltesi olan kadınlarla ilgili fanteziler kuruyorum. Sevgililerimle aram iyi ama onlara yaklaşamıyorum. Ağabeyim beni hayat kadınına götürmek istedi ama hastalık kapmaktan korkuyorum. Ne önerirsiniz?

CEVAP

Değerli okurum, her şeyden önce insan olacaksın. Dersini alırsan alırsın, almazsan insanlık mezarını kazarsın. Büyük bir ihtimalle cezaevinde gün sayarsın. Kendine gel, aileni üzme, hayatını da söndürme.

Aklımda sadece seks var

Aklımda sadece seks var

Her saat başı gözümün önüne pornografik görüntüler geliyor. Kadınlara sadece bu gözle bakıyorum. Yeni bir kızla tanışıp konuştuğumda çok heyecanlanıyorum. Çünkü sadece seks düşünüyorum. Hasta olabilir miyim? Her iki saatte bir mastürbasyon yapıyorum, başım çok ağrıyor.

CEVAP

Değerli okurum, tabii ki hastasın. Ruh hastalığı adım adım gelir. İnsanı sonra delirtir. Sen delirmeyeceksin. Ama bu saplantıyla ruhunun dengelerini, kuracağın işi ve derslerindeki başarıyı yitireceksin. Öyle olmasını dilemiyorum ama ortalıkta çöp gibi kalacaksın. Ne var bu kadar peşine düştüğün şeyde. Kız, kadın dediğin cinsin içinde senin annen ve kız kardeşlerin de var. Kendi kendine ayıp ediyorsun.

Beni terk eder mi?

Beni terk eder mi?

25 yaşındayım. Kız arkadaşımla ilişkiye girdiğimizde ilkinde çok çabuk boşalıyorum ama ikinciye giremiyorum. Çünkü tam sertleşmiyor. Aslında sertleşiyor ama vajinaya girecekken sönüyor. Kız arkadaşımın beni terk etmesinden korkuyorum. Ne yapmam gerekiyor?

CEVAP

Değerli okurum, kız arkadaşın niye terk etsin? İkinci birleşme her erkek için kolay değildir. Ama ikinci birleşme sayıları da erkeklik gücünü belirlemez.

GÜNÜN SÖZÜ

GÜNÜN SÖZÜ

İnsan ömrünün üç 25 yılı vardır. İlki bilmece, ikincisi ekmece, üçüncüsü ektiğini biçmece. KDV’si kalmışsa içine etmece. H.D.

Sıradaki haber yükleniyor...
SIRADAKİ HABER Bacaklarınızı uzun göstermenin yolları