Önceki Fotolar

Posta Gazetesi Haydar Dümen’e sorulan yeni sorular (18 Eylül 2019)

Haydar Dümen 18 Eylül tarihli Posta gazetesi yazısında okurlarından gelen soruları cevapladı. Takipçilerinden gelen birbirinden ilginç soruları bakın Haydar Dümen nasıl yanıtladı! İşte Haydar Dümen'in hayranlarından gelen sorulara verdiği yanıtlar...

18 Eylül 2019, Çarşamba 08:05
A A
Hemen boşalıyorum

Hemen boşalıyorum

18 yaşındayım. Bazı geceler durup dururken boşalıyorum. Bir de penisimin boyu 11 santim. Acaba normal mi yoksa küçük mü?

CEVAP

Değerli okurum, her şey yolunda.

Kız hamile mi?

Kız hamile mi?

Kız arkadaşımla cinsel ilişkiye girdim. Adet gününden 5 ya da 6 gün önceydi. Kız arkadaşım adet görürse hamile kalır mı, kalmaz mı?

CEVAP

Değerli okurum, kız arkadaşın adet görürse hamile değildir.

Bakire mi, değil mi?

Bakire mi, değil mi?

18 yaşındayım. 5 aydır süren bir birlikteliğim var. Geçen gün kız arkadaşımla ilişkiye girdik. Sevgilim bana kan geldiğini söyledi ama bu bana inandırıcı gelmiyor. Onun kız olup olmadığını tam olarak nasıl anlayabilirim?

CEVAP

Değerli okurum, ne diyeyim ben sana. Vallahi çok meraklısın ya. Büyüklerin bile kolay emin olamadığı şeye sen balıklama atlıyorsun. Emin olsan ne olur, olmasan ne olur? Evleneceksen sorun yok. Ayrılacaksan gün kaybetme. Kızı daha fazla baştan çıkarma.

Hamile kalır mı?

Hamile kalır mı?

22 yaşındayım. Kız arkadaşımla cinsel ilişkiye girdim. İçeriye boşalmadım ama penisin ucundaki sıvının onu hamile bırakması mümkün mü?

CEVAP

Değerli okurum, bırakmaz. Ama yine de siz tam birleşmelerde dikkatli olun.

Kusuyorum

Kusuyorum

30 yaşında kadınım. Erkek arkadaşımla 3 yıldır çıkıyorum. Evlenmeyi düşünüyoruz. Ne zaman tartışsak ya da sorun olsa kusmaya başlıyorum. Bu durumdan ilişkimizi ciddi bir şekilde etkiliyor. Ne yapacağım?

CEVAP

Sevgili okurum, kusman geçmeden evlenmeyeceksin. Mide bulantın alışkanlık haline gelmiş ise, bir süre tedavi için ilaç alacaksın. Tabii bunlar psikolojik ilaçlar. O sürenin sonunda hayatını değerlendireceksin. Şimdilik yanlış yapma, geri dönüşü olmaz.

Bakire miyim?

Bakire miyim?

23 yaşında kızım. Erkek arkadaşımla birlikte oldum. Kendimi kastım. Benden birkaç damla kan geldi. Bir gün sonra tam olarak birlikte olduk, yine kan geldi. 3 saat sonra bir kez daha seviştik, daha fazla kan vardı. Bu kanamalar sürekli olacak mı? Bir de sürekli kanama oluyor, acaba bakire olabilir miyim?

CEVAP

Vah benim canım yavrum, bekaretin mekaretin kalmadı. Sen kızlık zarını çelikten bir teneke gibi mi düşünüyorsun? Ayrıca bu saatten sonra da hesaplar yapılmaz ki. Olan olmuş, yeni yolun hayırlı uğurlu olsun.

Fanteziler kuruyorum

Fanteziler kuruyorum

18 yaşındayım. Şimdiye kadar kız arkadaşlarım oldu. Ben onlarla birlikte olmak istiyorum. Dekoltesi olan kadınlarla ilgili fanteziler kuruyorum. Sevgililerimle aram iyi ama onlara yaklaşamıyorum. Ağabeyim beni hayat kadınına götürmek istedi ama hastalık kapmaktan korkuyorum. Ne önerirsiniz?

CEVAP

Değerli okurum, her şeyden önce insan olacaksın. Dersini alırsan alırsın, almazsan insanlık mezarını kazarsın. Büyük bir ihtimalle cezaevinde gün sayarsın. Kendine gel, aileni üzme, hayatını da söndürme.

Aklımda sadece seks var

Aklımda sadece seks var

Her saat başı gözümün önüne pornografik görüntüler geliyor. Kadınlara sadece bu gözle bakıyorum. Yeni bir kızla tanışıp konuştuğumda çok heyecanlanıyorum. Çünkü sadece seks düşünüyorum. Hasta olabilir miyim? Her iki saatte bir mastürbasyon yapıyorum, başım çok ağrıyor.

CEVAP

Değerli okurum, tabii ki hastasın. Ruh hastalığı adım adım gelir. İnsanı sonra delirtir. Sen delirmeyeceksin. Ama bu saplantıyla ruhunun dengelerini, kuracağın işi ve derslerindeki başarıyı yitireceksin. Öyle olmasını dilemiyorum ama ortalıkta çöp gibi kalacaksın. Ne var bu kadar peşine düştüğün şeyde. Kız, kadın dediğin cinsin içinde senin annen ve kız kardeşlerin de var. Kendi kendine ayıp ediyorsun.

Beni terk eder mi?

Beni terk eder mi?

25 yaşındayım. Kız arkadaşımla ilişkiye girdiğimizde ilkinde çok çabuk boşalıyorum ama ikinciye giremiyorum. Çünkü tam sertleşmiyor. Aslında sertleşiyor ama vajinaya girecekken sönüyor. Kız arkadaşımın beni terk etmesinden korkuyorum. Ne yapmam gerekiyor?

CEVAP

Değerli okurum, kız arkadaşın niye terk etsin? İkinci birleşme her erkek için kolay değildir. Ama ikinci birleşme sayıları da erkeklik gücünü belirlemez.

GÜNÜN SÖZÜ

GÜNÜN SÖZÜ

İnsan ömrünün üç 25 yılı vardır. İlki bilmece, ikincisi ekmece, üçüncüsü ektiğini biçmece. KDV’si kalmışsa içine etmece. H.D.

Sıradaki haber yükleniyor...
SIRADAKİ HABER Bacaklarınızı uzun göstermenin yolları