Önceki Fotolar

Posta Gazetesi Haydar Dümen’e sorulan yeni sorular (19 Şubat 2019)

Haydar Dümen 19 Şubat 2019 tarihli Posta gazetesi yazısında okurlarından gelen soruları cevapladı. Takipçilerinden gelen birbirinden ilginç soruları bakın Haydar Dümen nasıl yanıtladı! İşte Haydar Dümen'in hayranlarından gelen sorulara verdiği yanıtlar...

19 Şubat 2019, Salı 15:35
A A
Eski günleri özlüyorum

Eski günleri özlüyorum

54 yaşındayım, bazı hastalıklar yüzünden sertleşme olmuyor. Eskileri düşünüp üzülüyorum. Kuşumun tekrar şakıması için ne yapmam gerekir?

CEVAP

Değerli okurum, daha önünde uzun yıllar var. Böyle kadere razı olmana gönlüm el vermiyor. Bu konunun çözümü var. Hiçbir şey olmasa protez konuluyor. O zaman sonsuz bir mekanik enerjiye kavuşuyorsun. Hemen her şey bitmiş gibi kadere teslim olma. Tabii eşin de var. Onun hakkını yememek için bilimsel çözüme yönel.

Büyütücü kullansam mı?

Büyütücü kullansam mı?

23 yaşındayım. Penisim 11 santim ve ince. Kasıklarımda yağlanma yok. Kız arkadaşımla ilişkiden zevk almıyorum. Sevgilim şikayetçi. İnternetten araştırdım, penis büyütücü haplar varmış. Kullansam işe yarar mı?

CEVAP

Değerli okurum, kulaktan dolma her türlü hayale kapılıp yanlış bilgilerle umutlarını söndürme. Penisinin boyu mutluluk için de, evlilik için de yeterlidir. Hüner, onu kullanmayı bilmektir. Kesinlikle penis büyütücü türü olaylara kapılma.

GÜNÜN SÖZÜ

GÜNÜN SÖZÜ

Karanlık bir ortamda mum ışığı bile bir umuttur ve yol gösterir. H.D.Sıradaki haber yükleniyor...