Posta Gazetesi Haydar Dümen’e sorulan yeni sorular (2 Eylül 2019)

Haydar Dümen 2 Eylül tarihli Posta gazetesi yazısında okurlarından gelen soruları cevapladı. Takipçilerinden gelen birbirinden ilginç soruları bakın Haydar Dümen nasıl yanıtladı! İşte Haydar Dümen'in hayranlarından gelen sorulara verdiği yanıtlar...

02 Eylül 2019, Pazartesi 07:46
A A
BÖYLE SORU YOK!

BÖYLE SORU YOK!

Kremin yan etkisi var mı?

26 yaşındayım. Nişanlımla evlenmemize 1 ay kaldı. Erken boşalıyorum. Bir arkadaşım geç boşalmam için penisime kas gevşetici krem sürmemi önerdi. Bu kremin bize yan etkisi olur mu?

CEVAP

Ah bu arkadaşlar yok mu. Hepsi birer cin maşallah! Onların akıllarına bir fikir geliyor ama kendileri denemeye korkuyorlar. Sonra 26 yaşında bir erkek arkadaş bulup onu kandırıyorlar. Sanki denemiş de işe yaramış gibi veriyor gazı, içinden de “Bu bizim arkadaşta işe yararsa ben de kullanayım. 26 yaşındaki arkadaşım da kobay olsun" diyor. Sen şimdi arkadaşına git” 26 yaşında olabilirim ama her oltaya gelecek sazan değilim" de.

GÜNÜN SORULARI

GÜNÜN SORULARI

Yakında evleneceğim

30 yaşındayım, yakında evleneceğim. Penisim 12 santim ve küçük olduğunu düşünüyorum. Bir de erken boşalıyorum. Sıkıntı yaşarım diye korkuyorum.

Değerli okurum, sakın korkma. Çünkü müstakbel eşin yani evleneceğin kızcağız senden daha tecrübesiz. Hem korkuyor hem başına neler geleceğini bilmiyor. Güzel kızımız Alternatifleri bilmiyor ve seni yargılayamaz. Erken boşalmana çare var. Gidersin bir uzmana her şey yolua girer. Ama boyunu kafana takıp hayatı ne kendine ne de kızımıza zindan et. Karını sev, mutlu et, gerisi teferruat. Ama önce kadın olduğu için eşine saygı duy.

Yetersiz geliyor

Yetersiz geliyor

18 yaşındayım. Haftada 3-4 defa mastürbasyon yapıyorum. Cinsel organım 13-14 santim. Bana yetersiz geliyor. Ne yapmalıyım?

Bizim oğlan büyüdü, tecrübe sahibi oldu. Baktı ki bu penis küçük, büyük olsa daha iyi olur dedi. Aldı kalemi eline, başladı Hocasına yazmaya; aman Hocam, canım Hocam derdime bir çare. Merak etme aslanım, çareyi buldum. Telefon numaran var bende, aradığımda telefonu duy, sırrımızı da kimseye söyleme.

Eşim çok rahatsız

Eşim çok rahatsız

43 yaşında, 20 yıllık evliyim. Sorunum erken boşalma. Eşim çok rahatsız. Ne yapayım?

CEVAP

Değerli okurum, evli erkeklerin ortalama yarısında erken boşalma var. Gençlik yıllarında mastürbasyon döneminde başlıyor ve evlenince de sürüyor. Bu bir şartlanmadır. Erken boşalmanın tedavisi var. Bunun üstesinden geliyoruz. Ama uzaktan ilaç verilmiyor. Uzmanına doğrudan başvuracaksınız.

Bozulmuş olabilir mi?

Bozulmuş olabilir mi?

Parmakla kızlık zarı bozulup bozulabilir mi?

Parmağım vajinanın biraz içine girince kahverengi bir akıntı geldi. Acaba kızlık zarı bozulmuş olabilir mi? Ne olur yardım edin.

CEVAP

Değerli okurum, kızlık zarı bozulmadı. Ama parmağını da çek oralardan.

Kimseyle olmadım

Kimseyle olmadım

22 yaşındayım. Şimdiye kadar hiçbir kıza çıkma teklif edemedim. Çok çekiniyorum. Gördüğüm tüm güzel kızlarla ilişkiye girmek istiyorum. Bu durumdan nasıl kurtulabilirim?

CEVAP

Değerli okurum, zaten o kızlara bakışların onların ruhunu parçalıyor. Yani delip geçiyor. Bütün kızlarla... Bu ne demek yahu? Bütün kızlar senin neyin? Onların içinde kızımız da, kardeşimiz de var. Oysa beğendiğin bir kız arkadaşınla duygusal ve insancıl koşullarda dostluk kursan, sohbet etsen en azından ruhun eğitilir. Ve kadınları da öğrenirsin. İlk dersin bu olsun oğlum.

Doymuyoruz

Doymuyoruz

Kız arkadaşımla sabaha kadar ilişkiye giriyor, doymuyoruz. Acaba ileride sorun yaratır mı?

CEVAP

Değerli okurum, canına okur. Ne o yani evlenecek misiniz? Getirme beni kapına. Gelirim, vallahi seni annenin önünde diz çöktürürüm. Bak bu oğlun var ya derim ne haltlar karıştırıyor, neler düşünüyor. Daha şimdiden bu yolun sonu bulunur mu?

Kızlar korkuyor

Kızlar korkuyor

18 yaşındayım. Penisimin boyu 20 santim. Bugüne kadar 2 kişiyle birlikte oldum, ikisi de çok korktular. İleride sorun yaşar mıyım diye düşünüyorum. Günde 2-3 kez mastürbasyon yapıyorum. Bunu azaltmanın bir faydasını görür müyüm?

CEVAP

Değerli okurum, boyu bakımından faydasını da zararını da görmezsin. Ama bu kadar mastürbasyondan ileride zarar görürsün. Kızların korkması doğal. Kendini onların yerine koy, ne kadar korkacağını düşün. Sen kızları korkutmaya mı geldin dünyaya? Evlendiğinde formüller bulunur. Diyelim ki kız arkadaşın oldu. Ama çocuğum onun da ruhu var. Psikolojisini bozma, hayallerini yıkma. Bir incelik var, onu öğrenin.

Acı çekiyor

Acı çekiyor

Cinsel organımın boyu 19 santim. Bugüne kadar pek çok kadınla ilişkiye girdim. Hemen hepsi bana ilişki sırasında çok acı çektiğini söyledi. Ne yapmalıyım?

CEVAP

Değerli okurum, büyük penis kadınlara acı verir. Şimdi sayfaları karıştırıyorum. Tam 449 kere bunu söylemişim sizlere. Sen 450'nci oldun. 500'üncü mektuba da büyük penis jübilesi yaparız. Bir de sana nazar boncuğu mu, at nalı mı, altın mı takarız bilemem.

Kocamı seviyorum

Kocamı seviyorum

30 yaşında kadınım. Eşimi çok seviyorum ama cinsel ilişkide acı çekiyorum. Onunla bir araya gelmeye korkar oldum.

CEVAP

Sevgili okurum, ilk önce bir kadın doğum uzmanına gideceksin. Orada organik bir sebep yoksa bu acıyı biz yok ederiz.

Bozulmuş olabilir mi?

Bozulmuş olabilir mi?

20 yaşındayım. Sevgilimle sürtünme yoluyla ilişkiye girdik. Penisim yanlışlıkla onun vajinasına değdi. Bana iç çamaşırında kan gördüğünü söyledi. Sonra tamamen ilişkiye girmeye karar verdik. Yaklaşık bir haftadır kanaması var. Kızlığı bozulmuş mudur?

CEVAP

Değerli okurum, arkadaşının kızlık zarı sanıyorum elveda dedi. Eee ne yapalım bir ucu sende bir ucu onda. Sen sorumluluk al. Bundan sonrasını erdemli ve insancıl boyutlarda karar verin.

Nişanlım çok isteksiz

Nişanlım çok isteksiz

23 yaşında, nişanlı kızım. Evlenmemize çok kısa bir süre var. Ben nişanlımı görünce gözümü dudaklarından alamıyorum. Cinsellik aklımdan çıkmıyor. Ama o çok isteksiz. Kendimi mastürbasyon yaparak tatmin ediyorum. Ne olur bana yardım edin.

CEVAP

Sevgili okurum, yardım alacak bir şeyin yok. Bu ateş sevgilini ısıtır ve kaynatır bile. Sende bu tutku varken adam istediğin forma girer. Ama onu da bu zaafını fazla belli etme. Korkutup ürkütme.

Kız ilişkiye girmek istiyor

Kız ilişkiye girmek istiyor

20 yaşındayım. 3 yıldır ilişkim var. Son zamanlarda kız arkadaşım sık sık ilişkiye girmek istiyor. Ben doğru zaman olup olmadığını bilmiyorum. Evlenmeyi düşünüyoruz ama cinsel ilişkiden sonra ayrılırsak ya da bana bir şey olursa onun ortada kalmasından endişe ediyorum. Ne yapmalıyım?

CEVAP

Değerli okurum, bu durumu kız arkadaşınla konuş. Ailenin evlilik bakımından nabzını yokla. Evlilik sorumluluklarını taşıyacak durumda iseniz, aşkınıza inanıyor ve kendinize güveniyorsanız ne yapalım sizi biz tutamıyoruz. Bütün bu saydıklarım olumsuz ise, tabii ki senin korktuğun olur. Kız ortada kalır. Sonradan yine evlenir ama bu yaptıklarınızın izi de yaşam boyu kalbinden silinmez. Bence de böyle bir sorumluluğun altına girilmez.

Hamile kalır mı?

Hamile kalır mı?

Ben adet döneminde kız arkadaşımla ilişkiye girdim. Acaba hamile kalır mı?

CEVAP

Kalmaz değerli okurum. Ama binde bir de olsa, hani belli de olmaz.

GÜNÜN SÖZÜ

GÜNÜN SÖZÜ

Kar fırtınası bile pencere arkasından bakana güzel gelir. H.D.

Sıradaki haber yükleniyor...