Önceki Fotolar

Posta Gazetesi Haydar Dümen’e sorulan yeni sorular (2 Mayıs 2019)

Haydar Dümen 2 Mayıs 2019 tarihli Posta gazetesi yazısında okurlarından gelen soruları cevapladı. Takipçilerinden gelen birbirinden ilginç soruları bakın Haydar Dümen nasıl yanıtladı! İşte Haydar Dümen'in hayranlarından gelen sorulara verdiği yanıtlar...

02 Mayıs 2019, Perşembe 10:30 Son Güncelleme:
A A
Heyecan biter mi?

Heyecan biter mi?

26 yaşında kızım. İyi giden, ciddi birlikteliğim var. Bugüne kadar hiç cinsel ilişkiye girmedik. Ama üstün körü birbirimizi tatmin ediyoruz. Acaba evlendiğimizde bu heyecanı yitirir miyiz? Bu yaptıklarımızı yapmasak mı?

CEVAP

Sevgili okurum, ölçüyü kaçırmayın ve biraz sabırlı olun. Şu noktadan sonra ne desem boş. Çünkü çözümümün her zaman her yerde dinleneceğini sanmıyorum.

Eskisi gibi değilim

Eskisi gibi değilim

26 yaşındayım, cinsel organımın sağ tarafındaki damar şişiyor. Cinsel ilişkiden eskisi gibi zevk alamıyorum. İlişkide eşimin de ilgi gösterdiği yok. Ne yapmalıyım?

CEVAP

Değerli okurum, galiba kız arkadaşının biraz uyarılması yani eğitilmesi gerekir. Penisindeki şişliğinin sana zararı olacağını sanmıyorum. Çok tedirginsen bir üroloji uzmanına git. Bu tablo topal bir ilişkidir. Bu topal binekle uzun yol alınmaz. Düşünün, çareyi arayın.

Üç yıldır ilişkim yok

Üç yıldır ilişkim yok

28 yaşındayım, 3 yıldır ilişkiye girmedim. İdrarımı yaparken son damlada su gibi bir sıvı geliyor. Sizce hasta olabilir miyim? Ne yapmam gerekiyor?

CEVAP

Hiçbir şeyin yok değerli okurum.

Akıntı geliyor

Akıntı geliyor

20 yaşındayım, cinsel organımda akıntı oluyor. Ne zaman bir kadın görsem akıntı meydana geliyor. Ne yapmam gerekiyor?

CEVAP

Değerli yavrum, hiçbir şey. Normal bir akıntı yani kaygan sıvı. Gelmesinin nedeni birleşmede cinsel organın vajinaya girişini kolaylaştırması. Doğanın ön hazırlık ürünü. Ayrıca bedene hiçbir zararı yok.

GÜNÜN SÖZÜ

GÜNÜN SÖZÜ

Aşk saadet, umut üçgeninde büyüyen çiçekler yürekte hep canlı kalır. H.D.

 

Sıradaki haber yükleniyor...
SIRADAKİ HABER Ona delice aşık olduğunuzun 8 işareti