Önceki Fotolar

Posta Gazetesi Haydar Dümen’e sorulan yeni sorular (20 Eylül 2019)

Haydar Dümen 20 Eylül tarihli Posta gazetesi yazısında okurlarından gelen soruları cevapladı. Takipçilerinden gelen birbirinden ilginç soruları bakın Haydar Dümen nasıl yanıtladı! İşte Haydar Dümen'in hayranlarından gelen sorulara verdiği yanıtlar...

20 Eylül 2019, Cuma 09:28
A A
Kızlar ilişkiden kaçıyor

Kızlar ilişkiden kaçıyor

26 yaşındayım. Penisim 22 santim. Kızlar benimle ilişkiye girmekten kaçıyor. Çünkü penisim büyük. Ameliyatla veya başka bir yol ile penisimin boyunu kısalttırabilir miyim?

CEVAP

Değerli okurum, çok haklısın ama penisin boyu kısaltılamıyor. Buna ameliyat dahil. Evlendiğinde idareli kullanırsın.

Çok istekliyim

Çok istekliyim

26 yaşındayım ve doyumsuzum. Çok istekliyim ve bu istek bir türlü bitmek bilmiyor. Bir gecede pek çok kez ilişkiye girip boşalmama rağmen isteğimin bitmemesi beni korkutuyor. Bana zararı olur mu?

CEVAP

Değerli okurum, biraz irade, biraz sağlığına dikkat. Beynini başka yerlere kaydır. Bu böyle gitmez. İleride korkuların gerçekleşmeze de bugün böyle yaşanmaz. Bir süre psikolojik tedaviye ihtiyacın olabilir.

Adet görmedim

Adet görmedim

20 yaşında kızım. Erkek arkadaşımla ilişkiye girdik ve vajinanım içine boşaldı. 12 gün önce adet görmem gerekiyordu ama olmadı. Hamile kalmış olabilir miyim?

CEVAP

Sevgili okurum, gebe kalmış olabilirsin. Kesin cevap ancak bir testle anlaşabilir.

Kısır mı oluyorum?

Kısır mı oluyorum?

29 yaşındayım. İki hafta önce sertleşme sağlamayadım, boşaldım. Sevgilimle değil, hayat kadınları ile denemelerim olumsuz sonuç verdi. Bu durum beni çok ürkütüyor. Sizce bana ne oluyor, kısır mı oluyorum?

CEVAP

Değerli okurum, hiçbir şeyin yok. Hiçbir danışma almaya ihtiyacın yok. Her zaman olabilen bedenin kendi özerkliğiyle ilgili fizyolojik bir sonuç. Üzerine düşersen sorunun artar. Aldırmazsan azalır. Kendi haline bırak. Stres yapma.

GÜNÜN SÖZÜ

GÜNÜN SÖZÜ

Aşk güneş gözlüğü gibidir. Mutlaka takılmalıdır ama güneş batınca işe yaramaz. H.D.

Sıradaki haber yükleniyor...
SIRADAKİ HABER Rihanna Victoria's Secret'a rakip olmaya niyetli