Önceki Fotolar

Posta Gazetesi Haydar Dümen’e sorulan yeni sorular (20 Temmuz 2019)

Haydar Dümen 20 Temmuz tarihli Posta gazetesi yazısında okurlarından gelen soruları cevapladı. Takipçilerinden gelen birbirinden ilginç soruları bakın Haydar Dümen nasıl yanıtladı! İşte Haydar Dümen'in hayranlarından gelen sorulara verdiği yanıtlar...

20 Temmuz 2019, Cumartesi 08:40
A A
Küçük buluyorum

Küçük buluyorum

21 yaşındayım, yakında düğünüm var. Penisimin ereksiyon hali 7 santim. Ne yapmalıyım? Dert bende, derman sizde.

CEVAP

Değerli okurum, ölçüm hatası olduğunu sanıyorum. Kasık bölgesinde deri altı yağ birikimi varsa, o halledilmeli. Evlilik olacak ancak böyle ciddi bir konuya da uzaktan çare bulunmaz. Uzmandan yardım arayacaksın. Hangi yöntem uygunsa o işlem yapılacak.

Kızdan şüpheleniyorum

Kızdan şüpheleniyorum

19 yaşındayım. 2 ay önce sevgilimle ilişkiye girdik, kan gelmedi. Kan gelmeyince kuşkulandım. Sevgilim, kız olduğuna yemin ediyor. Bazı kızlarda kızlık zarı yırtılınca kan gelmezmiş. Öyle bir şey olabilir mi?

CEVAP

Değerli okurum, sen, hakkın olmadığı halde kızla ilişkiye giriyorsun. Onun da geçmişini, erdemini sorguluyorsun. Öyleyse sen neden yaptın bu işi? Evlenecek misin? Keyfin bitip terk edeceksen kız ne olacak? İndirme gözlerini, bana bak. Kızcağız sana ‘He” demiş, suçlu çıkmış. Bulunmaz Hint kumaşı, esnedi kızın zarı, kanadı ruhu.

Şekerim var

Şekerim var

60 yaşında, 5 yıllık şeker hastasıyım. Son 1 yıldır iktidarsızım. Nasıl çare bulacağız?

CEVAP

Değerli okurum, senin aracılığınla bütün şeker hastalarına sesleniyorum. Şeker hastalarında sertleşme mekanizmasında, damar sifonunda, bir kaçak oluyor. Bu nedenle gerek korunmada gerek tedavide tüm hastaların kendilerine dikkat etmeleri gerekiyor. Tedavisi var, ultrasonla birlikte birkaç tetkik yapıldıktan sonra karar veriliyor.

GÜNÜN SÖZÜ

GÜNÜN SÖZÜ

Sevenler de, sevgiler de ölür. Hüner, seveni ve sevgiyi yaşatmaktır. H.D.

Sıradaki haber yükleniyor...