Posta Gazetesi Haydar Dümen’e sorulan yeni sorular (21 Şubat 2019)

Haydar Dümen 21 Şubat 2019 tarihli Posta gazetesi yazısında okurlarından gelen soruları cevapladı. Takipçilerinden gelen birbirinden ilginç soruları bakın Haydar Dümen nasıl yanıtladı! İşte Haydar Dümen'in hayranlarından gelen sorulara verdiği yanıtlar...

21 Şubat 2019, Perşembe 15:27 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News
BÖYLE SORU YOK!

BÖYLE SORU YOK!

Beni istiyorlar

18 yaşında yakışıklı, esprili erkeğim. Çevremdeki bütün kızlar benimle ilişkiye girmek istiyor. Hayatım seks üzerine dönüyor gibi. Ne yapmalıyım?

CEVAP

Değerli yavrum, etrafındaki kızlar acaba senin neyine tutuldu? Neren yakışıklı, biraz anlat. Eğer kızlar hoşlanıyorlarsa, senin yakışıklığından değil, şamatandan hoşlanıyorlar demektir. Türkiye’de yakışıklı genç kalmadı mı? Nereye gitti bunlar da bir sen kalıverdin.

Onlar da bir kapmaca oyununda yarışa girmişler diye düşünüyorsun. Çocuğum bu rüzgarlar seni alır, savurur, savurur, o derinliğin dibine bırakıverir. Kafanın içi derin mi? Bir düşün, bana mail at, yeniden yazışalım.

GÜNÜN SORULARI

GÜNÜN SORULARI

İlk gece ne yapayım?

19 yaşındayım. Evlilikte nasıl davranayım? Eşim utangaçsa ilk gece nasıl geçmeli?

CEVAP

Değerli okurum, 1) Biraz büyü. 28 yaşından önce evlenme. İşini yoluna koy. Bir aileyi maddi ve manevi geçindirecek düzeye eriş.

2) Önündeki 10 yıl içinde birçok kızla arkadaşlık kur, bazılarıyla flört et.

3) İlişkiyi cinsel boyuta indirgeme. Duygusallıktan organa inme yolunu dene. Doğa zaten size yeterli güç ve enerjiyi vermiş. Cinsel birleşmelere başlama yaşın için uygun ortam ve fırsatı yakala. Sevgilerimle.

Zararı ne olabilir?

Zararı ne olabilir?

Siz “Haftada 2-3 kere mastürbasyon yapın” diyorsunuz. Fazla yapıyorum. İsteğimin azalması için ne yapabilirim? Fazlasının zararı nedir?

CEVAP

Değerli okurum, 1) Aklın takılır. 2) İradenle mücadelede yenik düşüp komplekse kapılırsın 3) Zaman yitirirsin 4) Senin ders çalışman lazım be yavrum. İşte zararları. Kendinle kavga etmezsen kazanacaksın. Basit formül.

Aklına gelince kitabın başından fırla, dışarı çık. Evde kim varsa onlarla biraz lafla. Bu sürede aklından uçup gidecek. Yüzde 50 başarsan sayı yarıya iner. Sonra daha da indirirsin, dediğim sayıda karar kılarsın. Oldu mu yavrum?

Suçlu hissediyorum

Suçlu hissediyorum

24 yaşındayım. Penisim küçük ve kısa. Kızlara karşı kendimi suçlu hissediyorum. Acaba nasıl büyütebilirim?

CEVAP

Değerli okurum, bu kadar büyük derdin boyutu ne? Bu kadar sıkıntıyı yazarken santimleri ekleseydin de ben de sana sonuç söyleseydim. Öyle sanıyorum ki penisin 10 santimden daha kısa değil. Bu durumda normaldir, bu bir. İkincisi, 1-2 santim arasında penis ameliyatla büyütülebilir.

Dalga geçti

Dalga geçti

20 yaşındayım. 6 aylık ilişkim var. Geçenlerde kız arkadaşımla ilişkiye girdik ama partnerim penisim küçük diye benimle dalga geçti. Bu yüzden çok utanıyorum. Çözümü var mı? Bir de mastürbasyonla ilgisi var mı?

CEVAP

Değerli okurum, her şey iyi güzel başlamış ama kız seninle dalga geçmiş. İyi de sen sormadın mı arkadaşına “Kaç tane ve nerede erkek cinsel organı gördün?” diye. Porno filmlerden bunu görmüşse hayatı boyunca bu yanılgının içinden çıkamayacak demektir.

Çünkü oradaki ölçüler gerçek hayatta pek yoktur ve olmaz. Bir de “Hocam penisim ereksiyon halinde ... santim” deseydin ben senin yolunu çok daha iyi aydınlatırdım.

Nasıl uzun sürer?

Nasıl uzun sürer?

6 aydır nişanlıyım. Nişanlımı erken tatmin etmek için ya da ilişkinin uzun sürmesi için yapılacak bir şey var mı?

CEVAP

Değerli okurum, biraz acele etme. Hele bir evlen. Zamanı gelince düşünülür.

İlişkide canım yanıyor

İlişkide canım yanıyor

22 yaşında kızım. 2 yıldır erkek arkadaşımla ilişkiye giriyorum. Sonrasında cinsel organımda kaşınma oluyor. Bir de sevgilimin penisi yamuk, ilişkide canım yanıyor. Bu kaşınma geçer mi yoksa doktora gideyim mi?

CEVAP

Sevgili okurum, bu tür kaşınmalar genelde ya mantardan kaynaklanır ya da alerjiktir. Tedavi ile geçer. Erkeğin cinsel organın eğriliği ise birleşmeye engel değilse pek düzeltilmiyor. Ama istenirse yapılır. Senin bir kadın-doğum uzmanına, arkadaşının da üroloji uzmanına gitmesi gerekiyor.

Süreyi uzatamaz mı?

Süreyi uzatamaz mı?

Kadınlar orgazm sürelerini kendi istekleriyle uzatamazlar mı? Nişanlım kendini tutamıyor. Dolayısıyla beni tam tatmin edemiyor. Ayrıca bir gecede ikinci birleşmeyi zorla yapıyor. İlişkiden sonra bende baş dönmesi oluyor. Neden olabilir acaba?

CEVAP

Değerli okurum, şansından şikayet ediyorsun. Bazı kadınların bir kere bile orgazm için neler feda edebileceği düşünülürse, sen kadınından yana orgazm zenginliği yaşıyorsun. Kendini tutamıyorsa, atı koşabildiği kadar koşsun. Sen devam et. İkinci birleşmeyi elbette istemez. Bak yavrum ortada hiçbir sorun yok. Harika bir partnerin var. Sen ona ayak uydur, zor bulunan bir nimeti kız yakalamış, ateşini söndürme.

Orgazm olmuyorum

Orgazm olmuyorum

2 aylık evli kadınım. Eşimle mutluyum ama orgazm olamıyorum. Akıntım var, onun yüzünden mi? Orgazm olmak 2 saati buluyor. Bu normal mi? Ne yapmalıyım?

CEVAP

Sevgili okurum, cinselliğindeki yanardağın patlamasıyla sönmesi bir olmuş. Ve çok erken başlamış. Akıntının da olumsuz rolü olur. Kendine güvenini yitirirsen, vajinadaki kayganlık oradaki sinirlerin algılama kapasitesini azaltabilir. Üzerine gidip çözüm ara. İlk sırada kendine, ikinci sırada eşine, üçüncü sırada uzmanlara iş düşer.

Düşünce bozuldu mu?

Düşünce bozuldu mu?

Merdivenlerden düştüm ve biraz kan geldi. Çok ağrım var. Kızlık zarımın bozulup bozulmadığını çok merak ediyorum.

CEVAP

Sevgili okurum, bozulmadığı inancındayım. Şimdilik ona dert edinme, unut. Daha ileriki yıllarda çok kafana takılırsa bir kadın-doğum uzmanına gidersin.

Erken boşalıyormuş

Erken boşalıyormuş

Erkek arkadaşım benimle bir sırrını paylaştı. Erken boşalıyormuş. Hiç cinsel ilişkiye girmemiş. Sizce doktora gitmeli mi?

CEVAP

Sevgili okurum, önce ortada sır yok. Doğal ve fizyolojik bir durum. İkincisi birleşme yapmadığına göre erken boşalmasını olduğunu nasıl anlamış? Erken boşalma için evlilik koşulları gerekir. Erkek kadına, kadın erkeğe alışır. Heyecanlar durulur, cinsel yapı ortaya çıkar. O zaman erken boşalma varsa tedavisi var. Güzel güzel yolunuzda yürüyün. Mutlu olmanın yollarını arayın.

Yeterince sertleşmiyor

Yeterince sertleşmiyor

30 yaşında, 5 yıllık evliyim. 6 yıldır ilişkiye girerken ilaç kullanıyorum. İlaçsız sertleşmiyor. Doktora gitmedim. Ne yapayım?

CEVAP

Değerli okurum, bir üroloji uzmanına başvursaydın, doğru teşhis konulsaydı da bunca sıkıntıya çekmeseydin ne olurdu? Hemen uzmana başvur, sanıyorum, korkuların hiçbirisi olmayacak. Ama bunun adının doğru konulması gerekir.

Büyütücü setler var

Büyütücü setler var

25 yaşındayım. Büyütücü setler olduğunu gördüm. Düzenli kullanıldığında peniste kalıcı büyüme sağladığı yazıyor. Cinsel organı vakumla, hapla veya kremle büyütmek mümkün mü?

CEVAP

Değerli okurum, vakum pompaların zararı olmamakla birlikte yazdığınız bütün konularda hiçbir yararı yok.

Neden kan yoktu?

Neden kan yoktu?

Kız arkadaşımla birlikte oluyorduk. Penisimin üzerinde kan lekeleri vardı ama kız arkadaşımdan kan gelmedi. Acaba kızlık zarı bozulmuş olabilir mi?

CEVAP

Değerli okurum, merak ettim, neden kızdan soru gelmiyor da senden geliyor. Bozulmuş da olabilir, bozulmamış da.

GÜNÜN SÖZÜ

GÜNÜN SÖZÜ

Elmas değerli bir taştır, ama onu pırlanta yapan usta ellerdir. H.DBu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Aşık olma korkusu filofobi nedir?