Posta Gazetesi Haydar Dümen’e sorulan yeni sorular (22 Ekim 2019)

Haydar Dümen 22 Ekim tarihli POSTA gazetesi yazısında okurlarından gelen soruları cevapladı. Takipçilerinden gelen birbirinden ilginç soruları bakın Haydar Dümen nasıl yanıtladı! İşte Haydar Dümen'in hayranlarından gelen sorulara verdiği yanıtlar...

A A
BÖYLE SORU YOK!

BÖYLE SORU YOK!

Sevgilim boyunu beğenmiyor

23 yaşında kızım. Sevgilimin penisi 14 santim. Ama o cinsel organının kısa olduğunu düşünüp takıntı yapıyor. Birkaç kez seviştik, tatmin olmadım. Ne yapayım?

CEVAP

Sevgilin gerçeklerden ve kaliteden uzak. Santim farkında mutluluk arıyorsa, “Aman dikkat et!” derim. Kadının vajina boyu 8 santimdir. Bak 6 santim fazlası var. Anatomi kitapları normal boyutunu 15 santim yazar. Hocanız da 13-14 santim idealdir der. Çünkü büyük penisler zorlanır. Bu boydakiler aynı tempoda yol alır. Kızım, akşam olunca sevgilini oturt karşına. “Biz kadınların ruhu kaliteye programlı. Artık erkekler bunu anlasın” de. Gir yatağa, dön arkanı yat. Onu yalvart yavrum. Cinsellikte kozları eline al, hayatınız olsun bal.

GÜNÜN SORULARI

GÜNÜN SORULARI

Karabiber sürsem

20 yaşındayım. Cinsel organıma karabiber sürsem büyür mü?

CEVAP

Sür oğlum, denenmemiş ne kaldı, onu araştırayım, sonra yanıt vereyim. Mastürbasyon yapanlar, ucuna ağırlık takanlar, ceviz yiye yiye kilo alanlar. Çekiştirenler, her şeyi üzerine sürenler, hormonlar, çeşitli sporlar, daha yazamayacağım neler neler... Sinirlerim bozuluyor çünkü kimse kendi ölçüsünde konuşmuyor. Yani seninkinin nedir boyu, eni? Önce aklını geliştir, onu büyüt. Sonra gerisi gelsin.

Kızlar baştan çıkarıyor

19 yaşındayım. Şimdiye kadar hiçbir kızla cinsel ilişkim olmadı. Ama konuştuğum her kız beni baştan çıkarmaya çalışıyor. Her gün mastürbasyon yapmaktan bıktım. Bana yol gösterin.

CEVAP

Değerli okurum, sen zaten doğuştan baştan çıkmışsın demek daha doğru. Çare mi arıyorsun? Al sana çare: Önce genlerini, kendini, beynini, iradeni eğiteceksin. Bugünlerin yarını var, onları düşüneceksin. Evleneceksin. Her gördüğün kız ya da kadına karşı istek duyarsan evliliğin tehlikeye girer. Bir de dişli bir kadına rastlarsan vallahi tavayla kafan şişer. Yani sorunlu ve zor bir yoldasın. Kazaya yapmadan düz yola dön emi oğlum.

Nasıl önüne geçerim?

19 yaşındayım. Bugüne kadar çok kız arkadaşım oldu, çok kez ilişkiye girdim. Erken boşalma sorunum var. Mastürbasyon yaptığımda 1 dakika içinde boşalıyorum. Ne yapmam gerekiyor?

CEVAP

Değerli okurum, tedavisi var. Mastürbasyonu duraklayarak yap, zamanı uzat. Değişik ilişkiler heyecan yüzünden erken boşalmayı tetikler. Sürekli bir partnerin olduğu zaman tedavi olabilirsin.

Fazlası zararlı mı?

18 yaşındayım. Benimki hep ayakta. Mastürbasyon yapmadan duramıyorum. Günde 4-5 kere mastürbasyon yapıyorum. Fazla mastürbasyon zararlı mı?

CEVAP

Değerli okurum, böyle devam edersen ileride başına gelecek sorunları görürsün. Bu manzaraları görmemek ve yaşamamak için mastürbasyonu haftada 3’e indir. Enerjini de ileriki yıllara biriktir.

Bir kez oluyor

35 yaşındayım. 14 yıllık evliyim. Senelerden beri seksi sevmeme rağmen ancak bir kez cinsel ilişkiye girebiliyorum. Eşime karşı kendimi devamlı mahçup hissediyorum. İki veya daha fazla ilişkiye girebilmem için ne yapmam lazım?

CEVAP

Değerli okurum, bir defa birleşme normaldir, doğaldır, idealdir. Atalarımız bunun için ‘Öp de başına koy’ derler. Erken boşalman yoksa, en azından 10 birleşmenin 5’inde kadının orgazm olabiliyorsa siz uyumlu bir çiftsiniz. Ama erken boşalman varsa, kadın ilişkiden bir şey anlamıyorsa bu sorun giderilmeli. Bizdeki yanlış kanı sayısal değerlere çok önem vermek. O sayılar aldatıcı olabilir. Düzenli, sağlıklı ve iki taraf için başarılı seks sizi uzun yıllara taşır.

Penis küçülür mü?

25-26 yaşlarında iki iyi arkadaşız. Penis boylarımız 18-20 santim. Büyük olduğu için kızlar bizimle ilişkiye girmek istemiyor. Korkuyorlar. Küçültmek için ne yapmalıyız?

CEVAP

Değerli okurum, kesinlikle küçülmüyor. Kızları da korkutmayın. Oyunu kuralına göre oynayın. Benden bu kadar.

İlişkiye girdiğimi anlar mı?

Nişanlımla ilişkiye girmiştim ama ayrıldık. İlişkide benden kan gelmemişti. Doktor kızlık zarımın esnek olduğunu söyledi. Acaba evlenmeye kalksam eşim başka biriyle ilişkiye girdiğimi anlar mı? Bir de ben her gördüğüm erkeği arzu ediyorum. Neden böyle?

CEVAP

Sevgili okurum, öncelikle evlendiğinde eşin daha önce ilişkiye girip girmediğini anlayamaz. Her gördüğün erkeği arzu etmen istek çokluğu ve coşkusundan. Hadi bir an önce evlen de hem riske girme hem de yuvanın değerini bil. Çoluk çocuk büyütürken durulursun.

Zarı esnek mi?

2 yıldır süren ilişkim var. İlişkiye girdik ama kız arkadaşımdan kan gelmedi. Kendimi kötü hissettim. Esnek olabileceğini düşündüm. Pantolonunda kırmızı lekeler vardı. Penisime kan bulaşmadı. Leke zardan olabilir mi?

CEVAP

Değerli okurum, olabilir. Bu olabilirlik sana kızın kız olduğunu mu kanıtlayacak? Çünkü olmayabilir de. Ne yapacağız şimdi? Kızın ruhuna bak. O kanamamış ve kanamayacaksa peşini bırakma. Başına taç et.

Nasıl çözerim?

32 yaşında, 5 yıllık evliyim. Sorunum erken boşalma. Doktora gittim, krem verdi. İlk zamanlar iyiydi ama şimdi işe yaramıyor. İnternetteki teknikleri de denedim, olmadı. Bu sorunu nasıl çözerim?

CEVAP

Değerli okurum, nasıl çözemeyeceğini söyleyeyim. Hangi doktorluk işi internet çözüyor ki bunu çözsün. Yani fıtık ameliyatı yapıyor, diş çekiyor mu? Ya da 40 derece ateşle hasta yatan hastayı 2 günde ayağa kaldırıyor mı? Bu tür şarlatanların defterini kapatın. Bilimden ve uzmanından şaşmayın. Hem kanmayın hem paranızı boşa saçmayın. Tedavisi var. Ama her yiğidin de yoğurt yiyiş tarzı var. O böyle yapmış, bu böyle yapmış bir şey diyemem. Araştır, bul, tedavini ol, mutluluk da seni bulsun.

Bozulmuş olabilir mi?

23 yaşında kızım. Sevgilimle ilişkiye girmiştim, kanama olmadı. Erkek arkadaşım güvendiği için aklına bir şey gelmedi. Kimseyle ilişkiye girmemiştim. Daha önce sürtünme yoluyla birlikte oluyorduk. Kızlığım bozuldu mu?

CEVAP

Sevgili okurum, kızsın. Kızlık zarın esnek. Bu durum kimine göre avantaj, kimine göre dezavantaj. Kesin kurallara bağlı olmayan olaylarla hayatın yönü bulunmaya çalışılırsa, o maceranın sonu ne olur bilinmez. Beden sizin, ruh sizin, akıl sizin. Hayat geminizin dümeni sizin. Bizim dümenimiz sadece uzaydan rota vermek gibi. O rotaya uyarsanız doğru yola girerseniz.

Nasıl uzatabilirim?

20 yaşında, şişman bir erkeğim. Cinsel organım 8 santim. Bu ileride sorun teşkil eder mi? Penisimin uzaması için ne yapmam gerekiyor?

CEVAP

Değerli okurum, öncelikle kilon her zaman sorun oluşturacak. Hareketlerinde zorluklar ortaya çıkacak. Yorulacak, tık nefes kalacaksın. Şu anda yağlar 2 ya da 3 santim kasık yağını yutmuş durumda. Normal kiloya inersen penisin 10 santim olacak, sana yetecek.

Yırtıldı mı?

19 yaşında kızım. Erkek arkadaşımla ilişkiye girmedik. Ama sevişirken kıyafetlerimin üzerinde eliyle cinsel organıma dokundu. 5 saat sonra kan geldi. Yarım saat sonra da bulantısıyla birlikte midem kasılmaya başladı. Kızlık zarım yırtıldı mı?

CEVAP

Sevgili okurum, hem zar yırtılmadı hem de gebe değilsin. Psikolojik dengeni zorlamışsın. Midende de bir şey yok. Hadi bakalım güzel ve iyi yolculuklar. Hayat yolu uzun çünkü.

GÜNÜN SÖZÜ

GÜNÜN SÖZÜ

Depresyon, kapınız daha çok sabah ve akşam saatlerinde çalar. Boş bulunup içeri almayın. H.D.


Sıradaki haber yükleniyor...
SIRADAKİ HABER Havuç cinsel gücü artırıyor (Havucun faydaları)