Posta Gazetesi Haydar Dümen’e sorulan yeni sorular (24 Temmuz 2019)

Haydar Dümen 24 Temmuz tarihli Posta gazetesi yazısında okurlarından gelen soruları cevapladı. Takipçilerinden gelen birbirinden ilginç soruları bakın Haydar Dümen nasıl yanıtladı! İşte Haydar Dümen'in hayranlarından gelen sorulara verdiği yanıtlar...

24 Temmuz 2019, Çarşamba 08:02 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News
BÖYLE SORU YOK!

BÖYLE SORU YOK!

Harekete geçmedi

Kız arkadaşımla birlikte olmak istedim ama benim kobra harekete geçmedi. Canım çok sıkılıyor, kız arkadaşım benimle dalga geçti. Ne yapmalıyım?

CEVAP

Sen Hint fakiri misin? Eksiklerini unutmuş, kobra oynatmaya kalkmışsın. Elindeki zurnaya ya da kavala baktın mı? Gelelim kıza; onu başının üzerinde taşı. Öyle bir laf ederdi ki dalga geçmeleri yanında hiç kalırdı. Önce bir kahkaha krizine tutulur, yarım saat yerlerde yuvarlanırdı. Sonra “Bu ne, bu ne?” diye küçük parmağını havada sallardı. O sadece sıradan bir tepki göstermiş. İlk yapacağın şey: Kızı incitme, ona prenses muamelesi yap. Eylül’e kadar izin iste, çay bahçesine götür. Zaten o zamana kadar da kobra ne yapacağını bilir.

GÜNÜN SORULARI

GÜNÜN SORULARI

Karım beni kırmıyor

Eşimle 5 aydır evliyiz. Günde 6-7 kez ilişkiye girmek istiyorum. Eşim beni kırmamak için bir şey demiyor ama isteksiz olduğunu anlıyorum. Bir de çok acı çekiyor ilişkide. Acaba ne yapmalıyız?

Değerli okurum, bu tempoya can dayanmaz, yazık yengemize. Sanıyorum ki erken boşalıyorsun. Yılların mastürbasyon alışkanlığından kaynaklanan sorunlar yaşıyorsun. Ama hayat böyle gitmez, yuvan sarsılır, kadının gözyaşlarıyla oturur. Hemen konunun uzmanı doktor bul. Tedavi ol ve kimseyi mutsuz etme. Hayat böyle geçmez.

Sevgilim yalan söylemiş

Sevgilim yalan söylemiş

24 yaşındayım, 6 aydır kız arkadaşım var. Onu seviyorum. Bana bakire olduğunu söyledi. İlişkide kan gelmedi. Daha önce başkasıyla birlikte olduğunu öğrendim. Eski sevgilisinin ona kötü davrandığından bahsetti. İlişkinin başında yalan söylediği için şimdi hiçbir şeye inanmıyorum. Ne yapmalıyım?

Değerli okurum, bu kızı çöp sepetine atmayacağız. O kimsenin oyuncağı değil. Bütün bu gözlemlerin doğru da olabilir. Neyin acelesindesin, bunu da bilmiyorum. Evlenmeye daha çok zaman var. Arkadaşlığınız biraz sürsün. Birbirinize daha çok alışın, birbirinizi tanıyın. Eskilerin bir sözü var. ‘Bir kere sürçmekle bir atın boyu vurulmaz’ derler. Ben de böyle düşünüyorum. Zamana bırakın.

Hep canım yanıyor

Hep canım yanıyor

24 yaşında kızım. Nişanlım da 26 yaşında. Biz 1 yıldır nişanlıyız. İlk kez birleşmeye çalıştığımızda acı hissettim. Çok fazla kan geldi ve bu kanama 3-4 gün sürdü. Sonra tekrar denedik, her taraf kan oldu. Yine denedik, ilişkiye giremedik. Çünkü ağrıyor ve az kan geliyor. Ne yapmalıyız?

CEVAP

Sevgili okurum, vajinismus sinyallari veriyorsun. Kızlık zarının yırtıldığı kesin. Ama kendini sıktığın ve elinde olmadan kasıldığın da kesin. Ağrı ve acı bundan. Kuşkusuz önce bir kadın-doğum uzmanı kanamanın kaynağını bulsa iyi olur. Ama sorunun tedavi edileceğini düşünüyorum. Üzülmeyin, ufukta kara bulutlar yok.

İsteğim hiç bitmiyor

İsteğim hiç bitmiyor

36 yaşındayım, 3 yıllık evliyim. Her gün 5-6 kere ilişkiye girmek istiyorum. Karımın artık hali yok, anlıyorum ama isteğime engel olamıyorum. Ne yapacağım?

CEVAP

Değerli okurum, durumun vahim. Erken boşalman yoksa sorun gerçekten yorucu. Ama erken boşalman varsa bu tedavi edilir. Sevgili eşine de yazık ediyorsun. Hiçbir kadının böyle bir tempoya dayanmasına imkan yok. Ev işleri, çocuklar, seninle uğraşmak yani işi çok. Biraz irade, biraz da başka yöntemlerle bu iş çözülür. Aynı tempo zaten sonuna kadar gitmez.

Kız mıyım?

Kız mıyım?

25 yaşındayım. Nişanlımla birlikte oldum ama kan gelmedi. Sonra zarda zedelenme olmadığını gördüm. İlişki sırasında esnemiş olabilir mi? Yırtılması mı gerekir?

CEVAP

Sevgili okurum, zarın esnek. Sanıyorum yırtılmayacak. Senin anlayışına göre kızsın. İlişkiye girmişsin, bunun şöyle ya da böyle sonuçlarını önceden düşünecektin, olan olduktan sonra sonuçları göğüsleyeceksin.

Kız ilişki istiyor

Kız ilişki istiyor

21 yaşındayım. Kız arkadaşımla ilişkiye girdim ama o her gün birlikte olmak istiyor. Ben ise çocuğumuz olur diye korkuyorum. Bu yüzden kızdan ayrılmayı bile düşünüyorum. Ne olur akıl verin.

CEVAP

Değerli okurum, ayrılabilirsen ayrıl. Çünkü bu işin sonu yok. Sonsuz boşlukta, dipsiz kuyuda zaman tüketmek ikinizi de belirsizliklere sürükler. Yaşanacaklar yaşanmış ama bunun bir adım ötesi tehlike çanlarının çalmaya başladığının işareti gibidir. Bence sen kurtul, kız arkadaşının da aklı başına gelir umarım.

Boşalamıyorum

Boşalamıyorum

27 yaşındayım. Günde 2 ya da 3 kez bile cinsel ilişkiye girsem boşalamıyorum. Sizce bunun sebebi ne olabilir?

CEVAP

Değerli okurum, evlendiğinde düzelir diye umuyorum. Mastürbasyonla ilgili olduğunu sanıyorum. Üzerine düştükçe boşalmaman artacak ve başarı şansın azalacak. Mastürbasyondan da elden geldiğince uzak dur.

Hep ereksiyon halinde

Hep ereksiyon halinde

24 yaşındayım. Penisim sürekli ereksiyon halinde. İnternetten araştırdım, çare bulamadım. Ne olur bana yardım edin.

CEVAP

Değerli okurum, internet sayfalarına çok takılmayın. Her önüne gelen bir şey yazıyor. Bu konuda dilersen bir üroloji uzmanına başvur. Oradan alacağın bilgilerden sonra psikiyatri uzmanına git. Bir sorun çıkacağını sanmıyorum. Ama tedavisinin olduğu da söyleyebilirim.

Küçültücü var mı?

Küçültücü var mı?

Ne zaman güzel kadın görsem penisimde akıntı oluyor. Kız arkadaşım benimkinden korkuyor. Ben daha büyümesinden korkuyorum. Ne kadar olmalı? Bir de penis küçültücü var mı?

CEVAP

Değerli okurum, doğru yolunda yürü. Doğanın işine karışma, zırvalayıp durma.

İlişkiye girmedim

İlişkiye girmedim

18 yaşındayım. Hiçbir kızla ilişkiye girmedim. İleride karımı mutlu edebilir miyim? Cinsel ilişkiden anlamasam bile bir kız beni sever mi?

CEVAP

Değerli okurum, büyü. Daha o dereye çok yol var. Paçaları şimdiden sıvarsan ayağına diken de batar, çalı da dolaşır. Bence onu merak edeceğine, ‘ileride eşimi ve çocuklarımı nasıl doyuracağım’ diye düşün.

Hamile miyim?

Hamile miyim?

Nişanlımla ilişkiye girdik. İlk başta korunuyordu. Sonra ben doğum kontrol hapına başladım. Bir hafta sonra nişanlımla ilişkiye girdik, içime boşaldı. Gebe miyim?

CEVAP

Sevgili okurum, olabilirsin. Bu tür ilişkilerde olay şansa kalmıştır. Düz yolda yürürken bile insanın ayağı taşa takılır. İlişkiler öncesi kesin bilgilerle donanımlı olun ki bir kazaya uğramayın.

Sertleşmiyor

Sertleşmiyor


23 yaşındayım, ilişkiye girmedim. Son 2 aydır sevgilimle ereksiyon olamıyorum. Ne yapacağımı bilemiyorum.

CEVAP

Değerli okurum, böyle devam etsin. Bir süre daha geçsin. Bu gibi sorunların altında bu yaşta bir şey çıkmaz. Tabii ki psikolojik. Kafaya takarsan zorlanırsın. Kendi haline bırakırsan en iyi doktoru bulmuş olursun.

Bahane uyduruyorum

Bahane uyduruyorum

18 yaşındayım. Kız arkadaşımla ilişkiye gireceğim ama korkuyorum, sürekli bahane uyduruyorum. Çünkü penisim sola doğru eğri. Doktora gitmek istemiyorum. Ne yapabilirim?

CEVAP

Değerli okurum, birçok erkekte penis eğri olur. Özellikle büyük olanlarda. Zararı yoktur. Cinsel birleşmeye engel olacak kadar eğriyse ameliyatla düzeltilir. Seninkinin o gruba gireceğini sanmıyorum.

GÜNÜN SÖZÜ

GÜNÜN SÖZÜ

Dünyanın iki penceresi var. Biri aydınlık, öteki karanlık. Ama nedense karanlıktan bakanlar çoğunlukta. H.D.

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Ünlülerin örnek olacak diyet ve egzersiz sırları