Posta Gazetesi Haydar Dümen’e sorulan yeni sorular (27 Mart 2019)

Haydar Dümen 27 Mart 2019 tarihli Posta gazetesi yazısında okurlarından gelen soruları cevapladı. Takipçilerinden gelen birbirinden ilginç soruları bakın Haydar Dümen nasıl yanıtladı! İşte Haydar Dümen'in hayranlarından gelen sorulara verdiği yanıtlar...

27 Mart 2019, Çarşamba 14:27 Son Güncelleme:
A A
BÖYLE SORU YOK!

BÖYLE SORU YOK!

Neden aşık olamıyorum?

18 yaşındayım. Bu yaşa kadar sadece bir kişiyi sevdim. O gittikten sonra hayatıma kimse girmedi. Kimseye aşık olamıyorum. Hep böyle mi olacak?

CEVAP

Vah oğlum vah çok üzüldüm sana. Bu yaşa kadar sadece bir kişi. Bu nasıl bir şey? Şimdiye kadar 20'yi bulmalıydı, bütün kızlar seni her gün aramalıydı değil mi ama? Sen seçici, yelkenler fora, sağda 3, solda 5, karşında el ele duruyor iki kardeş. Arkandakiler ağlıyor, bizim oğlan bu hep gideni arıyor. Ve o gideni unutamıyor. Belli ki kara sevda. Öyle olsa başkasını aramazdı. Okurum, gel kafa kafaya verelim, sabredip bekleyelim gelecek baharı. Bilmem kim öle, kim kala.

GÜNÜN SORULARI

GÜNÜN SORULARI


Organik mi beslensek?

İşyerinde 51 yaşında bir arkadaşım var. Çocukken organik beslendiğini söyleyip bizim performansımızdan her zaman bir fazlasını yapacağını iddia ediyor. Beslenmemizi değiştirsek artış olur mu?

Değerli okurum, her söylenene inanıyorsanız vay halinize. İnsan var, gecede 5 yapar, diğeri ‘bir yapar pir yapar.’ İnsan var 50 kiloyu kaldırır, insan var 10 kiloyu kaldırırken zorlanır. Nedir sizlerdeki cinselliğin sayısal değerlerine takılmak? Neredeyse komplekse gireceksiniz. O arkadaşınız ne yaparsa yapsın, siz yaşınızın ve eşinizin kıymetini bilin, anlaştık mı?

Kuş havalanmıyor

Kuş havalanmıyor

50 yaşındayım. 3 yıldır stres yüzünden kuşum havalanmıyor. Bende tık yok. Halim ne olacak?

Değerli okurum, bak yine stres çıktı karşımıza. Ben kuş dilinden de anlarım, onunla konuşayım. Soruyorum, yüzüme melul melul bakıyor. ‘Ben söyledim, sen anla’ diyor. Bu kuşların göç mevsiminde yaşanan kuraklıktan. Ama sizin kanadınızı kıran kuraklığın gerçek adı stres deyince elime bir gaga atıp "O kadarını ben de biliyorum. Kanatlandır beni uçayım" demez mi? Okurum, senin kuşunun kanat ölçümü ve damarlarına ultrasonla yapılacak. Bu rapordan sonra Hoca çare bulacak.

3 gün sürdü

3 gün sürdü

Kız arkadaşımla sevişiyoruz. Kız arkadaşımda çok ağrı ve kanama oldu. Üç gün boyunca sürdü. Onu hiç zorlamadım. Ne yapalım?

CEVAP

Değerli okurum, 15 gün cinsel perhize girin. Senin de usta bir saat tamircisi gibi narin hareketlerde bulunman, zorlamaman gerekiyor. Erkeklik gücünü kanıtlamak havasına girme. Sabır, yumuşaklık ve duygusallık içeren bir formül olayı bitirir.

Acaba uzar mı?

Acaba uzar mı?

20 yaşındayım. Penisim 13 santim. Bana boyu küçük geliyor. Acaba çok ilişkiye girersem cinsel organımın boyu da uzar mı?

CEVAP

Değerli okurum, eskiden gençler sorunun çözümünü mastürbasyonda arıyordu. Bir yandan da onun boyu uzarken, kendi boyum kısalır mı diye hayıflanıyordu. O günlerden bu günlere geldiniz. Ama aklınızı şaştınız. İzin ver, ben bu iş için bir anket yapayım. Sana mail'le yollayayım. Ya 'günde 5 kızla yatarsan uzar' diye bir sonuç çıkarsa? Beş kızın birer ağabeyi fellik fellik seni ararsa ne olacak? Kızların canı yok mu?

Yırtıldı mı?

Yırtıldı mı?

22 yaşındayım. Adetimin son günlerinde erkek arkadaşımla birlikte olduk. O an bir şey olmadı ama giyindikten sonra biraz kan geldi. Acaba zar yırtılmış mıdır? Doktora gittim, yırtılmadığını söyledi. Ne yapayım?

CEVAP

Sevgili okurum, ben doktorun teşhisine uyuyorum. Hocan olarak beynindeki kuşkuları oradan kovuyorum.

Terk ediyorlar

Terk ediyorlar

19 yaşındayım, herkes beni çok beğeniyor. Ama kızlar penisi görünce korkuyor ve beni terk ediyorlar. Ne yapmalıyım?

CEVAP

Değerli okurum, adam olacaksın. Her önüne gelenle yatmaya kalkarsan ve kızları korkutursan bu işlerin sonu gelmez. Uslu, iyi ol. Evlendiğinde sorunlar çözülür.

Bozulmuş olabilir mi?

Bozulmuş olabilir mi?

20 yaşındayım. Erkek arkadaşımla sevişirken penisinin ucu vajinama girdi. Hemen geri çekildim. 2-3 dakika sonra 3-4 damla kan geldi. Doktor "Çok az yıpranma olmuş, bir daha olmasın" dedi. Sizce bozuldu mu?

CEVAP

Sevgili okurum, zarın incindiğini düşünüyorum. Yeniden kanama ihtimali yüksek. Şimdiden kaygılanıp dengelerini yitirme. Bir eş bulacaksın da, evleneceksin de... 3 yıl mı, 5 yıl mı olur? Bu çarkıfeleğe güven olmaz. Sonunda sen düzlüğe kavuşacaksın, hiç üzülme.

Çocuğumuz olmuyor

Çocuğumuz olmuyor

Üç yıl öncesine kadar günde en az 3 defa ilişkiye giriyordum. 38 yaşındayım. Artık günde bir kere ilişkiye giriyor, sertleşme sorunu yaşıyorum. Korunmuyoruz, çocuğumuz da olmuyor. Ben Hepatit B taşıyıcısıyım. Sizce bu yüzden mi?

CEVAP

Değerli okurum, önce bir kan şekerini ölçür. Kilolu isen kesinlikle kilonu ver. Ve tansiyonuna baktır. Çocuk istiyorsanız spermlerini saydır. Yani bir cheuk-up'tan geç. Şimdi trenin hangi istasyonda olduğunu bilmemiz gerekir ki yönümüzü, hızımızı ona göre ayarlayalım. Şimdiki birleşme sayın normaldir. Eskiden biraz hızla gitmişsin. Günün birinde denge kurulacaktır.

Küçük değil mi?

Küçük değil mi?

19 yaşındayım. Sorunum penisimin küçük olması; 12 santim. Acaba sigaradan mı?

CEVAP

Her şey normal değerli okurum. Ama sigara anormal. Sigara penisi küçültmez. İlerleyen yıllarda damarlarını bozacağından işlev olarak seni yarı yolda bırakabilir. Haber vermesi benden, irade ve akıl senden.

Huzur kalmadı

Huzur kalmadı

23 yaşında, 5 aylık evliyim. Erken boşalma yüzünden huzur kalmadı. Ne önerirsiniz?

CEVAP

Değerli okurum, tedavi olacaksın.

Benimki normal mi?

Benimki normal mi?

20 yaşındayım. Cinsel organımın ereksiyon hali 14 santim. Acaba normal midir?

CEVAP

Değerli okurum, normalin normali. Ereksiyon hali bizim için önemli. O da kitabın yazdığı kadar ideal.

Adet görmedim

Adet görmedim

19 yaşında kızım. Sevgilimle kıyafetlerimiz üzerimizdeyken bir şeyler yaşadık. 3 aydır adet görmedim. Çoğunlukla böyle ama yine de kafamı kurcalıyor. Annem beni doktora götürecek ama ya gebeysem?

CEVAP

Sevgili okurum, gebe değilsin. Kaygılarını kafandan at. Annenle doktora git. Yaptığın şey de zaten üzerinde durulacak kadar önemli bir olay değil. En azından bugünden sonra huzur bul.

İlaç içsem mi?

İlaç içsem mi?

18 yaşındayım, penisimin boyu 11 santim. Sizce normal mi? Bir ilaç olduğunu duydum, penisin boyunu kesinlikle uzatıyormuş. Sizce almalı mıyım?

CEVAP

Değerli okurum, boyu normal sınırlarda. Hiçbir ilaç, hiçbir mekanik ve fizik etki ya da vakum pompaları penisi büyütmez.

Bir türlü sertleşmedi

Bir türlü sertleşmedi

30 yaşındayım. Uzun zamandır sertleşme sorunu yaşıyorum. Artık evlilik çağına geldim. Günde 4-5 kez mastürbasyon yapmak için istek duyuyorum ama sertleşme olmuyor. Bana bir yol gösterir misiniz?

CEVAP

Değerli okurum, bu kadar mastürbasyona can mı dayanır? 15 yıldır mastürbasyon yapıyorsun. Cinsel organın da durumdan bıktı, usandı. Önüne konulan yalancı yemeklere de iştahı kapandı. Tabii o da ziyafet sofrasına oturmak istiyor. Kim bilir gönlünden neler geçiriyor? Önce evleneceksin. Bir süre sabredeceksin. Sorun varsa uzmanlar düzeltir yavrum.

GÜNÜN SÖZÜ

GÜNÜN SÖZÜ

İnsan insanın büyüsüdür. Kara büyüsü gibi mutluluk veren öyküsü de vardır. H.D.
Sıradaki haber yükleniyor...
SIRADAKİ HABER Hayatını mahvedecek 10 erkek tipi