Posta Gazetesi Haydar Dümen’e sorulan yeni sorular (29 Temmuz 2021)

Kadınlar orgazm olamamaktan yakınıyor. Kadının tatmini büyük sorun. Yetiştiriliş tarzı, toplum baskısı buna neden oluyor. Usta bir eş sizi orgazma taşır. Beden ve ruhunuzu keşfetmeyi başarırsa her şey yoluna girer, yatak odanız renklenir.

29 Temmuz 2021, Perşembe 09:15 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News
Penisimi görünce kaçtı

Penisimi görünce kaçtı

24 yaşındayım. Penisimin boyu büyük. Bu yüzden kız arkadaşım benden kaçtı. O günden beri de bana karşı çok soğuk davranıyor. Ne yapmalıyım?

CEVAP

Okurum, sevmeye devam. Bırak kız kaçsın. Üzerine düşüp vicdanını da köreltme. Sen seni kabul edebilecek biriyle ol.

Evliliği erteliyorum

Evliliği erteliyorum

29 yaşındayım. Günde birkaç kez mastürbasyon yapıyorum. İki defa ilişkiye girmek istedim ama başaramadım. Yakında evlenmeyi düşünüyorum, sırf bu yüzden evliliği erteliyorum. Ne yapabilirim?

CEVAP

Değerli okurum, evleneceksin. Bunun kaçışı yok. Çocukların olacak. Bütün evliliklerde genelde ilk günler sorunlu geçer. Sen de bu sorunları yaşayacaksın. Örneğin; arabanın rot balans, gaz ayarı yapıldığı gibi sistem kendini ayarlayacak. Ondan sonra 50 yıl o araba tıkır tıkır saat gibi hizmet edecek. Gözünde büyütme.

Orgazm olamıyorum

Orgazm olamıyorum

32 yaşındayım, vajinal orgazm olamıyorum. Bununla ilgisi olabilir mi?

CEVAP

Sevgili okurum, seninle aynı dertten yakınan ne çok kadın var bil bilsen. Vajina dokusunun özelliğinden ve de kadınların yetişme koşullarından kaynaklanıyor. Bu konuda fazla yapılacak bir şey yok. Ama usta bir eş, gerek bedenin gerek organın uyarılacak noktalarını keşfederse vajinal orgazma atlama yapılabilir.

Doymuyorum

Doymuyorum

27 yaşında kızım. Günde 5 kere mastürbasyon yapıyorum ama doyamıyorum. Evlensem yararı olur mu?

CEVAP

Sevgili okurum, doyacaksın. Uygun biri olursa seni doyuracak. Bıktıracak, usandıracak, bundan yana kuşkun olmasın. Mastürbasyon da dokuları bozacak. Orası pörsüyüp gevşeyecek. İşin kötüsü buna alışacaksın. Evlendiğin zaman erkeğine yaklaşamayacaksın bile. Biraz kendine çeki düzen ver.

Hamile mi?

Hamile mi?

İki ay önce kız arkadaşımla birlikte oldum. Sevgilim 2 aydır adetinin geciktiğini söyledi. Hamile olabilir mi?

CEVAP

Değerli okurum, belki. Çünkü yalancı, psikolojik gebelikler de var. Doğal olarak genç kızlarda gecikmeler olabilir. Tabii gebe de kalabilir. Hemen bir gebelik testi yaptırın. Gerekirse bir kadın-doğum uzmanı bakabilir. Ama bana soruyorsan kız arkadaşın gebe değil.

Çok geç boşalıyorum

Çok geç boşalıyorum

24 yaşındayım. Çok geç boşalıyorum. Kız arkadaşım şikayetçi. Ne yapmam gerekiyor? Yoksa kız benden ayrılacak.

CEVAP

Değerli okurum, çok gençsin. Zamana ihtiyacın var. Geç boşalma sorunu birçok erkek için aranan bir durum. Ama partnere ya da eşe işkence edecek kadar uzamışsa zorlaşıyor. Sadece iş fantezilere kalıyor. Üstelik sizin birlikteliğiniz olumlu ortamın yani evliliğin içinde olmuyor. Bu da bir etkendir. Şimdilik kafaya takma, devam et.

Kan geliyor

Kan geliyor

24 yaşındayım. Cinsel ilişki sırasında bazen kan geliyor ve acı hissediyorum. Bu durum beni ve erkek arkadaşımı rahatsız ediyor. Ne yapmamız gerekiyor?

CEVAP

Değerli okurum, idrar tahlili yaptır. Bir ürolog kontrolü gerekiyor. Araştırsınlar bakalım. Sonrasını düşünürüz.

Dalga geçerlerse?

Dalga geçerlerse?

Penisim 12 santim. Cinsel ilişkiye girmek istiyorum ama dalga geçerler diye korkuyorum. Normal mi yoksa bana mı öyle geliyor? Bunalımdayım, yardım edin.

CEVAP

Değerli okurum, tıbba göre normal. Kimine küçük gelebilir. Bazıları alay da edebilir. Sen bunlara karşı kendini koru ve dirençli ol. Çünkü tıbbın normal dediği ölçüye başkaları ne derse desin, organın sahibi sensin. Onunla mutlu yıllar geçireceksin.

Sevişiyoruz

Sevişiyoruz

18 yaşında kızım. Sevgilimle ön sevişme yapıyoruz ama ben isteyerek yapmıyorum. Onu kırmamak için öyle davranıyorum. Olaylar daha ileri gidecek diye de korkuyorum. Bunu ona nasıl anlatabilirim?

CEVAP

Sevgili okurum, anlatacak bir şey yok. O zaten anlıyor. Senin sevgilin cin gibi delikanlı. İpek böceğinin yaprağı kemirmesi gibi ufak ufak kemire kemire amacına ulaşacak. Sen ne telaş ediyorsun? Yeter ki senin yaprak kurumasın. Canlı, diri ol, dalına sağlam tutun, dalından yere düşmemeye bak.

Kontrol edemiyorum

Kontrol edemiyorum

19 yaşındayım. Bir yıldır nerede güzel bir kız görsem kendimi kontrol edemiyorum. Hemen mastürbasyon yapıyorum. Acaba bu bir hastalık mı? Ne olur yardım edin.

CEVAP

Değerli okurum, sen sebebi bulmuşsun. Vitrinde yemekleri görünce iştahın açılmış, onları hayal ede ede yutkunuyorsun. Tabii ki ağzın da sulanıyor, bir ölçüde salyaların da akıyor. Çare, ver kendini mastürbasyona. Olur mu okurum. Biraz irade. Buna alışacaksın.

Kan nereden geldi?

Kan nereden geldi?

20 yaşındayım. Nişanlımla ilişkiye girdim ama zarıma zarar gelmesin istedim. Son ilişkiye girdiğimizde adetim yeni bitmişti. Benden kan geldi. Acaba kızlığım bozulmuş olabilir mi yoksa adet kanı mıydı? Ben hiç acı hissetmedim.

CEVAP

Sevgili okurum, büyük olasılıkla gelen kızlık zarının kanı. Eğer kanın rengi açık ve kırmızı ise bu kızlık kanı olduğunun da bir bakıma kanıtı gibidir. Ama kanın rengi koyu ve biraz kahverengimsi ise bu da adet kanamasının bir kanıtı sayılır. Evet, öğrendiğine göre şimdi ne olacak?

BÖYLE SORU YOK!

BÖYLE SORU YOK!

Fantezilerine dayanamıyorum

Beş aylık evliyim. Eşimi seviyorum, o çok istekli. Ben onun kadar değilim. Bir de onun benden beklediği ilginç fantezilerine dayanamıyorum. Yardım edin.

CEVAP

Çiçeği burnunda yeni evli okurum, senin adam çiçeği şimdiden kurutmuş. Kuru çerçöpü burnundan getirmiş. Sofrayı kuracaksın, “Ne istersin hayatım?” diyorsun. Biraz şımarıyor seninki, yemeğin tarifini eline sıkıştırıyor; “Biraz şalgam suyu, biraz et, içine bir fincan salebi boca et. Hepsini bir kapta karıştır.

Şimdi tek elinle beni tut, öteki elinle fıstığı ateşte kurut. Ez, ovala. Yakalayabilirsen bir avuç karıncayı kovala ve tencereye at.” Evet sevgili okurum, yemek hazır, koy tabağa, otur masaya. Kocanın istediği yemek önünde, yemediği ardında. Maşallah sendeki ne sabır kızım, “Yeter be” demedin mi bunca zaman?

GÜNÜN SORULARI

GÜNÜN SORULARI

Kurtulmak istiyorum

18 yaşındayım, günde 4-5 defa mastürbasyon yapıyorum. Bundan kurtulmak istiyorum. Yardım edin.

CEVAP

Değerli okurum, ‘İrade nasıl gelişir’den önce olumsuzlukları anlatayım. Mastürbasyondan sonra yeminler, söz vermelerle irade 1 saat kadar güçlenir. İki saat sonra güçlü gibi gibi olur. Üç saatte irade tuzağını kurmuş, seni avlamış, avcunun içine almıştır. Günde 4-5 mastürbasyon ağaç kurdu gibi kemire kemire cinselliğin ruhunu eritir. Evlendiğin zaman eşine de “Yandım Allah” dedirtir. Çünkü bu saplantı uzun yıllar sürerse organ da onca yıl elinle muradına ererse neden alışmadığı yemeğe kaşık sallasın?

Sevgilimin midesi bulanıyor

Sevgilimin midesi bulanıyor

20 yaşındayım. Ben kız arkadaşımı dudağından öpüyorum. Kızın midesi bulanıyor, kusmaya başlıyor. Onu çok seviyorum. Ne yapmalıyım? Bir anormallik var mı?

CEVAP

Değerli okurum, gitti gider ve dahi gider de sev, okşa, sırtını sıvazla gitsin. “Ben sana layık değilim” de. Çünkü bugün kusan ileriki günlerde ne olacak, ne yapacak onu düşün. Sevgi çoğu zaman yaşamın ve aşkın sıvasıdır. Renkli ve göz alıcıdır. Sıva da eskir, dökülür. Kızın bu reaksiyonu ise, senin cinselliğini bitirebilir. Gençsin, hayatta daha neler neler göreceksin. Hayat, aşkın fırtınasında yol alan bir yelkenli değildir. Çünkü yol uzun, ya yelken delinir ya direk devrilir. Benden bu kadar, senden karar.

GÜNÜN SÖZÜ

Beden mi aklın, aklı mı bedenin kölesidir. İşte soru bu. H.D.

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Magazin haberleri: 5 dakikada magazin turu (29 Temmuz 2021)