Posta Gazetesi Haydar Dümen’e sorulan yeni sorular (5 Nisan 2019)

Haydar Dümen 5 Nisan 2019 tarihli Posta gazetesi yazısında okurlarından gelen soruları cevapladı. Takipçilerinden gelen birbirinden ilginç soruları bakın Haydar Dümen nasıl yanıtladı! İşte Haydar Dümen'in hayranlarından gelen sorulara verdiği yanıtlar...

A A
BÖYLE SORU YOK!

BÖYLE SORU YOK!

SORU

Nasıl ikna ederim? 18 yaşındayım. Sevgilim var, 7 aydır birlikteyiz. Son zamanlarda beni öpmüyor, ilişkiye de girmek istemiyor. Nasıl ikna edebilirim?

CEVAP

Değerli okurum, sen cinselliği cambazlık sanıyorsan öpmesi için yeni numaralar keşfet yani hokkabazlık yap. Öpmeyen kız neden ilişkiye girsin? O zaten kartlarını göstermiş, 'arkadaş olalım, flört düzeyinde kalsın' demiş. Sen sonucu hesap ediyorsun.

Körpecik kız sana 'he' desin, sonrası kolay. Canın sıkılıncaya kadar bayram. Bir bakacaksın ki kızdan sıkılmışsın, başka dilberlere gözün takılmış. Yaş 18, tam deli gençlik çağı. Bana sorarsan kızlara, kadınlara karşı değil, kendine karşı delleniyorsun. Dellenme, otur oturduğun yere.

GÜNÜN SORULARI

GÜNÜN SORULARI


Bana küçük geliyor

20 yaşındayım, boyum 2 metre. 165 kiloyum. Penisim 10 santim, küçük geliyor. Şimdiye kadar küçük diyen olmadı ama endişeliyim. Ne yapayım?

CEVAP

Değerli okurum, penisinin boyu kendisine verilen görevi yapacak, gözünü arkada bırakmayacak kadar normal. Birkaç santimi yağ dokusu içinde kalıyordur. Unutma, kadının vajinasının boyu 8 santimdir. Boyu normal, kilon anormal. Organına göstereceğin hassasiyeti kilona göstersen iyi edersin. Fazla kilolar yalnız estetik bakımdan değil sağlığın için de önemli. Biri bir şeyler dese ne olacak? Dünyan mı yıkılacak? Kimse bir şey demediğine göre denetimden geçmişsin. Hadi oğlum, kilo ver, çok yaşa.

Eşimle aram bozulur mu?

Eşimle aram bozulur mu?

19 yaşındayım, hiç ilişkiye girmedim ama mastürbasyon yaparken 30-40 saniye içinde boşalıyorum. Evlenince de erken boşalırsam eşimle aram bozulur mu?

CEVAP

Değerli okurum, erken boşalman evlenince de sürebilir, şimdiden bunu düşünmen gereksiz. Çünkü tedavisi var. Tedavi olmazsan eşinle aranın bozulması bir yana, hayatı kararır, ne olduğunu anlamaz.

Susuz kalmış birini düşün, bardağı eline aldı, sadece 2 yudum içebildi. Ama içi cayır cayır yanıyor. Sinirleri de iyice bozuluyor. Çare: Evlenmeye karar verince bir hekime başvur, çok şey değişebilir.

İnanmıyorum

İnanmıyorum

20 yaşındayım. Kız arkadaşım var ama cinsel ilişkiye giremiyoruz. Bana sürekli "Bakireyim, olmaz" diyor. Ben inanmıyorum çünkü liseden bir arkadaşım daha önce bu kızla ilişkiye girmiş. Benim onunla birlikte olmam için ne yapmam lazım?

CEVAP

Değerli okurum, neden inanmıyorsun? Arkadaşına mı inanıyorsun yoksa sevdiğin, beğendiğin bu kızımıza mı? Sokakta böyle ağzı kalabalık, boş çeneli çok. Kimileri mahallenin kızlarını sıraya dizmiştir. Onlara göre hiç namuslu kız ya da kadın yoktur. Kimileri de beğenip elde edemedikleri için aynı şeyi söyler. Bana mı soruyorsun? Kıza inan, öyle de olsa, böyle de olsa, beden onun bedeni, hak onun hakkı, karar onun kararı.

Zararı nedir?

Zararı nedir?

Ben günde en az 2-3 kere yapıyorum. İsteğimin azalması için ne yapabilirim? Fazla mastürbasyonun zararı nelerdir?

CEVAP

Değerli okurum, aklın takılır 1, iradenle mücadelene yenik düşeceğinden komplekse kapılırsın 2, zaman yitirirsin 3, o ortamın hazırlanması kaçamak olduğundan biraz suçluluk duygusuna girersin 4. İşte zararları bunlar. Aklına gelince, odandan hemen fırla, dışarı çık. Evde kim varsa onlarla biraz lafla. Yüzde 50 başarı sağlasan sayı yarıya iner.

Penisimden utanıyorum

Penisimden utanıyorum

18 yaşındayım. Kızlarla cinsel ilişkiye girmek istiyorum ama cinsel organım 19 santim olduğu için utanıyorum. Acaba küçültmenin bir yolu var mı?

CEVAP

Değerli okurum, seninki biraz uzun. Gel seninle bir film çekelim: Hayatında iki türlü senaryo olacak. Ya dağ taş birilerini kovalayacaksın ya da duygusallığı ağır, at üstünde dolaşıp hemen kaya dipleri ya da orman köşelerinde ilişkiler yaşadığın, gençlerin iştahını kabartan bir film olacak. Birinde bol bol adam öldürme. Diğerinde sevgilinle el ele baş başa coşku yaratma. O yola saparsan maço olursun. Ötekisinde de duygusallığı ve estetiği ön planda olan aslanlar gibi bir şeker erkek ve baba olursun. Yollar senin, yollar çok.

Kızlar beni istemiyor

Kızlar beni istemiyor

19 yaşındayım. Penisim 20 santim. Kızlar benimle penisim çok büyük olduğu için ilişkiye girmek istemiyor. Ne yapmalıyım?

CEVAP

Değerli okurum, bir şey yapmaman gerekiyor. Kızlar iyi yapıyorlar, doğru yapıyorlar. Bu kız bolluğu sizin aklınızı aldı iyice, beni de panikletti doğrusu.

Sevgilim anlar mı?

Sevgilim anlar mı?

22 yaşındayım, 1 ay önce erkek arkadaşımla birlikte oldum, kan geldi. 1 aydır kimseyle birlikte olmadım. Yeni bir erkek arkadaşım var. Onunla ileriye dönük ciddi şeyler düşünüyorum. Ona kızlığımı parmağımla bozduğumu söyledim. O da "İlişkiye girdiysen anlarım" dedi. Sizce anlar mı?

CEVAP

Anlamaz sevgili okurum. Sen dediğinde ısrar edersin, sonunda sana inanmak zorunda. İster inanır, ister inanmaz. İnanmazsa ve bundan sorun yaşarsan kendin etmiş, kendin bulmuşsun. Olayları göğüslersin. Sorun yaşamazsan ve evlilik sürerse bu olan biteni unutursun.

Gebe kalır mı?

Gebe kalır mı?

21 yaşındayım. Kız arkadaşım 2 yıldır adet görmüyor. Acaba biz korunmadan ilişkiye girsek sevgilimin hamile kalma ihtimali var mı? Adet görmeyen kız hamile kalır mı?

CEVAP

Değerli okurum, bu hesaplara göre kız arkadaşın hamile kalmaz. Amma velakin hikmetinden sual olunmaz, o gün, her şey denk düşer, kız arkadaşın da gebe kalırsa karışmam. Oranı bin ile onbinde bir arasında. İstersen kumar oynamaya devam et.

Neden boşalamadım?

Neden boşalamadım?

22 yaşındayım. Kız arkadaşımla ilişkiye girdim ama boşalamadım. Mastürbasyon yaparken sorun olmuyor. Kız arkadaşımdan zevk de almadım. Sizce neden?

CEVAP

Değerli okurum, kendini mastürbasyona şartlamışsın. Mastürbasyondan normal birleşmeye geçişte zamana ihtiyacın olacak. Eğer mastürbasyonu sürdürürsen bu süre belki yılları bulacak. Mastürbasyonu azaltır, kadına yönelirsen kısa süre sonra bu sorunun üstesinden geliriz.

Yanaklarım kızarıyor

Yanaklarım kızarıyor

18 yaşındayım. Mastürbasyon yaptıktan sonra yanaklarım kızarıyor, ateşim yükseliyor. Son 2-3 aydır böyle oluyor. Haftada 4 gün mastürbasyon yapıyorum. Acaba neden böyle?

CEVAP

Sevgili yavrum, kızarmışsın. Ona aldırma. Çünkü ortada bir sorun yok. Kan yüzüne, beynine çıkıyor. Kılcal damarlar açılıyor, sonra heyecanlanıyorsun. Kalp kan pompaladıkça pompalıyor. Olay bundan kaynaklanıyor. Rahatsızsan sayıyı indiriver.

Canımı sıkıyor

Canımı sıkıyor

24 yaşındayım. Penisim ereksiyon halinde 8 santim. Düzenli mastürbasyon yapıyorum ve boşalırken sorun yaşamıyorum. Boyunun kısalığı yüzünden ilişkiden korkuyorum. Doktor, boyunun normal olduğunu söyledi. Benim çok canım sıkılıyor. Ne olur bana bir akıl verin.

CEVAP

Değerli okurum, tek yapılacak şey kilon varsa onu azaltmak, penis bölgesindeki yağ dokusunu indirmek. Liposuction'la da oluyor. Penis ameliyatla 2 santim kadar büyütülüyor. Bence son söylediğime gerek yok. Yola devam. Kafaya takıp komplekse girme yeter.

Sperm bulaştı

Sperm bulaştı

Kız arkadaşım adet dönemindeydi ve yüzeysel sevişiyorduk. Ben prezervatif takmıştım ama boşaldım. Prezervatif çıkmış, spermler vajinasına bulaşmıştı. Ama birleşme olmadı sadece vajinasına bulaştı. Sizce hamile mi?

CEVAP

Değerli okurum, bu koşullarda kız arkadaşın kesinlikle gebe kalmadı. Geçmiş olsun.


Sıradaki haber yükleniyor...
SIRADAKİ HABER Mucizevi etkilere sahip kuşkonmazı sofranızdan eksik etmeyin