Posta Gazetesi Haydar Dümen’e sorulan yeni sorular (5 Temmuz 2019)

Haydar Dümen 5 Temmuz tarihli Posta gazetesi yazısında okurlarından gelen soruları cevapladı. Takipçilerinden gelen birbirinden ilginç soruları bakın Haydar Dümen nasıl yanıtladı! İşte Haydar Dümen'in hayranlarından gelen sorulara verdiği yanıtlar...

05 Temmuz 2019, Cuma 08:10 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
BÖYLE SORU YOK!

BÖYLE SORU YOK!

Karpuz kabuğu faydalı mı? Arkadaşım karpuz kabuğunun beyaz kısmının cinsel gücü artırdığını iddia ediyor. Beyaz kısmını yiyip her gün seks yapıyormuş. Moralimi bozuyor. Biz 45-50 yaşlarındayız, haftada 1 kez seks yapabiliyoruz. Karpuz kabuğu cinsel güce faydalı mı?

CEVAP

Değerli okurum, sizin arkadaşınız beygir mi? Eğer öyleyse hemen Dingo’nun ahırına bağlayalım. Yok değilse bayağı hayal gücü genişmiş. Ya da sizi kızdırmak hoşuna gidiyor. E bırakın o da biraz eğlensin. Demek ki adamcağız haftada 1 kere bile ilişkiye giremiyor ki diline vurmuş. Sizler de biraz onunla eğlenin. “Karpuz bir şey mi sen bir de yaban mersinini dene” deyin, tuvaletten çıkmasın mesela.

GÜNÜN SORULARI

GÜNÜN SORULARI

Her gün istiyorum

Her gün eşimle ilişkiye girmek istiyorum. Ama karım istemiyor. Ancak aradan 1 hafta geçince yanıma yanaşıyor. Bu duruma bir çare bulabilir miyiz?

CEVAP

Değerli okurum, adın sanın önemli değil de yaşın ve kaç yıllık evli olduğunu yazsaydın iyi olurdu. Bir suç mu işledin evladım da eşin seni yanında istemiyor? Ama ha çok kızarım sana. Değerli okurum, eşine güzel yaklaş, tatlı sözler söyle. Önce gönlünü, güvenini kazan ki sonra sıra cinselliğe gelsin.

Baktın olmuyorsa eşini ikna edip bir evlilik terapistine götürebilir, orta yolu bulabilirsiniz. Eşine selam, pes etmek yok, kalın sağlıcakla.

Titremeye başlıyor

Titremeye başlıyor

Kız arkadaşım ilişki esnasında titriyor ve ilk 5 dakikada yoruluyor. Ne yapmamız gerekiyor? O da bu konudan çok rahatsız. Yardım edin.

CEVAP

Değerli okurum, kız arkadaşın senden çok etkileniyor ve heyecanlanıyor. Burada sana çok iş düşüyor. Madem ilişki içindesiniz, ona yardımcı olmak sana düşer.

İlişkiden önce sevgilini biraz rahatlat, onunla konuş, güzel sözler söyle. Güven ortamı oluştur ki kızcağız rahatlasın ve o da işin tadını çıkarsın. Hadi bakalım, görelim seni, sakın kızımızı üzme.

Genişliyormuş

Genişliyormuş

1 yıllık evliyiz. Eşimle çocuk istiyoruz ama ben korkuyorum. Doğumda vajina genişliyormuş. Bunu kafaya takıyorum. Ne kadar genişliyor ve düzelme şansı yok mu?

CEVAP

Sevgili okurum, genişlerse ameliyatla düzeltirsin. Ama vajinayı dar bir organ gibi düşünmeyin. O doğuma programlanmış. Her şey ona göre hesaplanmış, yorumlanmış. O kendi esnekliğini korur ve kazanır.

Kızlar kaçıyor

Kızlar kaçıyor

22 yaşındayım. Sorunum penisimin 22 santim olması. Kızlar benimle ilişkiye girmekten kaçıyor. Ameliyatla veya başka bir yol ile penisimin boyunu kısalttırabilir miyim?

CEVAP

Değerli okurum, haklısın ama penisin boyu kısaltılamıyor. Buna ameliyat dahil. Evlendiğinde idareli kullanırsın olur biter.

Gebe kaldı mı?

Gebe kaldı mı?

24 yaşındayım. Sözlümle sürtünme yolu ile birlikte olduk ama üzerimizde kıyafet yoktu. İlişki sırasında bir sıvı geldi. Hangimizden geldiğini bilmiyoruz. Sözlümde kanama olmadı. Sizce hamile kalmış olabilir mi?

CEVAP

Değerli okurum, bu konular genellikle mayınlı tarlalarla dolaşmaya benzer. Bin metrekarelik tarlada bir mayın olsa onda da dolaşsan, ne zaman o ayak izi büyüklüğündeki yere basarsın ve patlar, bunu kimse bilmez. Gebelik aynen bunun gibi. Ama korunma yöntemlerine biraz dikkat et, oku, öğren. Yüzde 70-80 sizi korur.

Ne kadar içeride?

Ne kadar içeride?

22 yaşındayım. Penisim 11 santim, normal mi? Evlendiğimde eşimin zarını yırtabilir, onu hamile bırakabilir miyim? Bir de kızlık zarı vajinanın ne kadar içinde olur?

CEVAP

Değerli okurum, kızlık zarı vajinanın girişinde. Yani vajinanın kapısında. O penisle aklını, yüreğini iyi kullanıyorsan eşini de mutlu edersin, hayatınızı da her yönden rahat ve keyifli yaşarsınız.

Acı çekiyorum

Acı çekiyorum

21 yaşındayım, 3 yıllık ilişkim var. Erkek arkadaşımla ilişkiye girmek zevk vermiyor. Onu mutlu etmek için zevk alıyormuş gibi yapıyorum. Bir de sevgilim geç boşalıyor. Ne yapmam gerekiyor?

CEVAP

Değerli okurum, bana kalsa, yani söz dinleyen uslu bir okurum olsan. Ne mecburiyetin ya da beklentin var ki bu sıkıntıları çekiyorsun? Ayrıca evlensen o zaman da bu sorunlar süreceğinden mutsuzluğa adım atmış olacaksın. Hadi bakalım tavsiye: Yavaş yavaş onu unutmaya bak ve hayatın ciddi yollarına sap.

Beni terk etti

Beni terk etti

Penisim büyük. Kız arkadaşımla ilişkiye girdik. Canının çok acıdığını söyledi ve beni terk etti. Aynı şeyi evlenince de yaşarım diye korkuyorum. Penisimi nasıl küçültürüm?

CEVAP

Değerli okurum, penisin büyük. Kız kaçmış, kurtulmuş. Hayat boyu cinselliğe karşı soğuk bir kimlik de kazanabilirdi. Evlendiğinde kullanacağın teknikle bu sorunu aşarsın. Hiçbir şekilde küçültülmüyor.

Nişanlım hamile mi?

Nişanlım hamile mi?

Nişanlımla sürtünme yoluyla birbirimizi tatmin ediyoruz. Nişanlım adet gördü ama mide bulantısı var. Ben hamile kalmasından korkuyorum. Bir hata mı yaptık?

CEVAP

Değerli okurum, bu konularda sürpriz hep yaşanır. Bir spermin azizliğine uğramış olursunuz. 10-15 gün bekleyin. Kuşkularınızı gidermek için gebelik testi yaptırın.

Zara bir şey olur mu?

Zara bir şey olur mu?

20 yaşında kızım. Sevgilimle 3 aydır sürtünme yoluyla ilişkiye giriyoruz. Üzerimizde pantolonlar oluyor. Acaba darbelerden dolayı kızlık zarım bozulur mu? Çünkü tuhaf bir acı hissediyorum. Sevgilim “Bir şey olmaz” diyor ama yine de endişeleniyorum.

CEVAP

Sevgili okurum, kızlık zarı yerinde duruyor. Böyle devam eder, sınırı aşmazsanız da duracak.

Yapamıyorum

Yapamıyorum

Ben mastürbasyon yapamıyorum. Acaba neden böyle oluyor?

CEVAP

Değerli okurum, hiçbir şey yapma. Böyle idare et. Yaşını yazmamışsın. Yaşın 20’nin üzerinde ise bir üroloji uzmanına gitmen yararlı olur. Şimdilik yapacak bir şey yok.

Eşimle ayrı yatıyoruz

Eşimle ayrı yatıyoruz

35 yaşındayım ve 12 senelik evliyim. Memelerimin içi doğumlardan sonra boşaldı. Bu durum beni rahatsız ediyor. Cinselliği yaşayamıyorum. Evliliğim yolunda gitmiyor, eşimle aynı yatağı paylaşmıyoruz. Benden soğudu. Ne yapmam gerekiyor?

CEVAP

Sevgili okurum, radikal çözüm; operasyon. Bunun için paraya ihtiyaç var. Bu tip operasyonlar lüks gruba girdiğinden devlet bu parayı ödemiyor. Onun dışında bu konuya kafayı çok takmaman gerekiyor. Çünkü kadın eşittir meme değildir.

Hem Türkiye’de hem de dünyada gerek yer çekiminden gerekse süt vermekten meme dokusu direncini kaybeder ve gevşer. Bir tür evrensel kadın kaderi. Eğer bundan dolayı sıkıntı olsaydı, kadınların yarısı senin durumuna düşerdi. Eşini elde tutmamaya bak.

Çok istiyorum

Çok istiyorum

19 yaşındayım. Penisimin üzerinde sivilceye benzer noktalar oluştu. Sizce nedeni ne olabilir? Bir de bir kızla ilişkiye girmeyi çok istiyorum. Ne yapmalıyım?

CEVAP

Sevgili okurum, o noktalar için cilt hastalıkları uzmanına görün. Gelelim bir kızla ilişkiye girmek istemene; senin yaşında her erkek bunu ister, ister ama o kızlar da ana kuzusu.

GÜNÜN SÖZÜ

GÜNÜN SÖZÜ

Mantık duyguya yenik düşerse iş şansa kalmıştır. H.D.

Sıradaki haber yükleniyor...
SIRADAKİ HABER Melis Kaptanoğlu ile çocuk modasında yeni trendler