Posta Gazetesi Haydar Dümen’e sorulan yeni sorular (6 Haziran 2020 )

Cinsellikte erkekler daha tecrübeli ve atak. Kadınlar ilişkiyle daha geç tanıştıkları için geriden geliyorlar. Üstelik onlar için varsa yoksa anlayış ve sevecenlik. Beyler, üzerinize düşeni yapın. Romantik ortamlar hazırlayın, sürprizler yapın. Kaleyi içten fethedin ki mutluluk yağmur olup yağsın.

06 Haziran 2020, Cumartesi 08:14 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Bozuldu mu?

Parmakla kızlık zarı bozulabilir mi? Parmağım vajinamın biraz içine girince kahverengi bir akıntı geldi. Kızlık zarı bozulmuş olabilir mi? Ne olur yardım edin.

CEVAP

Sevgili kızım, şimdilik bozulmadı. Ama parmağını da çek oralardan. İçeriler tehlikelidir, dışarlarda dolaş.

Doymuyoruz

Kız arkadaşımla sabaha kadar ilişkiye giriyor, doymuyoruz. İleride bir sorun yaratır mı?

CEVAP

Değerli okurum, canına okur. Ne o yani evlenecek misiniz? Getirme beni kapına. Gelirim, bak annene her şeyi anlatırım. Daha şimdiden bu yolun sonu bulunur mu?

Acı çekiyorlar

Cinsel organım 19 santim. Bugüne kadar pek çok kadınla ilişkiye girdim. Hepsi ilişkide çok acı çektiğini söyledi. Ne yapmalıyım?

CEVAP

Sevgili okurum, büyük penis kadınlara acı verir. Sürekli yazıyorum yavrum, takip et köşemizi, bilgilerini taze tut.

Mastürbasyon yapınca bana ateşler basıyor. Acaba neden?

CEVAP

Tabii canım, öğrenmek senin en doğal hakkın. Yaş kaç, mastürbasyon kaç? Bilmeyince de kör atış yapıp 12’den vuracaksın. İşte oldu karavana. O zaman uzan Haydar divana, bak tavana.

Bozmaya yeter mi?

Penisim 14 santim. Sizce kızlık zarını bozmaya yeter mi?

CEVAP

Sevgili okurum, vajinadan içeri 2-3 santim girildiğinde kızlık zarı esnek değilse bozulur. Yani zar vajinanın diplerinde değildir. Ayrıca niye dibinde olsun ki? Sen odanın son noktasında köşede bir kapı gördün mü? Kapı her zaman giriştedir. Bari bunu bilin.

Nasıl anlatırım?

19 yaşındayım. Bir gece 5-6 kez mastürbasyon yaptım. Acaba kızlığım bozulmuş mudur? Kan gelmedi ama korkuyorum. Bunu nişanlıma nasıl anlatırım?

CEVAP

Sevgili okurum, kızlık zarın bozulmadı. Yüzeysel mastürbasyonlarla kızlık zarı bozulmaz. Nişanlına ne? Masumsun, iyisin, hoşsun ama aynı frekansları nişanlın da senin gibi hissediyor mu acaba? Hadi bunlar neyse. Ya kızlık zarın esnekse!

İsteksizlik yaşıyorum

18 yaşındayım, 2.5 yıldır haftada 4 kez mastürbasyon yapıyorum. Son 2 haftadır isteksizlik var, neden? Geç yatıyorum, bir de çok sigara içiyorum. Acaba nedeni bu mu?

CEVAP

Sevgili okurum, tedavi için reçete.

1) Sigarayı bırak, hayat boyu rahat et.

2) Yatıp kalkma saatlerini, düzenini koru.

3) Bir, iki hafta daha perhize gir. Bırak organ da, ruhun da dinlensin. Enerjin kümelensin. Bu sorunlar da kendi kendini yensin. Sen fazla karışma.

Tatmin olur mu?

20 yaşındayım. Penisim 10 santim. Küçük olduğunu düşünüyorum. Kız arkadaşımı tatmin edemem diye korkuyorum. Boyutu normal mi?

CEVAP

Edersin çocuğum edersin. Kendini cinselliğini, bu konuyla ilgili bilgileri öğren. Kız arkadaşının ve eşinin önce ruhunu fethet. Sonra hepsi arkadan gelir.

Kızlar korkuyor

18 yaşındayım. Penisim 20 santim. İki kişiyle birlikte oldum, ikisi de çok korktular. İleride sorun olur mu? Günde 2-3 kez mastürbasyon yapıyorum. Azaltsam fayda görür müyüm?

CEVAP

Okurum, boyu bakımından faydasını da zararını da görmezsin. Ama bu kadar mastürbasyondan ileride çok zarar görürsün. Kızların korkması doğal. Kızları korkutmaya mı geldini dünyaya? Evlendiğinde belirli formüller bulunur. Diyelim ki kız arkadaşın oldu. Ama çocuğum onun da ruhu var. Psikolojini bozma, hayallerini yıkma.

Eşim mutlu değil

28 yaşındayım, evli ve iki çocuk babasıyım. Erken boşalma sorunum var. Evlenmeden önce ilişkiye girmedim. Eşimin cinsel mutluluğu hiç yaşamadığını düşünüyorum.

CEVAP

Tabii okurum. Tedavisi var. Ve seni de tedavi edeceğiz. Bunun için doktorla birebir karşılaşman gerekecek. Çünkü ilaç verilecek.

Orgazm olamıyorum

23 yaşındayım. Erkek arkadaşım benden 2 yaş büyük. Sürtünme yoluyla birlikte oluyorduk. Ben bir türlü orgazm olamıyorum. Sevgilim de bundan çok rahatsız. Ne yapmam gerekiyor?

CEVAP

Sevgili okurum, şimdilik yapacağın bir şey yok. Sevgilini üzüp bıktırma. Yani cinsellikten soğutma. Romantik ve duygusal ilişkilerinize ağırlık verin.

Birlikte olamıyoruz

27 yaşında, 1 yıllık evliyim. Sayısız deneme yaptık, başarılı olamadık. Kendimi çok kasıyorum. Doktor gittim, çatımın dar olduğunu söyledi. Ne olur bana yol gösterin.

CEVAP

Değerli okurum, Türkiye adeta kaynıyor. Hastalığın adı vajinismus, tedavi ediyoruz. Eğer bırakırsanız yıllar boyunca sürebilir. Evlilik bundan zarar görebilir. İki taraf da elinden geleni yapılmalıdır.

Normal mi?

18 yaşındayım. Cinsel organımın ereksiyon hali 14 santim. Acaba normal midir?

CEVAP

Değerli okurum, normalin normali. Ereksiyon hali bizim için önemli. O da kitabın yazdığı kadar ideal.

BÖYLE SORU YOK!

Corona virüse faydalı mı?

Eşimle günde 2 kere ve kaliteli şekilde beraber oluyoruz. Moralimiz yüksek, bunun corona virüsten etkilenmeye karşı olumlu bir yanı olur mu?

CEVAP

Her şeyi evirmiş çevirmiş, tersinden anlamışsınız okurum. Corona virüs insanları cinsel ilişkiye teşvik eden bir yaratık değil ki. Adıyla sanıyla başka tellerden oyun havası çalışıyor. İnsanların boyunlarına adeta halkayı geçiriyor. Olmaz okurum, bizlerin bu virüs nedeniyle moralimiz düşük. Küresel olarak yaşanan ölümleri, iflasları, sağlık çalışanlarının çilesini, ekonominin halini kafamızdan atamıyoruz. Soruna gelince; yok okurum, bir faydası olmaz. Evde kalmak için size motivasyon oluyorsa abartmadan, moralinizi yükseltmeye devam.

GÜNÜN SORULARI

GÜNÜN SORULARI

Küçük kalıyor

25 yaşındayım, 1.80 boyunda 130 kiloyum. Penisim çok küçük kalıyor. Bunun tedavisi nedir, nasıl çözülür?

CEVAP

Değerli okurum, hemen harekete geçmelisin. Öncelikle en az 50 kilo kaybetmen gerekiyor. Genç delikanlısın, önünde uzun uzun yıllar var. 80’li, 90’lı yaşlarını görmek için ideal kilona ulaşmalısın. Cinsel organın küçük değil. Kilolu erkeklerde penis olduğundan daha küçük gözükebilir. Çünkü penisin yağ dokusu içinde kalıyor ve 3-4 santim olduğundan küçük duruyor.

Denemeye korkuyorum

26 yaşındayım, 15-16 yaşından beri her gün mastürbasyon yapıyorum. Son 1-2 ilişkimde birlikte olurken sertleşmeyle ilgili sorunlar fark ettim. Yeniden denemeye korkar oldum. Her şey için çok mu geç, acaba önlem alınabilir mi?


CEVAP

Yaş 26, hiçbir şey için geç değil değerli okurum. Daha hayatın ilk perdesinin ilk yarısındasın. Mastürbasyon, erkeklerin pek de yakın arkadaşı değil. Öyleymiş gibi hissetsen de bak şimdi bir çuval inciri berbat ettin. Aklına ‘başarısız olacaksın’ tohumunun ekilmesine sebep o. Korkma, bunlar ortak insanlık hali de. Birkaç kez daha dene. Yine olmuyorsa bir doktora görün.

GÜNÜN SÖZÜ

Evren bir kaos mu, bir düzen mi yoksa insanı üzen mi? H.D.


Sağlık içerikleri sadece bilgilendirme amaçlıdır, tanı ve tedavi için mutlaka doktorunuza başvurunuz.
Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Posta Gazetesi Haydar Dümen’e sorulan yeni sorular (4 Ağustos 2021)